Sygic Navi v 15.5.3 Apk + tomtom (ta) v 2015.06 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic Navi v 15.5.3 Apk + tomtom (ta) v 2015.06 Maps

arkadaslar Sygic 3D görüntüsüde eklenmistir elinizdeki mapslarida kullana bilirsiniz 3D icin indirmeniz gereken
OpenStreetMap 3D buildings indirme programi eklenmistir PC,de indirdigniz 2dc teksi ya elinizdeki Ülkelerin Maplarin icine atiniz
yada yeni iindrirseniz Mapslari onlarinda icine atiniz 3D görüntüsünü tam elde etmek isterseniz
indirmede genelde problem cikardigi icin org_com.sygic.aura-v207 Sygic Orginal Apk yükleyiniz gerekli indirmleri yaptiktan
sonra yüklediginizi kaldirip crk,li olan Sygic v15.5.3 crk Apk yükleyiniz yada hazir Sygic klasörünü indirip
onu atiniz tlf,nunzun hafizasina yada SD kartina
Sygic Navi v 15.5.3 Apk + tomtom teleatlas(ta) v 2015.06 Maps

Sygic tomtom teleatlas(ta) Mapslari indirebilirsiniz.
yada asagiya ekledigim Maps klasörünü indirip Sygic/Maps klasörüyle yada icindeki
Ülkeleri,wcl klasörünü vede content-info tex..

Sygic tomtom (teleatlas) ta 2015.06
Almanya,Andora,Arnavutluk,Avusturya,Belarus,Belcik a,Bosna Hersek,Bulgaristan,Cebeli Tarik,Danimarka,Estonya,Finlandiya,
Fransa,Hollanda,Hirvatistan,Karadag,Kibris,Letonya ,Livanya,Licenstayn,Lüksemburg,Macaristan,Makedony a,Malta,Moldovya,
Monako,Norvec,Polonya,Portekiz,Romanya,Rusya Federasyonu,San Marino,Slovakya,Slovenya,Sirbistan,Ukrayna,Vatikan ,
Yunanistan,Cek Cumhuriyeti,Ingiltere,Irlanda,Ispanya,Isvec,Isvicr e,Italya,Izlanda,
TÜRKiYE..

Sygic Navi v 15.5.3 Apk +Sygic orginal apk +OpenStreetMap 3D buildings,Sygic klasör

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ, legendfb, mehmettek41 ve 2 diğerleri

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar Sygic v15.5.2 Apk eklenmistir digerinin üzerine yükliye bilirsiniz
zippyshare.com
üzerindede apk eklendi arkadaslar.

Son düzenleme:

mehmettek41

Üye
Paylasimlarin icin tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

egzantrik1453

Üye
org_com.sygic.aura-v207 SygicOrginal Apk kurduktan sonra otomatik yaptığı indirmeden sonra oradan harita indirmemiz gerekiyor mu? Yoksa hemen kaldırıp direk 15.5.2 yi kurunca yeterli oluyor mu? Haritaları yönet sayfasında sürekli bekliyor. Harita bulamıyor. Bende son olarak 15.5.2crk apk kurdum. Mevcut olan haritamın içine 2dc texti maps içine attım. Şimdi bu 3D mi oldu?

Son düzenleme:
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
org_com.sygic.aura-v207 SygicOrginal Apk kurduktan sonra otomatik yaptığı indirmeden sonra oradan harita indirmemiz gerekiyor mu? Yoksa hemen kaldırıp direk 15.5.2 yi kurunca yeterli oluyor mu? Haritaları yönet sayfasında sürekli bekliyor. Harita bulamıyor. Bende son olarak 15.5.2crk apk kurdum. Mevcut olan haritamın içine 2dc texti maps içine attım. Şimdi bu 3D mi oldu?
arkadasim internetin olacak indirmesi icinde sen maps atarsin icina Sygic navi actiginda problem cikmiyorsa yani normal acilip calisiyorsa problem yoksa kafa yormana gerek yok 3D,ye gelincede eski Sygic navisinde cok daha güzeldi birde Türkiyenin kapsamadigi yerleri var onun
calisiyor calismiyor durumunda kalma. gerekirse benim ekledigim Sygic klasörü var onuda kullana bilirsin problem varsa..

katran1

Üye
Kardeşim eline sağlık. Sayende navigasyonsuz kalmıyoruz. Daha önce kullandığımız en stabil olan 14.3.4 olan versiyon gibi sağlıklı çalışıyor mu?
Bi ara 15.xx versiyon denemiştim, aradğım hiç bir adresi bulamamıştım.

• Beğen

egzantrik1453

Üye
arkadasim internetin olacak indirmesi icinde sen maps atarsin icina Sygic navi actiginda problem cikmiyorsa yani normal acilip calisiyorsa problem yoksa kafa yormana gerek yok 3D,ye gelincede eski Sygic navisinde cok daha güzeldi birde Türkiyenin kapsamadigi yerleri var onun
calisiyor calismiyor durumunda kalma. gerekirse benim ekledigim Sygic klasörü var onuda kullana bilirsin problem varsa..
Gayet iyi çalışıyor. 3D olayını anlamaya çalıştım. Haritadaki farkı nedir?

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim eline sağlık. Sayende navigasyonsuz kalmıyoruz. Daha önce kullandığımız en stabil olan 14.3.4 olan versiyon gibi sağlıklı çalışıyor mu?
Bi ara 15.xx versiyon denemiştim, aradğım hiç bir adresi bulamamıştım.
arkadaşım benim bulundugum ülkede problem yok çok güzel çalışmakta
istersen elindeki Sygic klasörünün adın degiştir yeni ekledigimi dene
ona göre karar verirsin igo bölümünede basarsoft haritasını ekledim
onun çok daha kapsamlı oldugunu yaziyor kullanan arkadaşlar istersen
onuda d3neye bilirsin..
Gayet iyi çalışıyor. 3D olayını anlamaya çalıştım. Haritadaki farkı nedir?
arkadaşım 3D olayı binaların yerleşim yerlerinideki daha hoş
göstermesi benim buraya ekledigim programla indirip
hangi ülkeninkini ibdirdiysen o ülkenin mapsının içine atacaksın
var desede üzerine atacaksın yapman gereken sadece bu
istersen denersin TR,de tamamını kapsamıyormuş sanırim..

• Beğen
Tepkiler: egzantrik1453

katran1

Üye
bi ara seyyar radarlar paylaşmıştın, maps e attık kaldı. Yolda pek uyarmadı. Yanlış yere mi atmışım?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım atılacak yer import klasörünün icine Import klasörüde maps
klasörünün içine atılacak naviyi actıgındada poiler bulundu yazıyor
ok,liyorsun haritadaki poi içe aktarilanlar vede poi ayarlarından ayarlar
yapılıyor.Fakat 15.2.5 ,den sonraki Sygic navide tek göstrriyor haber
verme özelligi yok ..

• Beğen
Tepkiler: katran1

katran1

Üye
Teşekkürler..

katran1

Üye
15.5.2 de mapsin içine import klasörüne attım seyyar radarları, programı acınca poiler bulundu ekleyeyim mi dedi ok dedm sonra aktarma sırasında hata oluştu dedi. 2 kez denedm sonuç aynı.
Bi de bu yeni programda hız kamerası için satınalma gerekiyor. Bunu aşmanın bi yolu var mı?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
15.5.2 de mapsin içine import klasörüne attım seyyar radarları, programı acınca poiler bulundu ekleyeyim mi dedi ok dedm sonra aktarma sırasında hata oluştu dedi. 2 kez denedm sonuç aynı.
Bi de bu yeni programda hız kamerası için satınalma gerekiyor. Bunu aşmanın bi yolu var mı?
arkadasim hata olustu yazmasinin sebebi kapsamaigi ülke varsa onun icin yazar kapsadiklarinin hepsi aktif lesmis olur poi vede göster bölümündeki rotadaki poi bölümündeki Arac servisleri burada radarlari ayarla en asagidada ilce aktarilan poi ayarlarini yapacaksin
yanliz daha önce yazdigim gibi seyyar radarlar tek göstermkte haber vermez Sesler ve Uyarilar bölümün gireceksin Güvenlik kamerasi
bu bölüme gireceksin ses vede kac metrede haber vermesini istersen onlarin ayarini yapacaksin kilitli gösteren radar resmi seni yaniltmasin
bu yazdigim sekilde ayarlari aparsan haber verecektir sabit radarlar bilirsinki artik sürekli yeni radarlar kurulmakta onlarin icnden kapsamadigi
vardir birde buna ne zaman radlar ayarlandi mapsin icine atildi tamamini kapsamaya bilir..

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkdaslar Sygic v15.5.3 Apk eklenmistir kullanmakta oldugunuz sygic üzerine yükliye bilirsiniz

Üst Alt