Whatsup'a girebilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Sanıyorum 1.2.7 son sürümdü whatsup için. Bir devir böylelikle kapanmış oldu.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sanıyorum 1.2.7 son sürümdü whatsup için. Bir devir böylelikle kapanmış oldu.
Sanmıyorum ama belli de olmaz, fakat 1.2.8 hazırlanıyor

Benim cihaz da öldü N9 suz kaldım.

rashitshain

rashitshain

Üye
Senin cihaza ne oldu

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Android kernel' i yüzünden işlemci nakavt oldu

rashitshain

rashitshain

Üye
Kotu olmuş,

kanat_58

kanat_58

Üye
Ben yanlış sisteme bakmışım Android sanmıştım Android de sıkıntılar var aynı durumdan muzdaribiz

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Ben yanlış sisteme bakmışım Android sanmıştım Android de sıkıntılar var aynı durumdan muzdaribiz
Android te ne sıkıntısı varki? anlamadım.?
whatsapp ise gayet iyi durumda hatta fazlası bile var android te ;)

rashitshain

rashitshain

Üye
Bende de sıkıntı yok şu an

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Ben şuan yükleyemiyorum yüklemek kesintiye uğradı diye hata alıyorum bu sorunun sebebi ne olabilir

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Ben şuan yükleyemiyorum yüklemek kesintiye uğradı diye hata alıyorum bu sorunun sebebi ne olabilir
Kesintiye uğrayan yükleme hata sonucu oluşan uyarı,
indirme eksik olabilir
terminal ile kurmayı dene :oke:

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Kesintiye uğrayan yükleme hata sonucu oluşan uyarı,
indirme eksik olabilir
terminal ile kurmayı dene :oke:
Hocam terminal ile nasıl yükleyebilirim. dpkg-i whatsup.deb yazıp enter diyorum bana sh:dpkg-i: not found hatasını veriyor.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Hocam terminal ile nasıl yükleyebilirim. dpkg-i whatsup.deb yazıp enter diyorum bana sh:dpkg-i: not found hatasını veriyor.
Dosya yanlış yerde veya komut hatalı
uygulamayı attıgın klasör ve yolu, adı dogru olmalı mesela

cd /home/user/MyDocs

dpkg -i whatsupp-1.2.7.deb

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Dosya yanlış yerde veya komut hatalı
uygulamayı attıgın klasör ve yolu, adı dogru olmalı mesela

cd /home/user/MyDocs

dpkg -i whatsupp-1.2.7.deb
yükledim şuan yardım için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Konuyla alakasız olacak ama sorayım yine de. Uygun fiyata 64 GB Turkuaz N9 alma ihtimalim var. Cihaz zaten hep ilgilendiğim bi cihazdı şu an almalımıyım? 808'den genel anlamda memnunum sadece tarayıcı performansından memnun değilim, Opera bi nebze rahatlattı. N9'da Whatsapp ne durumda, belirleyici özellik o şu anda. Multiboot ile Android üzerinden mi Whatsapp kullanırım, arama yapacağımda Meego'mu açmam gerekir, Android'de gelen aramaları görme imkanım var mı? Hangi işletim sistemleri kullanılabiliyor, Meego Android Ubuntu Sailfish vs... Yardımcı olursanız sevinirim.

rashitshain

rashitshain

Üye
Cihazı bulabilecek misin

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Konuyla alakasız olacak ama sorayım yine de. Uygun fiyata 64 GB Turkuaz N9 alma ihtimalim var. Cihaz zaten hep ilgilendiğim bi cihazdı şu an almalımıyım? 808'den genel anlamda memnunum sadece tarayıcı performansından memnun değilim, Opera bi nebze rahatlattı. N9'da Whatsapp ne durumda, belirleyici özellik o şu anda. Multiboot ile Android üzerinden mi Whatsapp kullanırım, arama yapacağımda Meego'mu açmam gerekir, Android'de gelen aramaları görme imkanım var mı? Hangi işletim sistemleri kullanılabiliyor, Meego Android Ubuntu Sailfish vs... Yardımcı olursanız sevinirim.

Vallaha hocam bence hiç girme N9 belasının içine, çünkü son cihaza bağlayıcı uygulama olan whatsup tarih olmak üzere, haa eğer yok kardeşim ben macera severim, her türlü uygulama eksikliğini çekmeye razıyım diyorsan buyur al ki artık geliştirici falanda kalmadı, eskiden hep şu söylenirdi bu cihaz daha çok geliştiricilere yönelik diye ama bakarsan şuan ortada geliştirici namına kimse kalmadı, işin gerçekleri bunlar ben yerinden olsam bu derde girmezdim tabi yine senin bilebileceğin bir şey. Bu arada belirttiğin işletim sistemleri hakkında en iyi bilgileri ilyas_0177 ve ONe- den öğrenebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
scorpion11

scorpion11

Üye
Arkadaşlar maemo harmattan forumunda 1.2.9 sürümü paylaşılmış.aynen alıntı yapıyorum.
HtheB moderatöründen alıntı
It's update time!
Have fun guys:
Download

Changelog:
- Added a way to return plain messages
- Fixed all notifications/ack replies to server that causes all disconnections
- Updated to s40 2.13.9
konunun linki

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
arslanseyda