Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
yok o gelmiş yok bu gelecekmiş miş miş miş te mış mış mış. O kadar kasılıyor o kadar ısınıyor ki üzerinde ekmek kızartasım var.

• Beğen
Tepkiler: ferit.61

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
PC'ye de Yapı 10558 ile Mesajlaşma ve Skype Video uygulaması gelecek. Önemli olan şeyler:
- Mesajlaşmaya "mesaj arama" işlevi gelmiş.
- Skype Video ise artık ön izleme sürümü değil.
Bir sonraki mobil yapıda bu yeniliklerle karşılaşmamız muhtemel.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

skynet

Üye
Pc de mesajlaşma ne için

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pc de mesajlaşma ne için
Şimdilik Skype için. Bizdeki Mesajlaşma uygulaması Messaging Skype ile birleşip sadece "Mesajlaşma" olabilir. Umarım telefona gelen mesajlar oraya gelir ve cevaplama imkanı da olur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: skynet
ademoz05

ademoz05

Üye
Şimdilik Skype için. Bizdeki Mesajlaşma uygulaması Messaging Skype ile birleşip sadece "Mesajlaşma" olabilir. Umarım telefona gelen mesajlar oraya gelir ve cevaplama imkanı da olur.
Nokia pc suite ile yapıyorduk bunu symbian zamanı, Windows Mobile de gelse dediğiniz gibi guzel olurdu :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hepsinden daha eski, hafta msn den daha eski olan icq zamanlarında direk icq dan cebe, cepten icq ya mesaj atılıyordu. Bazı insanlar kartvizitlerine icq numarasını da ekliyordu. Ve düşünün o zamanlar akıllı cepler bile daha yoktu. Yani cep telefonlarında icq, msn falan hiç yok. Pc Ler yeni yeni her evlere girmeye başlamış. Msn pc ler sayesinde her insana ulaşmaya yeni yeni başlamıştı. Çokta ilkeldi. Ben uzun süre direnmiş bir icq kullanıcısıyımdır :)

• Beğen
Tepkiler: ishanemir, sahanemir ve braayn
Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bende senin gibi bu skype yi kuruyorum ama bir kere bile kullanmışlığım yok,her denediğimde başarısız oldu ve kredi yüklememi soyluyor,bunun la insanlar nasıl görüşme yapıyor anlamış değilim:)
mesazlaşmada whatsuptan görüntülü görüşmede line dan gayrisi yalan. kolayı varken kimse zor ile uğraşmaz.
yok o gelmiş yok bu gelecekmiş miş miş miş te mış mış mış. O kadar kasılıyor o kadar ısınıyor ki üzerinde ekmek kızartasım var.
valla benim yeni l 925 de aynı durumda hatta şaşırdım baya bir desem yeridir halbuki l 520 de bu denli ısınma yoktu. resmen elimi yaktığı gibi korkudan cihazı karıştırmayı bırakıyorum bişileri yanacak diye.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ekleyeceksiniz kişileri hesabınıza. WhatsApp gibi otomatik gelmez. Sonra ücretsiz görüntülü veya sesli konuşabilirsiniz. En kalitelisidir.
Arkadaşlar bu bedava aramaları sizler nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum,ben bir kere olsun başarılı olamadım,şimdi eşimin lumia cihazına skype yi yükledim ama her seferinde kontur yok yukle diyor..
Edit:şimdi skype nin sitesinden baktım da telefondan telefona uygun ücretlerle görüşün diyor,yani bedava konuşma yok..muş.(en azından lumia cihazlarda durum böyle)

Son düzenleme:
Bay H

Bay H

Üye
Project Astoria özelliğini henüz desteklemeyen HTC W8 için nasıl uygulama yükleneceğine dair bir anlatım mevcut. Hala desteklenmeyen Lumia modelleri var ise onlarda da işe yarayabilir belki.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar bu bedava aramaları sizler nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum,ben bir kere olsun başarılı olamadım,şimdi eşimin lumia cihazına skype yi yükledim ama her seferinde kontur yok yukle diyor..
Edit:şimdi skype nin sitesinden baktım da telefondan telefona uygun ücretlerle görüşün diyor,yani bedava konuşma yok..muş.(en azından lumia cihazlarda durum böyle)
Hocam bedava olan her şey sadece wifi internet ile olur. Skype ile bedava görüşme sadece internet üzerinden.

cadde19

cadde19

Üye
Arkadaşlar skype varken line nedir Allah aşkına,
Kontör isteyen aramalar şunun için örnek;telefonunda dakika yok ama skype kontörün var o kontörle arıyorsun.
Skype ile aramak yapmak çok basit nasıl yapacağız peki?
Öncelikle skype a girin üye olun ve programa giriş yapın daha sonra seçenekler tuşuna basın orda kişi ekle var ona basın .şimdi ekrana eşinin dostunun sevdiğinin kiminle konuşacaksan onun skype nickini yaz arattır ve arkadaşlık isteği gönder daha sonra isteği alan kişi kabul etsin,
Ve artık çok kolay gerisi,Arkadaş listenden eklendiğin kişinin üzerine tıkla daha sonra seçeneklere tıkla ve görüntülü görüşme de veeeeeee hazıırrr .
Kolay gelsin herkese

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hocam bedava olan her şey sadece wifi internet ile olur. Skype ile bedava görüşme sadece internet üzerinden.
Ya arkadaşlar eşiminde benim de hattım faturalı ve ikimizde evdeki wi-fi ye bağlıyız ama arama yapmaya çalıştığım da kontör yukle diyor.burada benim eksik yada yanlış yaptığım ne var ki olmuyor merak ediyorum doğrusu.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Ya arkadaşlar eşiminde benim de hattım faturalı ve ikimizde evdeki wi-fi ye bağlıyız ama arama yapmaya çalıştığım da kontör yukle diyor.burada benim eksik yada yanlış yaptığım ne var ki olmuyor merak ediyorum doğrusu.
Skype dan skype a yani kullanıcı adları üzerinden arama yaparsan ücret istememesi gerek ama skype dan telefonu yani 05***** diye başlayanı aramak istersen skype kontörü ister.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Skype dan skype a yani kullanıcı adları üzerinden arama yaparsan ücret istememesi gerek ama skype dan telefonu yani 05***** diye başlayanı aramak istersen skype kontörü ister.
Evet dediğin gibi kullanıcı adından oluyormuş çok sağol.

• Beğen
Tepkiler: kimbilir_01
ademoz05

ademoz05

Üye
Konu çok da dağılmasın ama skype ile ilk 1 ay bazı ülkelerdeki cep nolarını ve çoğu ülkedeki sabit hatları ucretsiz arayabiliyorsunuz.
Ben yurtdışındayken hep art arda 1 aylık alıyordum, gayet iyi oluyordu :)

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Konu çok da dağılmasın ama skype ile ilk 1 ay bazı ülkelerdeki cep nolarını ve çoğu ülkedeki sabit hatları ucretsiz arayabiliyorsunuz.
Ben yurtdışındayken hep art arda 1 aylık alıyordum, gayet iyi oluyordu :)

doğru öyle bir faydası var ama genelin işine yarar bir özellik değil. istisnai bir durum yani.

sahanemir

sahanemir

Üye
Ben yurt dışındayım istanbul,ile skipe üzerinden devamlı konuşuyorum bence mükemmel.ve viber üzerinden.

yasirtaha

yasirtaha

Üye

Durum bu kadar vahim yani bir tek ben kalmışım

Secret Light

Secret Light

Üye
Proje astoria ile gelişme var mı arkadaşlar ?

trepcan

trepcan

Üye
Ben varsayılan mesajlaşma uygulama olarak Messaging Skype ayarladım sorunsuz kullanıyorum. Gelen giden mesajlarda sorun yok :) ben yanlış anladım acaba demek istediğini.

Üst Alt