AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
işlemci gelir mi acep :hmmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
işlemci gelir mi acep :hmmm

Fiyat uygun ama ürün 2.el temiz kullanılmışa benziyor yorumlar iyi yönde.
Bilgisayar ekipmanlarının geçmeyeceğini sanmıyorum ben geçer bence.

bidost06

bidost06

Üye
Arkadaşlar bildiğinz,kaliteli sesi tok ve biraz yüksek çıkan kulaklık varmı birde klasik şık çok pahalı olmayacak saat önerirmisiniz

byAndroid

byAndroid

Üye
Nasıl?

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Gelme ihtimali var gibi :hmmm tabi memura bağlı.
geliyor sanırım Türk yorumları var.
Fiyat uygun ama ürün 2.el temiz kullanılmışa benziyor yorumlar iyi yönde.
Bilgisayar ekipmanlarının geçmeyeceğini sanmıyorum ben geçer bence.
İşlemci ne kadar kötü kullanılabilir ki en fazla çok zorlanmışsa falan sıkıntı olur. Gittigidiyorda bu model 80 liradan başlıyor :) Aldım artık bakalım :)
Arkadaşlar bildiğinz,kaliteli sesi tok ve biraz yüksek çıkan kulaklık varmı birde klasik şık çok pahalı olmayacak saat önerirmisiniz
Şu kulaklığı aldım ultra memnun kaldım. Ses kalitesi kablosuz kulaklığa göre mükemmel tavsiyemdir.

Saat içinde şunu öneriririm. 14 günde geldi.

Türkiye fiyatıda bu.

Nasıl?

Gayet hoş duruyor. Fiyatı nedir ?

byAndroid

byAndroid

Üye
geliyor sanırım Türk yorumları var.

İşlemci ne kadar kötü kullanılabilir ki en fazla çok zorlanmışsa falan sıkıntı olur. Gittigidiyorda bu model 80 liradan başlıyor :) Aldım artık bakalım :)

Şu kulaklığı aldım ultra memnun kaldım. Ses kalitesi kablosuz kulaklığa göre mükemmel tavsiyemdir.

Saat içinde şunu öneriririm. 14 günde geldi.

Türkiye fiyatıda bu.

Gayet hoş duruyor. Fiyatı nedir ?
12-15 dolar arasında değişiyor ben indirimde 10,77 ye aldım bekliyoz bakalım adım sayar, nabız ölçer, kalori gibi özellikler var hadi hayırlısı

bidost06

bidost06

Üye
Hocam kulaklık derken kulak içi küçük 5 10 dolarlık birşey olması yeterli saatde güzelmiş ilgileniyorum

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
bidost06

bidost06

Üye
Sarangni

Sarangni

Üye
Armani kodu ile arama ile buldum. Harika bir saat. Kolda çık iyi duruyor. İhtiyacım olsa direk alırdım. Biraz pahalı ama değer çok iyi de feedbackler almış.

ettu

ettu

Üye
25 Temmuzda 5 ad kol saati, 2 ad spigen Slim Armor kılıf(LG G2 için), 1 ad Philips mikrofonlu kulaklık (Samsung Galaxy Ace 2 için), 2 ad micro Usb OTG kablo (LG G2 için), 1 ad micro Usb OTG kablo (Samsung Galaxy Ace 2 için) sipariş ettim.
Hepsi 62,45 $ tuttu.

1.saat 11.68 $ 14 günde geldi.

2.saat 2.84 $ 15 günde geldi. Hem saat hemde bileklik şeklinde kullanılabiliyor.

3.saat 5.99 $ 15 günde geldi.

4.saat 6.88 $ 15 günde geldi.

5.saat 21.46 $ 26 günde geldi.

spigen Slim Armor kılıf (Kırmızı ve Şampanya rengi LG G2 için)
Kırmızı 2.32 $ 30 günde geldi. Üzerinde "Slim Armor" yazıyor. Yan kapakta "spigen" yazısı yoktu. Kapak içindeki dairede de "slim Armor" yazmıyordu. Fakat telefona sorunsuz takıldı. Orijinalinden farkı yok. Orijinalini daha önce gg'den 23,00 TL'ye satın almıştım. Bunlara bana tanesi 6.5 TL'ye geldi.

Şampanya 2.32 $ 30 günde geldi. Hem kapağın üstünde "Slim Armor" yazıyordu. Hemde yanda "spigen" yazıyordu. Sadece kapak içindeki dairede birşey yazmıyordu.

Philips mikrofonlu kulaklık (Samsung Galaxy Ace 2 için. Basları süper çalıyor.) 2.97 $ 30 günde geldi. Kulaklık başlıklarında "R ve "L" simgeleri yoktu. Benzerini Gold Computerden bir ay önce 15,00 TL'ye satın almıştım.

2 ad micro Usb OTG kablo (LG G2 için) 2'li fiyatı 4.85 $ 4 ve 16 GB'lık Sony flash diskler (FAT32 formatlı) takarak deneme yaptım. Takar takmaz tanıdı, verileri okudu.

1 ad micro Usb OTG kablo (Samsung Galaxy Ace 2 için) 1.14 $ 17 günde geldi. Telefon rootlu olmadığı için kabloyu algılamadı. Root ettikten sonra çalışacağını umuyorum.

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Saatler çabuk gelmiş

ettu

ettu

Üye
Hiçbir sorun çıkmadı. Satıcıya hem İngilizce hemde Almanca yazdım. Belki bunun etkisi olabilir. Birde ürünün gecikme olasılığına karşı sürekli iletişim halinde bulundum.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sa ilk defa alışveriş yapacağım satın alma kısmında cep telefonu numarasının altında mobile yazıyor ne yazacağım ona operatör mü acaba.birde bunun gibi ürünler hakkında bilgisi olan varmı altın kaplama yazıyor fiyatı çok düşük koleksiyon para alacağım eğer güvenilir ise

0MG90

0MG90

Üye
Konu iyi olmuş teşekkürler :)

Dolar düşerse bunu sipariş vericem bende

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Konu iyi olmuş teşekkürler :)

Dolar düşerse bunu sipariş vericem bende

Zaten 2.5 $ yani 7.5 TL.
Kaça düşerse alacaksın :hmmm