Tavsiye Huawei Ascend G7 Root :)

Sponsorlu Bağlantılar

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
bende olmadı yardımcı olabilirmisin
C:\Users\slmhocam\Desktop\G7>fastboot oem unlock 8************
...
FAILED (remote: Already in UNLOCKED state)
finished. total time: 0.004s

bu hatayı alıyorum çince ekran bir turlu gelmiyor
unlocked işlemini yapmışım ama image dosyasını yüklemek istediğimde hatasız yüklüyor gibi
görünüyor ama kurulum ekranları gelmiyor.
...

unlocked işlemini yapmışım ama image dosyasını yüklemek istediğimde hatasız yüklüyor gibi
...

Kardeşim bu aldığın hata " Telefonun zaten unlock modu açık" anlamına geliyor. Bu bölümden sonra Çince rootu yüklyceksin yani Cmd ekranı telefonu algılayınca " fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.7.1.0.img yazıp enter yap yüklenince çince menü açılacaktır. Ki eğer farzet yükleyemedin çinceyi , İngilizce orjinal rom un gelmesi lazım

erdalgndz

erdalgndz

Üye
dediğim gibi openrecovery yükleniyor yani cmd den komutla ama çince menü gelmiyor
teşekkürler kestirme yol orjinal rom un gelmesi

taha

taha

Üye
Eng recovery çıktımı bilgisi olan varmı

sarıklı58

Üye
L guncellemesine ne oldu beyler

emrkocaman

emrkocaman

Üye
s

Son düzenleme:

conceptise

Üye
Radyo yu aktif edebilen oldu mu?

AKIN17

Üye
Kardeş dediklerini yaptım ancak fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.7.1.0.img deediğinde (waiting for device yazısında kalıyor.)
Ne yapmam lazım?

Phone unlocked ekranında yapınca da cannot fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.7.1.0.img hatası alıyorum.

Edit: yaptım. İndirdiğim dosya içerisindeki recovery ismi değişik olduğu için okumuyormuş, twrp 2.7.1.0 yapınca oldu.

Son düzenleme:

sarıklı58

Üye
Arkadaslar illa bootloedr kilidini acmak icin mailmi almamiz grrekir gondermiyolar mail.

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar illa bootloedr kilidini acmak icin mailmi almamiz grrekir gondermiyolar mail.
Evet unlock kodunu öğrenmeniz gerekir
Kardeş dediklerini yaptım ancak fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.7.1.0.img deediğinde (waiting for device yazısında kalıyor.)
Ne yapmam lazım?

Phone unlocked ekranında yapınca da cannot fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.7.1.0.img hatası alıyorum.

Edit: yaptım. İndirdiğim dosya içerisindeki recovery ismi değişik olduğu için okumuyormuş, twrp 2.7.1.0 yapınca oldu.
Hayırlı olsun:)

delicoban12

Üye
peki telefonu root ladıktan sonra eski haline nasıl getiriliyor mu garanti için..

mert1596m

Üye
Mail attım ama cevap olarak "hangi unlock kodunu istiyorsunuz bootloader mı yoksa network mü" diye cevap geldi bende bootloader olduğunu belirttim ama hala cevap yok bir gundur bekliyom 5 tane daha mail attım farklı hesaptan da attım cevap vermiyorlar nasıl yapabilirim

Mehmethan ŞİN

Üye
Merhaba ben yeni okudum ben hepsini yaptım fakat rootu açtıktan sonra o çince yazılar çıkmadı sebebi nedir acaba ? Lütfen cevap verin

Son düzenleme:

mert1596m

Üye
yaptım ama mor ekrandan çıkmıyor çıkarıncada sürekli reset atıyor telefon Allah aşkına yardım edin telefonu kurtarayım bari root falan istemiyorum lütfen

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ama mor ekrandan çıkmıyor çıkarıncada sürekli reset atıyor telefon Allah aşkına yardım edin telefonu kurtarayım bari root falan istemiyorum lütfen
Çince recovery yerine klasörün içinde kiorjinal recovery i kurarsan sorun düzelir.

byykarahilal

Üye
dns sunucusu bölge için yetkili değl yazıyor bende fastboot oem unlock yazıyor ileri gidemiyorum
dns sunucusu bölge için yetkili değl yazıyor bende fastboot oem unlock yazıyor ileri gidemiyorum

ramazan5454

Üye
arkadaslar ben kingo root apk yuklledim kolayca root yaptim bilginize

ugur3401

Üye
imei atabiliyormuyuz bu cihaza ?

Mehmethan ŞİN

Üye
yeni android lere imei atılamıyor güvenlik üst düzeyde

ugur3401

Üye
mtk cihaza atabiliyoruz ama snapdragon olduğu için sormuştum bir açığı çıkar diye umuyorum

HasanSiyar

Üye
Mail e kaç günde cevap veriyolar bilginiz var mı?

Üst Alt