[ÇÖZÜLDÜ]Şarkı Sözlerini Oynatan Bir Uygulama?

Sponsorlu Bağlantılar

yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
[ÇÖZÜLDÜ]Şarkı Sözlerini Oynatan Bir Uygulama?
Müzik dinlerken bir yandan da ekranda şarkı sözlerinin oynatılmasını istiyorum. Bunu yapan bir uygulama var mıdır?
Edit: Sorun çözüldü. Benim gibi bu soruna çözüm arayan arkadaşlar AppStore'dan Musixmatch Lyric Finder'ı indirebilir.

Son düzenleme:

yaytas

yaytas

Üye
musixmatch lyric player var aynı zamanda google play müzik ve diğer playerların bir çoğunda da sözleri gösterebiliyor
hem appstore da var hemde play store da

yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Tam da istediğim uygulama, teşekkür ederim :)

yaytas

yaytas

Üye
:rica::rica::rica:
ancak şarkıları dinlediğinin ilk seferinde indirmesi gerek daha sonrada kaydedip internetsiz çalışabiliyor ama o arada dinlemediğin şarkı çıkarsa canın sıkılabilir

yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim dostum, hiç beklemediğim şarkıların sözlerini bile buldu ve istediğim gibi oynatıyor :)
Premium meselesi bu uygulamada da var mı, yoksa tamamen ücretsiz mi?

yaytas

yaytas

Üye
Çok teşekkür ederim dostum, hiç beklemediğim şarkıların sözlerini bile buldu ve istediğim gibi oynatıyor :)
Premium meselesi bu uygulamada da var mı, yoksa tamamen ücretsiz mi?
tamamen ücretsiz bazen bazı şarkılar direk yabancı ülkeden alınıp başka dillerde de söylenebiliyor ezgisine göre farklı şarkı çıkarsa şaşırma ayrıca bi mekanda otururken şarkı hoşuna gitti şarkıyı uygulamaya dinletiyorsun sana şarkının adınıda söylüyor

yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Shazam'a gerek kalmadı o halde :)
Geri dönüşlerin için tekrar teşekkür ederim :)

yaytas

yaytas

Üye
:rica:

yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
1 tane şarkıda şarkı sözlerini bulamadı ve çıkan yazı "Lady gaga borrowed our lyrics and is using them as a hat." :haha:

yaytas

yaytas

Üye
1 tane şarkıda şarkı sözlerini bulamadı ve çıkan yazı "Lady gaga borrowed our lyrics and is using them as a hat." :haha:
bulamadığı şarkılarla dalga geçiyor maalesef öylede pis bi huyu var:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: yasin213
yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Sormayın hocam. Bulamadığı bir şarkıda da "6 milyon şarkı sözümüz var ama sizinkini bulamadık..." Gönderme de yapıyormuş helal olsun.

• Beğen
Tepkiler: yaytas

Üst Alt