GM Discovery 2 [Güncellendi] CyanogenMod 12.1 (5.1.1) V3

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
ekrana "cLock" aflı widget ekle, sonra karşına bi ayar çıkcak ordan Weather>Metric ayarını aç düzelir. Facebook eski versiyonlarını yüklersen sorun olmaz, YouTube için OGyotube yükle 5saniyeden sonra dobna sorunu çözülür. Launcher'ın kendisinde sorun olabilir, tekrae yükle

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Facebook Android versiyonda logosunu yeni değiştirdi, değiştirmeden önceki versiyonu kullan galiba 42 veya 43 verdi onlariydi

aykut343

Üye
Launcher'ı çok farklı yöntemlerle halletmeye çalıştım ama yine de başaramadım.
ben de launcher'da sorun yaşıyordum ı yükledim sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
Güzel haber Arcatel orjinal lolipop gelir demiş

• Beğen
Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
4pda da biri sormuş cavaplamışlar tarih yok.
sayfa 535 de

sametASD123

Üye
Beyler yardiminiza ihtiyacım var ; zaten tele gire adam akıllı 2 ROM var sizce miui 7 mi cyanogen mod 12.1 v3 mu

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
stabillik önemli diyorsan miui 7 kur

haydarkara

Üye
hocalarım 1 gün kadar kullandım
-şarj fena değil
-aynı süre ve aynı oyunda eski roma göre kat ve kat daha fazla ısındı (sıcaklığa bakım derken dudağım yandı neredeyse)
-sim karttaki kişileri algilamıyor ama sım kartı algılıyor
-sensörler bi gidiyor bi geliyor bozuk
-dahili depolama birimi ni kullanmak yerine kendine international stroge de ''0'' adlı bir klasor açıp onu ana sd card diye kullanıyor verilerim silindi diye telaşlanmayın yani
EĞER STABİL Bİ ROM OLSA GERÇEKTEN KULLANMAYA DEĞER Bİ ROM BENCE ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDELİM HOCALARIM BUNU ADAM EDERSENİZ SİZDEN İYİSİ YOK
CİHAZ:DİSCOVERY 2

(sıcaklığa bakım derken dudağım yandı neredeyse) bu yazıyı görünce öldüm gülmekten )))

sametASD123

Üye
arkadaslar romu pc üzerinden acıp system içinden istemediğimiz uygulamarı silebilip baska uygulamalar ekleyebilirmiyiz

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
System App Remover gibi programlarla yapabilirsin, yada ROM'u bilgisayardan açıp system/app veya system/priv-app içindeki dosyalardan istediğini silip tekrar recovery'den flashlayabilirsin
Telefonda bu rom yüklü ve telefonu yere düşürdüğümden beri boot olmuyor acaba anakartla mı alakalıdır yoksa ROM mu?
*Recovery giriyor

sametASD123

Üye
beyler telin sarjı bitip tel kapandıgında bootta kalıyor ancak wipe data yapınca acılıyor cozum yokmu

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
Tek yolu dalvik cache ve cache wipelemek dataya gerek yok. Henüz bende bi çözğm bulamadım

sametASD123

Üye
Roma gappsi nasıl entegre ettiniz bi anlatirmisiniz

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
indir recoveryden yükle

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
zip deki dosyaları romun system içerisindeki aynı klasörlere çıkart

sametASD123

Üye
ya kardes detaylı anlatırmısın

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
kardeş zipdeki örneğin priv-app klasöründeyse rom zipinde system/priv/app içine ;
gapps zipinde etc de ise romzipinde system/etc içine at

Üst Alt