Sony Xperia Z1 acil bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
    Konu Sahibi
acil bakarmısınız
telefonum rootlu ve lolipop 5.0.2 de arkadaşlar ama bir sorum olcak ben her rom attığımda telefon brick oluyor neden hiç atılmıyo fota twrp diye bişey var galiba onla flashlanıyor onuda bulamıyorum yardımcı olkurmusunuz ?

zencibitc

zencibitc

Üye
bootloader kilidi denen bi kilit var onu kırman gerekir bu garantiden çıkarır ve bazı sonye özelözellikleri kullanım dışı yapar. örneğin xreality gibi ama yedeğini alırsan problem olmaz. zahmetli gibi gözüksede çok kolay bunların hepsi.
bootloader kilidi denen bi kilit var onu kırman gerekir bu garantiden çıkarır ve bazı sonye özelözellikleri kullanım dışı yapar. örneğin xreality gibi ama yedeğini alırsan problem olmaz. zahmetli gibi gözüksede çok kolay bunların hepsi.

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
    Konu Sahibi
Yaptim sagol bootloader actim cok basit oldu ama kapatamadim kapanmadi bide cm 12.1 vardi resurection remixe gectim artik stocka donup rom atabiliyorum anca cyanogen recovery oldugu icin

Üst Alt