Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Gerçekten süper bir paket içeriği,bunlarla bir dükkan açılır ya:)bu paketin fiyatı ne acaba?

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Gerçekten süper bir paket içeriği,bunlarla bir dükkan açılır ya:)bu paketin fiyatı ne acaba?
O set büyük ihtimalle bizim ülkeye gelmez gelse bile Lumia 950 için söylüyorum 2500-2600 den aşağı olmaz.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
@papakudioflu konuya bekleniyorsunuz! Abi fiyatı ne olabilir bunun yurtdışında.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
braayn

braayn

Üye
Bu özellikler üst seviye bir cihaza neden eklemezler anlamıyorum

doğru diyorsun peki lumia 930 'da glance yok en basit lumia 720 'de var :) bu daha trajı komik bir durum biri amiral gemi diğeri orta segment bir model

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
papakudioflu

papakudioflu

Admin
@papakudioflu konuya bekleniyorsunuz! Abi fiyatı ne olabilir bunun yurtdışında.
Standart perakende satış kutu içeriği değil o. Teknoloji editörlerine inceleme için gönderilen özel kutular onlar.

Amerika Birleşik Devletleri'nde şu anda Lumia 950 ve Lumia 950 XL'nin fiyatları 600 ve 650$. İki cihaz da Microsoft Store'dan Continuum hediyesi için şifre veriyor. Şifre ile Microsoft Store'dan ücretsiz Microsoft Display Dock alınıyor.

Tabi Microsoft'un Amerika'daki pazarlama stratejisini takdir etmek lazım. Adamlar Microsoft Store'larda öğrenciler için %10, askeri personel için %5 indirim yapıyor.

braayn

braayn

Üye
Standart perakende satış kutu içeriği değil o. Teknoloji editörlerine inceleme için gönderilen özel kutular onlar.

Amerika Birleşik Devletleri'nde şu anda Lumia 950 ve Lumia 950 XL'nin fiyatında 600 ve 650$. İki cihaz da Microsoft Store'dan Continuum hediyesi için şifre veriyor.

Tabi Microsoft'un Amerika'daki pazarlama stratejisini takdir etmek lazım. Adamlar Microsoft Store'larda öğrenciler için %10, askeri personel için %5 indirim yapılıyor.
benim ülkemde yaparsa ancak takdir ederim yoksa amerikada yapmış x ülkede yapmış beni ilgilendirmiyor. Ve de amerikada lumia cihazların en çok satıldığı ülke diye biliyorum o nedenle de yapmış olabilirler

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Aybin.Kilic
papakudioflu

papakudioflu

Admin
İnsanın Fransız olası geliyor vallahi @bulutsuzgece

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: murooo55, BomberMAn TR01, bulutsuzgece ve 1 kişi daha
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
gelsin artıkya bu beyaza aşık oldum :emzik:

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Lumia 950 de bile hala ekran görüntüsü alırken yukarıda "alınamadı" diye hata veriyor. Bi düzenlemediler şu ufak tefek şeyleri ya şirket içinde bile kullanan yok gibi sistemi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
İnsanın Fransız olası geliyor vallahi @bulutsuzgece

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Oooof of içeriğe bak.
6 Aralık'a kadar Fransa'dan gelecek bir akrabam olsa getirtirdim :tebessüm:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
950 XL

• Beğen
Tepkiler: dark_13, ErturkSahin ve bulutsuzgece
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
950 ve 950 XL için Mozo deri arka kapaklar:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sabaha karşı Lumia 950 XL için canlı yayında kutu açma ve inceleme videosu çekilecek. İsteyen katılabilir.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Satışa çıkıp, Türkiye'ye gelsin 950XL benim telefonu servise yollayacağım. Değişim kesin, çünkü bu telefon kafayı yedi. Ekranı açıyorum kendiliğinden arama tuşuna basılmış gibi Yandex açıyor, geri tuşuna basılmış gibi MultiTasking ekranını açıyor, bir video açıyorum durduruyor. Arada tuşlar tepkisiz oluyor ne kadar basmaya çalışsam da tepki vermiyor. Sim girişi de sıkıntılı zaten ben çok çıkarıp takmadığımdan aldığım zaman sorun etmemiştim ama netice de bir sorun var orada da. Ellerinde 1520 kalmamıştır. 950XL göndersinler bana. Şimdi göndersem 930 gelir falan o olmaz tabi. Garantisi de var biraz daha, bakalım bekleyeceğiz. İnşAllah 950XL'ı bedavaya getirebilirim. :D

Ben de aynı durumdayım. Ama cihaz sağlam napsam ki acaba :D neyse gelsin de Türkiye'ye, duruma göre bakarız artık :gul:

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Sabaha karşı Lumia 950 XL için canlı yayında kutu açma ve inceleme videosu çekilecek. İsteyen katılabilir.

Adam lumia koleksiyonu yapmış :D Kaç tane var sayamadım ben :D

zaakaan

zaakaan

Üye
Ben de aynı durumdayım. Ama cihaz sağlam napsam ki acaba :D neyse gelsin de Türkiye'ye, duruma göre bakarız artık :gul:
Ben yolladım maalesef dayanamadım artık kendi kendine işlem görme sorununa, oyun falan hiç oynatmıyordu zaten; ekrana biri basıyormuş gibi hareketsizkalıyordu veya geri tuşunabasılmış gibi Multitasking ekranına atıyordu. :D Değişim çıkarsa para iadesi isterim, 1520'nin aynısını veya bir mucizeyle 950XL'ı vermezler ise. :D

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ben yolladım maalesef dayanamadım artık kendi kendine işlem görme sorununa, oyun falan hiç oynatmıyordu zaten; ekrana biri basıyormuş gibi hareketsizkalıyordu veya geri tuşunabasılmış gibi Multitasking ekranına atıyordu. :D Değişim çıkarsa para iadesi isterim, 1520'nin aynısını veya bir mucizeyle 950XL'ı vermezler ise. :D

Hadi bakalım inşallah.
Aslında operatörler telefonu (kutusuyla) alıp istediğin telefona indirim yaparak sahip olma imkanı tanıyorlar.
Mesela Vodafone bana bu teklifi sundu. Servis muhabbeti olmazsa bu şekilde deneyeceğim artık. x)

Mikrodalga fırında ısıtılarak gönderildi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: zaakaan
enessrsy

enessrsy

Üye
Kulaklık vermemekte inat ediyor galiba Microsoft :agla2: Pazar payı kapmak amacında olan koskoca firma bence maliyeti birazcık kenara bırakarak sağlam bir kulaklık koymalıydı kutuya.

Üst Alt