Müşteri Temsilcisi Rezilliği

Sponsorlu Bağlantılar

muroz

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri Temsilcisi Rezilliği
Müşteri Temsilcisine faturasız hattımla mümkün değil ulaşamıyorum. Hiç bir şekilde menülerde müşteri temsilcisine bağlanmak gibi bir menü yok.Yazıklar olsun.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vodafone O Yönden Sıkıntılı Bence Avea Turkcell Harici Oparatör Yok Bence Vodafone Hikaye

kralberk13

kralberk13

Üye
trkcell :megafon::thumbup:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
aveada öyle 1515 ya da 6060'dı galiba arar aramaz bunu tuşlayınca temsilciye aktarıyor ama kim nereden bilsin.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
aveada öyle 1515 ya da 6060'dı galiba arar aramaz bunu tuşlayınca temsilciye aktarıyor ama kim nereden bilsin.
Geçen Ben MÜşteri Hizmetlerini Aradım Temsilciye Ulaşamadım Bir Türlü Mail Attım Ne Dese Beğenirsiniz Beklerseydiniz Yönlendirirdi Diye Otomatik Böyle Bişey Varmi :ah

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben is bankasinin musteri temsilcisine baglanicam diye cok ugrasmistim zor da olsa sonunda bulmustum. musteri hizmetleri sikintili cogu yerin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet bu da olabiliyor. :)
Ne Şaçmalık İyide Madem Öyle Deki İkra Oku Pardon Neyse Deki Sayın Müşteri 1 e Basmadın 2 ye Basmadın Az Adam Ol 2 DK Bekle Temsilciye Bağlıycam Seni Bunu Demekten Acizmi Yani Bende Kapattım Hiçbir Şeçenekte Çıkmıyordu Temsilci Bide Dk si 60 Kuruştu Yakın Zamanda Onu Kaldırmışlar Paketin Olsa Dahi TLen Gidiyordu :ah

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Çoğu yerin bankalarda dahil özel numaraları tuşlayınca direkt müşteri temsiliciği çıkıyor..
Bu tür kodları bilenler var ise paylaşsalar iyi olur.
Yoksa telefonla ulaşmak, daha doğrusu ulaşamamak tam bir çin işkencesi.
Ayrıca, telefon operatörleri için web sayfalarından girerek oraya mesaj bırakma sonucunda da size ulaşabiliyorlar..
Türkcell ile Avea da böyle.. Vodafon da hiç olmadığım için bilmiyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ne Şaçmalık İyide Madem Öyle Deki İkra Oku Pardon Neyse Deki Sayın Müşteri 1 e Basmadın 2 ye Basmadın Az Adam Ol 2 DK Bekle Temsilciye Bağlıycam Seni Bunu Demekten Acizmi Yani Bende Kapattım Hiçbir Şeçenekte Çıkmıyordu Temsilci Bide Dk si 60 Kuruştu Yakın Zamanda Onu Kaldırmışlar Paketin Olsa Dahi TLen Gidiyordu :ah
sen orda ne kadar çok dolaşırsan onlar para kazanıyor neden hemen yapsın ki :)

• Beğen
phasan

phasan

Üye
avea ve turkcell musterı hızmetlerı daha ıyı

• Beğen