Whaff Android Para Kazanma Uygulaması Ödeme Kanıtlı Reklam Değil Güncellendi v3

Sponsorlu Bağlantılar

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Whaff Android Para Kazanma Uygulaması Ödeme Kanıtlı Reklam Değil Güncellendi v3
Android Cihazdan Para Kazanma - WHAFF Rewards

*** Öncelikle Şunu Belirtmeliyim Yorumlardan Göreceğiniz Üzere Deniyip Uğraşan Bir Kardeşim Karşılığını Almış Bu Benim İçin Büyük Bir Güzellik... Tebrikler Kardeşim "eno4644" ***

"Eno4644'ün Kanıtı"

WHAFF Rewards Adlı uygulama ile android cihazınızdan kolay para kazanmak mümkündür. Uygulama maalesef iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde bulunmuyor sadece Android'de bulunmaktadır.

İlk Olarak WHAFF Rewards uygulamasını Google Play'den veya indiriyoruz Daha Sonra Uygulamamıza Giriş Yapıyoruz.Üst kısımda Login butonu olacaktır.(Yani Oturum Aç) Tıklayarak facebook da uygulamaya izin vererek giriş yapabilirsiniz.Bu Kısım Kilit İşin Ucunda [1.5 TL] Bulunuyor Ve Bu Ekran Tekrar Gelmiyor Kaçırmayalım.Giriş yaptıktan sonra sizden kod girmenizi isteyecektir. Buraya "BX24724" kodunu giriniz.
[Girip Girmemek Size Kalmış [1.5 TL] Lira Eksik Başlamak İstemeyenler Girsin...] Kodu girdikten sonra size 0,50$ (Kod Sahibi için 0,30$) amerikan doları verecektir.
Hesabınızda 10$ doları geçtikten sonra Paypal veya Hediye Kartları (Amazon Hediye Kart, facebook Hediye Kart, PlayStation Hediye Kart, Google Play Hediye Kart, Xbox Hediye Kart vb) üzerinden Nakit alabilirsiniz.Bizim İçin En İdeali PayPal Bunuda Bu arada Söyliyelim

10.50$ Dolar Sonrası Resimdeki Gibi Ödeme Sekmesinden Kazandığımız Ücreti İstiyoruz.

Şimdi Gelelim Uygulamadan Para Kazanmak için Whaff sayfasını beğenme uygulamaya 5 yıldız verme gibi kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bizi Premium Picks adlı sayfa karşılamaktadır. burada oyunlar bulunmaktadır. Oyunu indirerek ve 4-5dakika boyunca açık tutarak para kazanabilirsiniz. Uygulamayı silmeyerek bir sonraki gün bir miktar yine para alırsınız. ve artık uygulamayı silebilirsiniz.
Bir sonraki sayfamız Whaff Picks burada Whaff'ın kendi paketleri bulunmaktadır. Google Puan verme, Facebook sayfasını beğenme ve Google Playda 5 yıldız verme gibi paketler bulunmaktadır.

***Aynen Buradaki Gibi***
***Amaç Uygulama Tarafından Verilen Uygulamaları İndirmek,Yüklemek,Verilen Süre Zarfı Bu 1,2,3,4 Dakika Arası Değişiyor Bunu Sağlamak(Oyunu oynamak veya Uygulama İçinde Beklemek) ve Verilen Gün Yani 2,3,4 ve 30 Güne Kadar Verilen Uygulama Görevlerini Yerine Getirmek***

Bu Arada Ne Kadar Resimle Anlatsakta Kendiniz Tecrübe Edinmeniz Gerekir Notları Dikkate Alalım

Anektod v1:Premium Picks Bölümünü Kaçırmayın Ve Arada Güncelleniyor Uygulamayı Ziyaret Edip Güncellenmişmi Diye Kontrol Edin...

Anektod v2:Whaff Picks Bölümünde Verilen Uygulamaları Tek Sefer İndirip Kullanma Seçeneğiniz Var İndirin Açın ve Notification Diyene Kadar Bekleyin Aynı Şekilde Uygulamalar Güncelleniyor Arada Ziyaret Edin

Anektod v3:VPN Proxy Kesinlikle Kullanmayın Hatta Ve Hatta 0.10 Cent Yani 10-20 kuruş olsa bile tenezzül etmeyin ödemeleri alamassiniz hesabınız engellenir

Uygulamayı aynı hesabı tek bir cihazda kullanabilirsiniz ve tek bir cihazda sadece bir hesap kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken kesinlikle VPN veya PROXY kullanmayınız ödemenizi alamaz ve hesabınız banlanacaktır.

Not:Sorusu Olan Sorabilir Cevaplayabilirim.Kesinlikle Güvenilir Play Storede 4.3 Oya Sahip Ödemedende Görüldüğü üzere

Not2:En Azından Günlük 1-1.25$ 10 Günde 30 TL'ye Yakın Bir Meblağ Kazanabiliriz Arkadaşlar Hemde Günlük 15-20 Dakikanızı Ayırarak Denemeyek isteyenler için Birebir

Not3:Bazı Günler Kazanç Düşebiliyor Sabrinizi Bırakmayın En azından deneyin begenmesseniz kullanmassiniz diyelim Sunuda belirtelim En Kısa En Garanti Uygulamalardan biri Global Çapta Yaygın.

***Agresif14'un Hakkı Saklıdır Ve Hiç Birşeyden Sorumlu Tutulmaz Konuyu Detaylı Okuyunuz İznim Olmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz.***

Ricam Denemeden Geçmeyin Pişman OLmassınız Arkadaşlar Beğenmesseniz Veya Sıkıcı Gelirse Silersiniz

Son düzenleme:

erkanby

Üye
Dostum whaff picks kısmından 3 uygulama yükledim en az 8–10 dk. da uygulama da dolaştım ama gelen giden bişi yok ne yazık ki.

MaxipmaN

Üye
Fake degil galiba

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Dostum whaff picks kısmından 3 uygulama yükledim en az 8–10 dk. da uygulama da dolaştım ama gelen giden bişi yok ne yazık ki.
kardeşim dediklerimi yapmak önemli priemium pick'i kesinlikle kaçırma bide şimdi şöyle bi olay var ilk gün çok iyi hatırlıyorum 1.35 dolar gelmişti yani 4 lira demek :) whaff picks yeride çok önemli birkere inilen bir daha inince vermiyor ona da dikkat saat başı güncellenerek 0.20$ dolarlık vs program geliyor indir aç bekle 1 -2 dakika o ödeme kanıtı + şuan 6,50$ dolar daha var
Fake degil galiba
kesinlikle değil deneyim yalnız noktaları kaçırmayın harfi harfine uyun arkadaşım kod kısmı vs olsun yukarda yazdıklarım önemli

Son düzenleme:

H0lligan

Üye
kardeşim dediklerimi yapmak önemli şimdi şöyle bi olay var ilk gün çok iyi hatırlıyorum 1.35 dolar yani 4 lira demek :) whaff picks yeride çok önemli saat başı 0.20$ dolarlık vs program geliyor indir aç bekle 1 -2 dakika o ödeme kanıtı + şuan 6,50$ dolar daha var

kesinlikle değil deneyim yalnız noktaları kaçırmayın harfi harfine uyun arkadaşım kod kısmı vs olsun yukarda yazdıklarım önemli
tabi kazancin onemli sonucda kod kismi olmazsa olmaz bolum dimi ?
Android Cihazdan Para Kazanma - WHAFF Rewards
WHAFF Rewards Adlı uygulama ile android cihazınızdan kolay para kazanmak mümkündür. Uygulama maalesef iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde bulunmuyor sadece Android'de bulunmaktadır.

İlk Olarak WHAFF Rewards uygulamasını Google Play dan veya sitemizden indirerek açınız. Üst kısımda Login butonu olacaktır.(Yani Oturum Aç) Tıklayarak facebook da uygulamaya izin vererek giriş yapabilirsiniz.Bu Kısım Kilit İşin Ucunda 1 TL Bulunuyor Ve Bu Ekran Tekrar Gelmiyor Kaçırmayalım.Giriş yaptıktan sonra sizden kod girmenizi isteyecektir. Buraya "BX24724" kodunu giriniz. Kodu girdikten sonra size 0,30 amerikan doları verecektir. Hesabınızda 10 doları geçtikten sonra Paypal veya Hediye Kartları (Amazon Hediye Kart, facebook Hediye Kart, PlayStation Hediye Kart, Google Play Hediye Kart, Xbox Hediye Kart vb) üzerinden Nakit alabilirsiniz.Bizim İçin En İdeali PayPal Bunuda Bu arada Söyliyelim

Uygulamadan para kazanmak için Whaff sayfasını beğenme uygulamaya 5 yıldız verme gibi kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bizi Premium Picks adlı sayfa karşılamaktadır. burada oyunlar bulunmaktadır. Oyunu indirerek ve 4-5dakika boyunca açık tutarak para kazanabilirsiniz. Uygulamayı silmeyerek bir sonraki gün bir miktar yine para alırsınız. ve artık uygulamayı silebilirsiniz.
Bir sonraki sayfamız Whaff Picks burada Whaff'ın kendi paketleri bulunmaktadır. Google Puan verme, Facebook sayfasını beğenme ve Google Playda 5 yıldız verme gibi paketler bulunmaktadır.
WHAFF Rewards den en iyi para kazanma taktiği arkadaş davetidir. Para kazanma WHAFF Rewards hilesi gibi saçma şeyler yoktur.

Uygulamayı aynı hesabı tek bir cihazda kullanabilirsiniz ve tek bir cihazda sadece bir hesap kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken kesinlikle VPN veya PROXY kullanmayınız ödemenizi alamaz ve hesabınız banlanacaktır.
Not:Sorusu Olan Sorabilir Cevaplayabilirim.Kesinlikle Güvenilir Play Storede 4.3 Oya Sahip Ödemedende Görüldüğü üzere
Not2:
En Azından Günlük 1.25$ 10 Günde 30 TL'ye Yakın Bir Mevla Kazanabiliriz Arkadaşlar Hemde Günlük 30 Dakika yaparak

Ricam Denemeden Geçmeyin Pişman OLmassınız ARKadaşlar

güncel arkadaşlar sorularınızı alabilirim indirip kullanmak 5 dakikanızı almaz
imageshack resim upload lari yasak degilmiydi @Mesut Aktaş

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
tabi kazancin onemli sonucda kod kismi olmazsa olmaz bolum dimi ?

imageshack resim upload lari yasak degilmiydi @Mesut Aktaş
tabi canım kardeşim aynen dediğin gibi kimse kimseye faydalı birşey göstermez bu devirde olanları yardım için gösteriyoruz dolandırmak için değil tabi heryerde görürsün bunu yaz 100 tl yok şu bu olanı arkadaşlara sunuyoruz kısacası bu ki o kodu yazmadan geçse 1 lira zararda başlıyacak benim başıma gelen gibi

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
tabi canım kardeşim aynen dediğin gibi kimse kimseye faydalı birşey göstermez bu devirde olanları yardım için gösteriyoruz dolandırmak için değil tabi heryerde görürsün bunu yaz 100 tl yok şu bu olanı arkadaşlara sunuyoruz kısacası bu ki o kodu yazmadan geçse 1 lira zararda başlıyacak benim başıma gelen gibi
dogru pek ilgilenmem boyle seylerle de gordum yani yok 100 dolar yok 500 dolar felan :ehe milleti salak yerine koyuyorlar

• Beğen
Tepkiler: agresif14
agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
dogru pek ilgilenmem boyle seylerle de gordum yani yok 100 dolar yok 500 dolar felan :ehe milleti salak yerine koyuyorlar
aynen öyle kardeşim biz paylaşırız yapmak isteyen yapar çünkü kendine fayda oturduğum yerden kazanacağım uygulama bulmusum isterse 1 lira olsun günde kar kardır

• Beğen

H0lligan

Üye
aynen öyle kardeşim biz paylaşırız yapmak isteyen yapar çünkü kendine fayda oturduğum yerden kazanacağım uygulama bulmusum isterse 1 lira olsun günde kar kardır
hayırlı işler bol kazançlar :ehe

• Beğen
agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı işler bol kazançlar :ehe
Teşekkürler Saol Kardeşim
#GünceL ARkadaşlar Deniyenler ve Sorusu Olanlar HerTürlü Cevaplayabilirim
#GünceL ArkadaşLar
GünceL ARkadaşlar Denemeyen Kalmasın Lütfen
Deniyen Varsa Yorumlarınızı Ve Sorularınızı Alabilirim Arkadaşlar

• Beğen
agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Güncel Arkadaşlar Deneyip Fikirlerinizi Sorularınızı Sorabilirsiniz :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
admin bey biraz ilgilenirmisiniz adam burada kendi kodunu paylaşıyor çıkar amaçlı ses çıkartmıyorsunuz o zaman bizde bc.vc adf.ly linkleri paylaşalım ona ses çıkarmayın
dostum milleti kandırarak para kazanmaya çalışma neyse sıkıntın yaz doğru dürüst benim kodum bu bna 0,3 dolar gelecek bu kodu girerseniz diye ama eksik yalan dolan anlatma

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
admin bey biraz ilgilenirmisiniz adam burada kendi kodunu paylaşıyor çıkar amaçlı ses çıkartmıyorsunuz o zaman bizde bc.vc adf.ly linkleri paylaşalım ona ses çıkarmayın
dostum milleti kandırarak para kazanmaya çalışma neyse sıkıntın yaz doğru dürüst benim kodum bu bna 0,3 dolar gelecek bu kodu girerseniz diye ama eksik yalan dolan anlatma
konuyu güzel okudun demi güzel kardeşim :) Kodu Girip girmemek size kalmış ayrıca Detaylı Anlatım Birebir Kanıtlı Şunu İnsanlara Yapmayın Burda Arkadaşlara Liselilere Üniversitelilere Aylık 50 Lira Harçlık Kazanma Yolu Anlatıyoruz Sizin Dediğiniz Gibi Günde Yok 10$ Yok 30 Lira Değil Kazansanız Kazansanız 50 Lira Kazanırsınız Diyorum Ayrıca Refli Link Ayrıdır Bu Kod Ayrıdır O Konuya Gelince Yazmayın Abi Yazmassan Benim Yaptığım Gibi Kazmalık Yaparsınız 1 Lira Eksik Başlarsınız Bak Şimdi O 0.30$ Arıyorum Bidaha Ödeme Alayım Diye Bu Kadar Zanlık Yapmayın Müslüman Müslümanın Açığını Görmez Gidin Diger Konuları Açan ARkadaşlara Dibi Dibine Doğru Konu.
Kolay Gelsin Saygılar ve Sevgiler

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
konuyu güzel okudun demi güzel kardeşim :) Kodu Girip girmemek size kalmış ayrıca Detaylı Anlatım Birebir Kanıtlı Şunu İnsanlara Yapmayın Burda Arkadaşlara Liselilere Üniversitelilere Aylık 50 Lira Harçlık Kazanma Yolu Anlatıyoruz Sizin Dediğiniz Gibi Günde Yok 10$ Yok 30 Lira Değil Kazansanız Kazansanız 50 Lira Kazanırsınız Diyorum Ayrıca Refli Link Ayrıdır Bu Kod Ayrıdır O Konuya Gelince Yazmayın Abi Yazmassan Benim Yaptığım Gibi Kazmalık Yaparsınız 1 Lira Eksik Başlarsınız Bak Şimdi O 0.30$ Arıyorum Bidaha Ödeme Alayım Diye Bu Kadar Zanlık Yapmayın Müslüman Müslümanın Açığını Görmez Gidin Diger Konuları Açan ARkadaşlara Dibi Dibine Doğru Konu.
Kolay Gelsin Saygılar ve Sevgiler
evet tekrar okudum ve şuranın altını çiziyorum bak
İlk Olarak WHAFF Rewards uygulamasını Google Play dan veya sitemizden indirerek açınız. Üst kısımda Login butonu olacaktır.(Yani Oturum Aç) Tıklayarak facebook da uygulamaya izin vererek giriş yapabilirsiniz.Bu Kısım Kilit İşin Ucunda 1 TL Bulunuyor Ve Bu Ekran Tekrar Gelmiyor Kaçırmayalım.Giriş yaptıktan sonra sizden kod girmenizi isteyecektir. Buraya "BX24724" kodunu giriniz. Kodu girdikten sonra size 0,30 amerikan doları verecektir. Hesabınızda 10 doları geçtikten sonra Paypal veya Hediye Kartları (Amazon Hediye Kart, facebook Hediye Kart, PlayStation Hediye Kart, Google Play Hediye Kart, Xbox Hediye Kart vb) üzerinden Nakit alabilirsiniz.Bizim İçin En İdeali PayPal Bunuda Bu arada Söyliyelim

whaffı bilmeyen birisi bunu adım adım yapacaktır benim dediğimi anladınmı sen.senin gibi onlarca konu açıldı silindimi bilmiyorum ama oraya kodun yanına bilgilendirme yazman lazım böyle böyle diye.biz linklerimi kısaltarak paylaşalım diyoruz bize yasak diyorlar neymiş kişisel çıkar amaçlı birşey vs. e bu ney o zaman.
lafım sna değil sadece dostum bu konuyu açan ve açmayı düşünen herkese.
madem böyle bir düşünceniz var artısını eksisini vs neyse yazın "arkadaşlar verdiğim kod ile sizede 0,3 dolar banada 0,3 dolar gelecek bu kod herkese veriliyor.kayıt olurken bu kodu kullanırmısınız" yazmak ayrı "Buraya "BX24724" kodunu giriniz. Kodu girdikten sonra size 0,30 amerikan doları verecektir" demek ayrı anlatabildimmi demek istediğimi.kusura bakma ama biz bi link paylaşılacağı zaman bc.vz/xxxx diiye paylaşmıyoruz diye diye paylaşıyoruz bu yasaksa o da yasak.

• Beğen
agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
evet tekrar okudum ve şuranın altını çiziyorum bak

whaffı bilmeyen birisi bunu adım adım yapacaktır benim dediğimi anladınmı sen.senin gibi onlarca konu açıldı silindimi bilmiyorum ama oraya kodun yanına bilgilendirme yazman lazım böyle böyle diye.biz linklerimi kısaltarak paylaşalım diyoruz bize yasak diyorlar neymiş kişisel çıkar amaçlı birşey vs. e bu ney o zaman.
lafım sna değil sadece dostum bu konuyu açan ve açmayı düşünen herkese.
madem böyle bir düşünceniz var artısını eksisini vs neyse yazın "arkadaşlar verdiğim kod ile sizede 0,3 dolar banada 0,3 dolar gelecek bu kod herkese veriliyor.kayıt olurken bu kodu kullanırmısınız" yazmak ayrı "Buraya "BX24724" kodunu giriniz. Kodu girdikten sonra size 0,30 amerikan doları verecektir" demek ayrı anlatabildimmi demek istediğimi.kusura bakma ama biz bi link paylaşılacağı zaman bc.vz/xxxx diiye paylaşmıyoruz diye diye paylaşıyoruz bu yasaksa o da yasak.
anlaşıldı üstadım yazalım siz yeterki rica edin Ama Zaten Forumlarda Bu Whaffın Silinmemesinin Sebebi Ref Dışında Kalması Ama Notu Düşüyorum:oke:

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
anlaşıldı üstadım yazalım siz yeterki rica edin Ama Zaten Forumlarda Bu Whaffın Silinmemesinin Sebebi Ref Dışında Kalması Ama Notu Düşüyorum:oke:
peki kusura bakma usta sıktıysam canını :D kodu bende kullanayım buna karşılık :Dbol kazanclar

• Beğen
agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
peki kusura bakma usta sıktıysam canını :D kodu bende kullanayım buna karşılık :Dbol kazanclar
Sağolasın Kardeşim Ne Demek Olur Öyle Arada Önemli Olan Karşılıklı Hatalarımızı Düzeltmek :)

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
#GünceL Denemeyen Arkadaşlar Denesin Lütfen :) Her Türlü Görüş Soru Bekleriz

Üst Alt