Öneri Turkcell T60 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

T60 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• O bir F/P ürünü!

• Güzel bir telefon.

• Eh işte.

• Tam bir fiyasko!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T60 Kullanıcı Kulübü
Turkcell'in 2015 yılı içinde çıkardığı yeni ve F/P olmaya aday telefonu T60'ın kullanıcı kulübü.

Teknik Detaylar;
Bağlantı;
3G HSDPA 900 / 2100
4G LTE
HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Çift Taşıyıcılı
Bluetooth v4.0
Gps

Donanım;
Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615
8 Çekirdek 1,5 Ghz İşlemci
16 Gb Hafıza 2 Gb Ram
13 Mp Flaşlı Arka 5 Mp Ön Kamera
Adreno 405
5 Inch 1280x720 Ips Ekran
PPi 294
2400 Mah Li-Ion Batarya

Diğer;
Qualcoom Hızlı Şarj Teknolojisi
Akıllı Sensörler
Android v5.0.2

Detay;
Tasarımın gücü, ince, zarif ve ergonomik dizaynı ile Turkcell T60'ta kendini gösteriyor. T60 sadece 129 gram ve 7,8 mm inceliğinde!

8 çekirdekli 1,5 GHZ işlemcisi, 16 GB dahili hafıza, 2 GB RAM ile performansının zirvesinde...

32 GB’a kadar artırılabilir hafızası ile Turkcell T60’ta aradığınızdan fazlasını bulacaksınız.

Bu teknoloji sizin için! Turkcell T60’ın gelişmiş kamera özellikleriyle, artık tüm video ve fotoğraflar sizin telefonunuzla çekilecek. 13 MP arka, 5 MP ön kamerası, 1080P video kayıt özelliğiyle en güzel anlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Gelişmiş odaklama, düşük ışık, ses ve gülümseme ile selfie (özçekim) çekebilme teknolojileri ile tüm fotoğraf ve videolarınızı 5 inç HD IPS ekran genişliğiyle izleyebileceksiniz

Gelen bir aramayı yine basit el işaretleriyle kabul ya da reddetmek, işaret panosundan tek bir hareketle istediğiniz işlemleri kolayca yapmanız mümkün.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış T60 Akıllı Kullanım Modu ile akıllı telefon kullanmak çok daha kolay. Kolay asistan uygulaması ile sesli komutla mesaj ve çağrı oluşturmak mümkün.

Üzerindeki T-sensör ile ortamdaki sıcaklığı, nemi ve basıncı ölçebilen T60, aynı zamanda T-Fit ile kullanıcıların gün içerisinde kaç adım attığını da sayabiliyor.

Dolby Surround'un HD Ses kalitesi, gürültü engelleme özelliğiyle Turkcell T60’ta!

Fotoğraflar;

Kullanıcı Yorumu;

T60 içinde gelen yaklaşık 10 adet silinebilir ve 10 adet civarı silinemez bana göre kullanılmayan uygulamalar ile geliyor. Telefon da pek iyi çalışmayan adım sayar, orta seviye iyi sayılan ve cihazda ki "fit" adlı uygulama ile ölçebileceğiniz nabız ölçer ve iyi çalışan sıcaklık,nem,basınç sensörleri var. Pil ömrü 1 saatlik uygulama kullanımı 1-2 saatlik multimedya kullanımı ve 5 saat boşta bekleme ile %44'lük bir güç tüketiyor. Yani orta bir kullanımda sizi iş saatleri içerisinde çok rahat bir şekilde götürür. Kamerası gündüzleri oldukça iyi ama akşamları özellikle güçlü flaş yüzünden oldukça kötü çekiyor. Cihazla birlikte 3 TL'lik Google Play çeki ( Evet 3 Tl :D ) geliyor. Ekran parlaklığı bana sorarsanız oldukça iyi seviyede kapalı ortam içerisinde gündüzleri bile en düşük seviye sizi tatmin edebiliyor. Telefonda Gorilla Glass benzeri bir şey yok o yüzden alınca kırılmaz cam almak mantıklı olabilir. İçinde gelen kulaklık pek hoşuma gitmedi.

Cihazın Kullanıcıları;

01- Sir Ketmut
02- @Resul291
03-
04-
05-
06-
07-
08-
09-
10-
11-
12-

Son düzenleme:

byAndroid

byAndroid

Üye
İphone 6 ya çok benzettim benziyor demi reelde de. Bu arada fiyatta uygun güzel telefon ama smart 6 daha iyi bence

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 ya çok benzettim benziyor demi reelde de. Bu arada fiyatta uygun güzel telefon ama smart 6 daha iyi bence
Evet kamera ve flaş yeri dışında oldukça benzemiş. 6'da kamera dış tarafta 60'ta flaş dışa doğru olan tarafta. Smart 6 ekran,pil bakımından iyi ama işlemci bakımından geri de kalıyor. T60'da 8 çekirdek ayırt edilmeksizin 1,5 Ghz iken Smart 6'da 4'ü 1,5 Ghz kalan 4'ü 1.0 Ghz bu da Antutu testinde Smart 6'nın T60'ın gerisine düşmesine yol açıyor.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Serhan

Serhan

Üye
Tanıtım resimlerinin hepsi i6 :kop2:

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
i6 :D Bak kamera solda T60'da sağda :D dsadsda
Sağda dediğim flaşın sağı

Serhan

Serhan

Üye

ahahahah :kop2: Diğerleride aynı :ehe

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
6'da açma tuşu ve ses tuşları aynı yerde değil :D :kop2: 6, 6,9 mm :D

Emre_altunlu

Üye
nasil TWRP indirebilirim turkcell t60 a ?

Son düzenleme:

Üst Alt