AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
Yaa arkadaşlar kafama takıldı bir bakarmısınız şimdi burda bir tanesini yoksa oradakilerin hepsimi 2 dolar anlamadım birde güvenilir mi sizce alsammı acaba
Tane başı 2$ sadece mobil uygulama üzerinden alimlarda gecerlimis
Yaa arkadaşlar kafama takıldı bir bakarmısınız şimdi burda bir tanesini yoksa oradakilerin hepsimi 2 dolar anlamadım birde güvenilir mi sizce alsammı acaba
Tane başı 2$ sadece mobil uygulama üzerinden alimlarda gecerlimis

kanat_58

kanat_58

Üye
teşekkür ederim

farrow

Üye
Daha önceki mesajımda paylaşmıştım,buyrun linki;

Kod:
http://tr.aliexpress.com/item/Original-HTC-One-M8-Unlocked-GSM-3G-4G-Android-Quad-core-RAM-2GB-Mobile-Phone-HTC/32253721922.html?adminSeq=121963119&shopNumber=709663

Eleman dispute açmamanız için size anlaşma teklif ediyor ve her ne olursa olsun telefonu size mutlaka ulaştıracağını söylüyor ki haklı çıktı.Bana gelecek ilk telefon kayboldu ve bu arkadaş tekrar başka telefon gönderdi,2.5 ay bekledim toplamda ama 2. yolladığı telefon 15 günde elime ulaştı.

Cihaz tamamen orjinal,kulaklık şarj cihazı orjinal değil ve cihaz "refurbished" tir bilginize,4G vs gayet stabil herşeyi hızlı temiz,1700 TL lik telefon 900 e geliyor ;)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Satın alırken alacağın kapak seçimini yapıyorsun.

garipcan789

Üye

Bir tanesi dolar güven konusunda şimdiye kadar bende bir sıkıntı çıkmadı :)
Benimde bi kargom geldi dun 30 gun surdu ama geldi. Akilli tus baya isime yaradi gayet uyumlu calisiyor. Burda fiyati 20lira 45 sente geldi :D

Akıllı tuşu bizde sipariş verdik 3 tane 25 gün falan oldu bekliyoruz :)

Sarangni

Sarangni

Üye
Benin dört tane sipariş var. 25 günü geçti bakalım ne zaman gelecek.

SHS

SHS

Üye
Paypal geçiyor mu

Sarangni

Sarangni

Üye
Artık mobil uygulama üzerinden alışveriş yapıyorum ve Kredi Kartını/AliPay hesabına tanımladım oradan alıyorum. Şu ana kadar bir sorun çıkmadı.

karaman39

Üye
Eğer getirmeyi düşünüyorsanız size satıcı ismi verebilirim sadece türklere gönderiyorlar ve %100 üne yakın türk yorumu sadece 10 dolar paketleme ücreti alıyorlar türkiye için 2 türk çalışanı da var çok detaylı yerlerde onlar yardımcı oluyorlar düşünüyorsanız özelden verebilirim

merhabalar arkadaşım şu satıcı ismini bana özelden atarmısınız

vaterfa

vaterfa

Üye
bi urun hakkinda actigim dispute sonuclandi ve satici para odemesi yapti bu odeme benim urunu aldigim hesabimami gelir yoksa kupon olarak mi gelir

mc_307

mc_307

Üye
Kullandigin kartsa karta, hesapsa hesaba

Sarangni

Sarangni

Üye
2 TL bir akıllı tuş aldım. Mi Key olduğu yazıyordu. Ne kadar doğru tabi bilmiyorum. Mi Key uygulamasını da kurdum. Bir iki gün düzgün çalıştı ama şu anda takınca cihaz kulaklık olarak görüyor. Normal de böyle bir şey olmaması gerekiyor.

mucalt

mucalt

Üye
2 TL bir akıllı tuş aldım. Mi Key olduğu yazıyordu. Ne kadar doğru tabi bilmiyorum. Mi Key uygulamasını da kurdum. Bir iki gün düzgün çalıştı ama şu anda takınca cihaz kulaklık olarak görüyor. Normal de böyle bir şey olmaması gerekiyor.
Neyse bununla gecmis olsun. Zarar 2 tl[emoji3] bende arac ici transmitter aldim daha gelmedi. İns ondada oyle bisey cikmaz.

Cikarsada bisey almam daha cinden

Aldigin saticiya mesaj bence bakalim ne diyecekler. Hem ilgi alakayi test etmis oluruz. Belki basit bir cozumu vardir.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Neyse bununla gecmis olsun. Zarar 2 tl[emoji3] bende arac ici transmitter aldim daha gelmedi. İns ondada oyle bisey cikmaz.

Cikarsada bisey almam daha cinden

Aldigin saticiya mesaj bence bakalim ne diyecekler. Hem ilgi alakayi test etmis oluruz. Belki basit bir cozumu vardir.

Aldığın ürün orijinal bir ürünse bir şey olacağını sanmam ama çakma ürünleri tercih ederseniz üründe sorunlarda çıkabilir. Mağaza yerine pazardan yapılan alışveriş gibi yani :)

mucalt

mucalt

Üye
Aldığın ürün orijinal bir ürünse bir şey olacağını sanmam ama çakma ürünleri tercih ederseniz üründe sorunlarda çıkabilir. Mağaza yerine pazardan yapılan alışveriş gibi yani :)
Dogru diyorsun [emoji106] ama orjinal urunlerde turkiyeyle neredeyse ayni fiyat.

Üst Alt