Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
Gelsin isterim ama gelmez geçmiş tecrübeler bunu gösteriyor. Hadi diyelim geldi bilirsiniz ki lumia cihazlar pek kolay bulunmuyor. Şu ana kadar 3 lumia cihaz aldım ilk aldığım hariç diğerlerini özel sipariş edip İstanbul'dan aldım. Türkiye çıkış tarihi 950 ve 950 xl için 2016 ilk çeyreği diye tahmin ediyorum.

Cikis tarihi ayri,gelme tarihi ayri. :)
Turkiye icin onaylandiktan sonra -TR dil uzerinden uretim yapilip belirli yerlere stoklar yollanir.

Microsoft cihazlar icin aksesuar dahi cikardi.

Gelismelerde kalin.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows 10 Mobile Lumia akıllı telefonları ile uyumlu USB OTG kabloları da satışa sunuldu.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@bulutsuzgece

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, ceza87, bulutsuzgece ve 2 diğerleri
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Windows 10 Mobile Lumia akıllı telefonları ile uyumlu USB OTG kabloları da satışa sunuldu.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@bulutsuzgece
Bu da demek oluyor ki,beklediğimize değecek:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ha şöyle biraz kendimize gelelim.
Sanırım bu yeni modellerde type c yok.
Öyle galiba ama Microsoft büyük ihtimalle 6 Ekim'de Komple Windows 10 Mobile Lumia serisini yenileyecek. Yani sadece Lumia 950 ve Lumia 950 XL değil Lumia 550, 750 ve Lumia 850 de gün yüzüne çıkaracak.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Öyle galiba ama Microsoft büyük ihtimalle 6 Ekim'de Komple Windows 10 Mobile Lumia serisini yenileyecek. Yani sadece Lumia 950 ve Lumia 950 XL değil Lumia 550, 750 ve Lumia 850 de gün yüzüne çıkaracak.
Bu yeni cihazlar gerçekten sürpriz oldu ama beni esas sevindiren otg kablosu oldu.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bu yeni cihazlarla beraber bomba gibi bir sistemi göstermeleri gerek yoksa yalan olur o cihazlar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu yeni cihazlarla beraber bomba gibi bir sistemi göstermeleri gerek yoksa yalan olur o cihazlar
Kesinlikle, kullanıcıların umudunu tazeleyecek hale getirmeliler sistemi.
Ekibin ilerleme hızı çok yavaş.
Bu yüzden 6 ekimde "olmuş bu" diyemesek de "yakında olur bu" diyebileceğimiz bir sistem göstermeliler.
1 senedir kullanıcıların sabrını yeterince zorladılar...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve dilmenibrahim
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu yüzden 6 ekimde "olmuş bu" diyemesek de "yakında olur bu" diyebileceğimiz bir sistem göstermeliler.
Sanırım 6 ekim de umutlar yeşerecek,bkz.otg kabloları:)

symbianbelle

symbianbelle

Üye
830 devamı 850 olacak gibi... tasarım benzerse ve bir de fiyat makul olursa alabilirim... 950 ve 950xl için 1800 TL den fazla vermem

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Evet abi gerçekten tükendi Sabırlar. Bak benim 1520 sapasağlam olmasına rağmen gittim LG g3 aldım, asıl telefon olarak bunu kullanıyorum şimdi. Çok basit ama kullanışlı özellikler androidi çekilir kılıyor. Böyle Otg tarzı temel özelliklerin yanında basit göz boyayici şeyler katilmali sisteme

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
"Yakında olur bu" dersek vay halimize en az 1 sene geçer bu cümleden sonra

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, yunus-emre-6606, ArMaGeDdOn_87 ve 2 diğerleri
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
950 XL, 3340 mAh çıkarılabilir batarya ile geliyor.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Esendağlı, dücane ve 3 diğerleri
Aybars1979

Aybars1979

Üye
830 devamı 850 olacak gibi... tasarım benzerse ve bir de fiyat makul olursa alabilirim... 950 ve 950xl için 1800 TL den fazla vermem
830 bile bin tl iken 850 doğal olarak 1500tl ye yakın bir fiyatta olacaktır. ozaman 950 ve 950xl in 1800tl olması sizce mantıklımı?
950 XL, 3340 mAh çıkarılabilir batarya ile geliyor.
pili çıkarırken kamerada çıkacakmış gibi duruyor. şahsen ben o parayı versem o kapağı açamam bi 3 yıl korkudan. neme lazım içine hava kaçar, toz kaçar, nem kaçar.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Etkinlik Türkiye saati ile yarın akşam 17:00'de yanılmıyorsam.
İlk 15-20 dakikasını kaçıracağım muhtemelen, yayını başından itibaren izleme imkanı olanlar ekran görüntüsü alarak açılacak olan konuda paylaşımda bulunmayı ihmal etmesinler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Etkinlik Türkiye saati ile yarın akşam 17:00'de yanılmıyorsam.
İlk 15-20 dakikasını kaçıracağım muhtemelen, yayını başından itibaren izleme imkanı olanlar ekran görüntüsü alarak açılacak olan konuda paylaşımda bulunmayı ihmal etmesinler.
Türkiye saati ile 17, New York saati ile sabah 10'a denk geliyor. Keşke San Francisco'da yapılsaydı etkinlik. En azından saat 19'da başlardı.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Türkiye saati ile 17, New York saati ile sabah 10'a denk geliyor. Keşke San Francisco'da yapılsaydı etkinlik. En azından saat 19'da başlardı.
Nerede yapılırsa yapılsın, hangi saatte başlarsa başlasın, yeter ki Windows Phone kullanıcılarının seslerine tercüman olsun, onların beklentilerine ışık yaksın.

Üst Alt