TomTom Android 1.4 APK + Europa + Türkiye Maps v_ 955_6746

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
TomTom Android 1.4 APK + Europa + Türkiye Maps v_ 955_6746

arkadaslar yeni tomtom Europe v955_6746
indirdiginiz klasörünün icindeki tomtom klasörünü alacaksiniz tlf,nun hafizasina atacaksiniz
tomtom klasörünün icindeki tomtom Europe Apk,yi yükleyiniz

4.4.2 ve 5.0. tlf,larda SD karta tasimak istiyen arkadaslarin yapmasi gerekenler ise
tlf,nun kendi hafizasinda calistirdiktan sonra tomtom/com.tomtom.europe /files,metadata teks buradaki files,metadata alinacak
SD kartta Android/data olusmus olan com.tomtom.europe/files klasörünün icine atilacak
Android/data/com.tomtom.europe/files/files,metada/europe maps ve diger klasörler
bu sekilde olacak..

tlf,nun hafizasinda kalan tomtom klasörüde
silinip atilacak........

47 üLKE

Albanien,Andorra,Belgien,Bosnien und Herezegowina,Bulgarien,Dänemark,Deutschland,Estland,Finland,Frankreich,Gibraltar,Griechenlad
Irland,Italien,Kosovo,Kroatien,Lettland,Liechtenstein,Litauen,Luxemburg,Malta,
Mazadonien,Moldau,Monaco,Montenegro,
Niederlande,Norwegen,
Österreich,Polen,Portugal,Rumänien,Russland,San Marino,Schweden,Schweiz,Serbien,Slowakei,Slowenien,Spanien,Tschechien,Ukraine,Ungarn,
Vatikanstadt,Vereinigtes Königreich,Weißrusland,Zypern,
TÜRKiYE

TomTom Android 1.4 APK + Europe + Türkiye Map v_ 955_6746

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: .Matrix.

delorean12

Üye
Merhaba,
Çalışmanız için teşekkür ederim ancak alternatif linkler konulacak mı? Netload ile 50kb/sn hızında 3.6 gb'yi indirmek 15 saatten fazla sürecek

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar tomtom europa zippyshare üzerindende eklenmistir

arslanbey66

Üye
bundada radarlı bildirim varmı Türkiye

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
bundada radarlı bildirim varmı Türkiye
arkadasim yukariya ekledim radarlari icindeki aciklamaya göre yaparsan haber verir yoksa tomtom,da
kendisinden haber verme özelligi olan radarlar yok artik digerleri gibi paraliya cevirdiler..

arslanbey66

Üye
Merrhaba Menzil 6767 bey tomtom 1.6 versiyonu çıkmış onu yükleye bilirmisiniz.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Merrhaba Menzil 6767 bey tomtom 1.6 versiyonu çıkmış onu yükleye bilirmisiniz.
arkadasim siteleride nickleride karistirmisinda tomtom 1.6,da 1.7,de cikti benim enson baktigimdada 75 km,ye kadar müsadesi vardi kullanmadikca
üzerine ekliyordu ama 75km fazla hesaplattirilamiyordu crk,lisi cikmamisti daha bakmadim S6 vede Note4 ve bunlarin gibi tlf,lar icin güzel bir sey S3,dede calisiyor denemesini yapmistim ..

eemland

Üye
Sa.
Degerli kardeslerim, tomtom bu versiyonu samsung s6 olmuyordu,yeni bir cozum varmi ?Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sa.
Degerli kardeslerim, tomtom bu versiyonu samsung s6 olmuyordu,yeni bir cozum varmi ?Tesekkurler
a.slm
arkadasim burada sunumdaki tomtom uyumlu degil siyah ekran calisir

bu gönderdigimi denersin go 1.7,de var ben bunu bir arkadasa göndermistim denemesi icin
hazir yüklü dururken sende denersin 75km kadar hesaplama yapar kullanmadigin km,ler
eklenir kullanabilmen icin wi-fi internetin olsun Avrupa indirmek istersen bundan önceki tomtomlar gibi degil
cok daha büyük onun icin yeterli hafizan vede internetin olmasi gerekir..

main.1635705.com.tomtom.gplay.navapp.obb bu indirdiginin icindekinide Android/obb klasörünün icine atarsin ondan sonra
tomtm apk yüklersin
TomTom Go 1.6 (955)+OBD.rar

Sifre:memoli6767

• Beğen
Tepkiler: eemland

eemland

Üye
Tsk ederim,Allah razi olsun

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

Üst Alt