Yeni emoji isteyen ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Yeni emoji isteyen ?
Merhaba arkadaslar Ozan adminimiz de dedigi gibi buyuk kitlenin istedigi emojiler eklenebilirmis emoji bolumune xda da bulunan hunharca gulen bu emojiye bayildim ben acikcasi bizdekilerin ne si var diyenler cikabilir soyle soylim bizdeki emojilerde guzel ama :) :D gordugunuz uzerine alttaki seylere guluyorlar sanki yani bunlarin yerini alsin demiyorum ama ekstra olarak eklense nasil olur ? bi emoji kimseye zarar vermez arkadaslar gereksiz diyip gecmeyin yenilik iyidir emojimizde bu
oylarinizi anket acdim ordan belirtirseniz tam bi sayi olur elimizde. suan ben ve metalci melek begendik bunu 2 kisiyiz

KAYIP-ADAM

Üye
tamamda reklam gibi olmaya basladin biraz konuyu goren gorur zaten boyle her konuya yazmak olmuyor
açtığın konu emoji konusu benimkide aynı. o yüzden öneriyi sunmak için link verdim. her konuya'da yazmıyorum sadece aynı konulu konulara

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
açtığın konu emoji konusu benimkide aynı. o yüzden öneriyi sunmak için link verdim. her konuya'da yazmıyorum sadece aynı konulu konulara
herneyse tartisnaya donmesin cevaplamicam bunu konuyu oyla sen :naughty:
oylamissin zaten :tşk: bildirim niye gelmedi :hmmm bende kacirmis olabilirim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
Jus7ice

Jus7ice

Üye
eklensin :oke:
eski emojiler gitmesinde üzerine eklenirse şahane olur :naughty:

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM ve H0lligan
Jus7ice

Jus7ice

Üye
hiç ":naughty:" emojisinden vazgeçer misin :D

KAYIP-ADAM

Üye
herneyse tartisnaya donmesin cevaplamicam bunu konuyu oyla sen :naughty:
oylamissin zaten :tşk: bildirim niye gelmedi :hmmm bende kacirmis olabilirim :hmmm
ne tartışması , hakaret olmadığı sürece ben tartışmaya girmem kimseyle. normal konuşma

Oylama'da bildirim gelmiyo , puan vermede geliyo şimdi puan'da verdim
Düzenleme olmalı bence. Sıralamasını biz ayarlayabilelim.
Adminler bu kadar isteğin olduğu bir öneriyi kabul edecektir

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
insallah kabul olur ya 10-15/0 olsun hele :eller: ozaman pm aticam bi admine eklenmesse

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yoğun Israr ve Baskı Altında Kaldığımı Belirterek Evet Diyorum 3 Evet İle Arkadaşi Uğurluyoruz :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Ozan

Ozan

Admin
  • Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM ve H0lligan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt