Telefon Tavsiyesi İphone 6 mı Galaxy S6 mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 mı Galaxy S6 mı ?
Arkadaşlar iphone 5s kullanıyorum ve ios 9 ile gelen bu şarj ve kasma sorunundan bıktım. Sizce hangi telefonu alayım sıfır s6 mı ikinci el iphone 6 mı ? Nedenleriyle söylerseniz memnjn olurum

technogamer2345

Üye
S6

technocu1

Üye
Tabikide s6 edge al.

Emre

Üye
S6 edge.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
S6 tavsiye edebilirim 4 aydır kullanıyorum kasma veya başka bir sorununa rastlamadım. Birde hızlı şarj özelliği ve tema desteği var. Fiyatıda uygun samsung Türkiye garantili 2000 tl civarı sıfır cihaz bulabilirsiniz.

Kenar kıvrımı için edgeye 500 tl fazla vermeye gerek yok bence ama görünüm olarak gösterişli bir cihaz :)

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177 ve The Pancar
vegatablo

vegatablo

Üye
Sarj ise iphone 6 nin fazla bi katkısı olmaz 5 s e göre 6 plus alinabilir yada s6 veya diğer android cihazlara yonelebilirsin

snapdroid

snapdroid

Üye
S6 iphone6'yi 6'ya katlar. İphone 6 1gb ram 1.4 mhz4 cekirdek islemci s6'dan daha pahali. Kenar kivrimina 600tl vermem 2.5kat dandik donanima 600tl vermem.
Bence nexus 5x 1700tl civarı olur. Fiyata göre uçurur seni. Android güncellendikçe hızlanıyo ios tam tersi

The Pancar

The Pancar

Üye
Telefonu alacak kişi lütfen Snapdroidin yorumunu önemsemesin

snapdroid

snapdroid

Üye
Telefonu alacak kişi lütfen Snapdroidin yorumunu önemsemesin
Herkez s6 demiş
Edit: 6'ya katlar derken daha uzun ömürlü olur onu kasteddim. Bak iphone 4s sürünüyor çünki custom rom yok güncelleyip sürüm düşürme yok. İos8 hizli deyip güncelletdiler dağıldı ios9 bu sorunları çözdü dediler ilk yorum yapan arkadaş şarj dayanmıyor kötü dedi. Üstelik konuşma tarzınız gurur kırıcı

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Herkez s6 demiş
Edit: 6'ya katlar derken daha uzun ömürlü olur onu kasteddim. Bak iphone 4s sürünüyor çünki custom rom yok güncelleyip sürüm düşürme yok. İos8 hizli deyip güncelletdiler dağıldı ios9 bu sorunları çözdü dediler ilk yorum yapan arkadaş şarj dayanmıyor kötü dedi. Üstelik konuşma tarzınız gurur kırıcı
kardeşim android ile ios u donanım ile karşılaştıramazsın.Yıllardır android kullanan biri olarak iphone a geçtikten sonra çok rahat etmiştim. Kasma donma uygulamayı durdurdu hatalarından kurtulduydum.Ama ne olduysa ios 9dan sonra oldu iphonedan bi soğumaya başladım.Ama kararımı verdim doların düşmesini bekleyip iphone 6s 64 gb alacağım.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
S6 iphone6'yi 6'ya katlar. İphone 6 1gb ram 1.4 mhz4 cekirdek islemci s6'dan daha pahali. Kenar kivrimina 600tl vermem 2.5kat dandik donanima 600tl vermem.
Bence nexus 5x 1700tl civarı olur. Fiyata göre uçurur seni. Android güncellendikçe hızlanıyo ios tam tersi
hala ios ile android cihazları donanım yönünden karşılaştırranlar varmış :D
kardeşim android ile ios u donanım ile karşılaştıramazsın.Yıllardır android kullanan biri olarak iphone a geçtikten sonra çok rahat etmiştim. Kasma donma uygulamayı durdurdu hatalarından kurtulduydum.Ama ne olduysa ios 9dan sonra oldu iphonedan bi soğumaya başladım.Ama kararımı verdim doların düşmesini bekleyip iphone 6s 64 gb alacağım.
apple 5s' yi kolay kolay gözden çıkarmaz o kasmalar geçicidir elbet. Daha dur 4s var 5 var.
Herkez s6 demiş
bırak da 4s sürünsün artık. satış politikası bu gözden çıkartılan güncellemeyle kasar hale geliyor.

• Beğen
Tepkiler: yasin213
hikmet366

hikmet366

Üye
not 5 al keyfine bak

yasin213

yasin213

Üye
hala ios ile android cihazları donanım yönünden karşılaştırranlar varmış :D

apple 5s' yi kolay kolay gözden çıkarmaz o kasmalar geçicidir elbet. Daha dur 4s var 5 var.

bırak da 4s sürünsün artık. satış politikası bu gözden çıkartılan güncellemeyle kasar hale geliyor.
Bu politika AppStore uygulamaları için de geçerli maalesef.
Tamamiyle haklısın :)

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Bir s6 edge kullanıcısı olarak. Gecen sene Mart ayında aldım cıhazı. Cıhaza soylenecek laf yok. Fakat iş yazılıma geldimi insanı cileden cıkartıyor stok rom kullanıyorum gunde en az iki kere sarj etmek zorunda kalıyorum( cıhazda bir tane bile oyun yok) costom rom kullanıyorum ilk hafta guzel sonra donma takılma uygulamadan atma vs. Ben suan cıhazı eşime verdim ben eski telefonum note2 yi kullanıyorum geçici olarak, iphone 6s+ niyetim var fakat cihaz biraz satsin kullanıcı yorumlarına bakayım s6 edge deki gibi hemen atlamak istemiyorum.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Bir s6 edge kullanıcısı olarak. Gecen sene Mart ayında aldım cıhazı. Cıhaza soylenecek laf yok. Fakat iş yazılıma geldimi insanı cileden cıkartıyor stok rom kullanıyorum gunde en az iki kere sarj etmek zorunda kalıyorum( cıhazda bir tane bile oyun yok) costom rom kullanıyorum ilk hafta guzel sonra donma takılma uygulamadan atma vs. Ben suan cıhazı eşime verdim ben eski telefonum note2 yi kullanıyorum geçici olarak, iphone 6s+ niyetim var fakat cihaz biraz satsin kullanıcı yorumlarına bakayım s6 edge deki gibi hemen atlamak istemiyorum.
o değil de nisan 2015 de çıktı cihaz

bmw_m6

bmw_m6

Üye
o değil de nisan 2015 de çıktı cihaz
Benim hatam pardon dogum gunumde aldım diye hatırlıyorum. 21 Mart dogum tarihim. Sonra almıştım. O bir onceki telefonum 1520 idi dogum gunume yetişen.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Iphone 6

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Kullanıcı yorumuna bakarsak donanımın yükselmesi andoid cihazların kasma, donma ve crash olaylarını gidermiyor. Bu sebeple en mantıklısı ios.

Gundillac

Gundillac

Üye
İphone 6

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Kullanıcı yorumuna bakarsak donanımın yükselmesi andoid cihazların kasma, donma ve crash olaylarını gidermiyor. Bu sebeple en mantıklısı ios.
Aslında bence bu işteki suclu samsung . Ben suan note2 de miui rom kullanıyorum cıhaz inanilmaz akıcı. Demekki istenince yapılabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter