ANKETE KATIL 3D TV Önerisi kullanan arkadaşlar bi bakarsa memnun olurum

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    4
afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
ANKETE KATIL 3D TV Önerisi kullanan arkadaşlar bi bakarsa memnun olurum
Arkadaşlar TV alacağım ve iki model arasında kaldım sizce hangisi?
MU?
Yoksa
MU?
Özellik ve Performans olarak hangisini önerirsiniz

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
6290 bende var. Güzel tv. Kendim satıcısı olduğum için :)

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
6290 bende var. Güzel tv. Kendim satıcısı olduğum için :)
Ya philips ile arasında kaldım ikiside aktif 3d gözlüklü. Tarayıcısı falan nasıl? Philip'sin ultrahd ve gözlüklü olması biraz cezbediyor.Samsung'da gözlük yok ama çoğu özellikleri aynı tarayıcı kullanımı youtube uygulamalarında yavaşlık var mı samsungta

phasan

phasan

Üye
philip sıstem bıraz yavaş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vestel Alabilirsin LG Nin Bir Özellikliği Yok Zaten Vestelde LGNin Panellerini Kullanıyor.Ayrıca Samsung Alma O Pilli 3D Teknolojisi Kullanıyor Yani Alırsın Pillerin Bittimi Tanesine 5-10 TL Verirsin Aklın Çıkar :D Benim Kuzende Var Ta Ne Zaman Önce Aldı 40" Pilli 1.800 2000 Den Gidiyor Piyasası Bunların Ama Söylemeliyimki Samsungda 3D de Biraz Daha Etkili Biraz Daha İyi Gösteriyor Öte Yandan Gözleride Çok Yorup Çok Bozuyor Ama Vestelinkiler Pilsiz Pasif Diye Geçer Gözlere Çok Zarar Vermez Bir Pilide 5 10 TL Değil Sana Öneririm 1.300 1.500 TL Arasında Vestel 42FA8200 Al Herşeyi Var SMART TV 3D 42" Dahili Uydu Wifi Her Halt Var En Güncel Cihaz Diyebilirim Bu Dediğim 8200 Modeli İle Diğer Samsunglar Arasında 400 500 TL Rahat Fark Atar Alacaksan Ya Samsung Al Yada Vestel Ama Dediğim Gibi Vestel Aldım 2 Akrabamada Kendimede Gayet Memnunum 3D Animasyonlar Filmler Gayette Güzel Kendini Belli Ediyor Pcyi Bağlayip Oyunda Oynayabilirsin Yakında Bir Akrabamada Alıcam Teknosada +2 Yıl Garanti Yapıyor 200 300 TLye 1 Yıl Kaskolu Kır Çaldır Parani Veriyorlar Ben Bimeksden Aldım TV 1.4000 Du +2 Yılda Garanti Eklettim 5 Yıl Garantili Oldu Toplam 1.511 TLye Filan Geldi Bana Gayette Memnunum Paneli Filan Güzel Kaliteli Gösteriyor Bilmiyorum Vestel Olsun Taştan Olsun Hemde Yerli Elin Korelisine 400 TL Fazla Para Verip Küçüğünü Almak İyi Fikir Değil

Üst Alt