Need for Speed No Limits 1.48 (Araç Modifiyeli)

Sponsorlu Bağlantılar

xmustx

xmustx

Üye
Malesef

darksiders_53

Üye
oyun guzel ben oyunda 50 sevıyedeyım ve 12nci bölumdeyım tavsıye ederım

xmustx

xmustx

Üye
63 lvl takıldım kaldım

Anil-D

Anil-D

Üye
biri savesini verebilirmi

xmustx

xmustx

Üye
Oyun onlıne yani geçerli olacak mı

LeanbLack

LeanbLack

Üye
grafikleri yükseltmenin bir yolu varmı

xmustx

xmustx

Üye
O özellikte yok

soldierman

soldierman

Üye
Ea oyunlari boyle online yaptigi muddetce musteri kaybetmeye devam edecektir.Fifa olsun nfs olsun online sisteme gecti ve de bu sekilde daha cok sarj somurup surekli sozde oyun optimasyonu yapip her ne kadar seviye atlatilsada kayitli olan oyunun sifirlanmasi ve oyunun kasilmasi gibi nedenlerden daha da oyuncu kaybina ugrayacaktir.Futbolsa dream leauge PPSSPP pes ,yarissa da asphalt vb. tercihim olcaktir bundan oturu.

xmustx

xmustx

Üye
Google play oyunlar uygulamasıyla oyun verilerin kaybolmaz ?

soldierman

soldierman

Üye
Oyuna guncelleme geldigi vakit data klasorundeki dosyalar sifirlanabilir yeni versiyondan dolayi istersen baska bir bulut uygulamasina yuklu olsun datan farketmez oyun versiyonuyla bir tutmadikca

Anil-D

Anil-D

Üye
biri verebilirmi savesini n5 varsa grafikler yukselebilir bende suan fps 60 grafik high da kasma 0

ryildirim

Üye
te
EA'in yeni oyunu olan Need For Speed No Limits ilehayalinizde aracı seçip yarışlara katılabilir gerçek bir sürüş deneyimide yaşabilirsiniz.Ayrıca Aracları Modifiyede Edebilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Rardan Çıkan Obb Dosyasını Android/obb yerine atıp Apk yı kuracaksınız.
şekürler

soldierman

soldierman

Üye
Eger telefonunuz rootluysa ve de son modellerden biriyse GLtools oneririm.Hangi oyun olursa olsun her turlu grafik performansini saglayabiliyorsunuz

soldierman

soldierman

Üye
İse yaramadi program

Ise yaramadi derken ? Eger bi PS4 grafigi bekliyorsan yaramaz oyunun tabaninda yoksa yoktur ama bir seviye daha atlamasina yardimci olur keskin renkler sekiller golgeler meydana getirir bir nebze farkettirir

turancen

turancen

Üye
Bu oyunda slak saçma sapan modifiye sistemi var, modlamaya girince saçma bir para birimine dönüyor ve o para hiç yükselmiyor, dünyanın yarışını yaptım yükselmedi, sadece araç yarışları ve underground yarışlarını yapıp çıkıyorum, modlama ölü gibi bişey, para tuzağına dönüşmüş

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
ben bu oyunu anlamadım gitti bgeçen 30 cu seviyedeydim ne olduysa birden bire 1 seviyen başlattı NEDEN AÇABA YARDIM Pls

Üst Alt