Blogger'dan Anlayanlar Bakabilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Blogger'dan Anlayanlar Bakabilir Mi?
Merhaba arkadaşlar 2014'ün son ayından itibaren bloğ sayfam bulunmakta ve sürekli de geliştirmeye çalışıyorum, Sorun şu ki; bloğuma bir tema yükledim tema aşağıdaki fotoğraftaki gibidir ve bloğumun son halidir bu, şuan ana sayfadan aldım görüntüyü, diğer sekmelere nasıl içerik ekleyebilirim acaba?

Mesela iletişim bölümüne facebook-twitter-google+ vb iletişim adreslerimi eklemek istiyorum arşiv kısmında ayrıntılı bir şekilde eserlerimin olmasını istiyorum ama benim bütün paylaşımlarım sadece ana sayfaya düşüyor o bölümlerde de paylaşımda bulunmak istiyorum bunu nasıl yaparım acaba?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sayfalar olarak mı açtın Blogger kısmını?

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
yok hiç sayfa olarak açmadım burayı mı kastediyorsunuz?

Kullandığım temada fotoğrafta sarı renkte belirttiğim yerlerde gerek hakkında kısmı gerek iletişim kısmını kendime göre değerlendirip doldurmak istiyorum ama o kısımlara nasıl giriş yapcam bilmiyorum :bilmm

Ekli dosyalar

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Kaptan'ım o barı düzenlemek için HTML'yi düzenle deyip şablona bakman gerekiyor. Girdikten sonra mesela sen "Hakkımda" kısmını silmek veya düzenlemek istiyorsun diyelim. Ctrl+F yapıp Hakkımda dersen bulursun. Hakkımda'ya tıklayınca yeni bir sayfaya gitsin dersen eğer, Sayfalar> Tümü> Yeni Sayfa demen ve Hakkımda adında bir sayfa oluşturup doldurman gerekiyor. Kaydettikten sonra sayfaya git, url'sini kopyala ve deminki HTML bölümünde Hakkımda yazısına linkini ata. Şuan pek vaktim yok düzgün anlattım mı emin değilim ama umarım yardımcı olur.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kaptan'ım o barı düzenlemek için HTML'yi düzenle deyip şablona bakman gerekiyor. Girdikten sonra mesela sen "Hakkımda" kısmını silmek veya düzenlemek istiyorsun diyelim. Ctrl+F yapıp Hakkımda dersen bulursun. Hakkımda'ya tıklayınca yeni bir sayfaya gitsin dersen eğer, Sayfalar> Tümü> Yeni Sayfa demen ve Hakkımda adında bir sayfa oluşturup doldurman gerekiyor. Kaydettikten sonra sayfaya git, url'sini kopyala ve deminki HTML bölümünde Hakkımda yazısına linkini ata. Şuan pek vaktim yok düzgün anlattım mı emin değilim ama umarım yardımcı olur.
Eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: KsmCN

Üst Alt