Yardım denimden cyana güncellendi ne yapmam gerekir

Sponsorlu Bağlantılar

carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
denimden cyana güncellendi ne yapmam gerekir
arkadaşlar 2 hafta önce lumia 625 aldım . eksrtralar ve bilgide sürüm denim idi bi kaç saat evvel güncelleştirmeleri kontrol ettim ve güncelleştirme geldi. Bende uzun süre bekledim yüklenmesini ve sürüm cyan oldu. Uzun zamandır lumia kullanmadım bunda bir yanlışlık varmı ? denimin en son sürülen sürüm olduğunu düşünüyorum çünkü. İşte telefonda bu hale geldi :

windows phone genel isimli bölümde de ilgili başlık içerisinde yazmıştım fakat kimse cevap vermedi. bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa inanın çok sevineceğim.

Son düzenleme:

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
arkadaşlar 2 hafta önce lumia 625 aldım . eksrtralar ve bilgide sürüm denim idi bi kaç saat evvel güncelleştirmeleri kontrol ettim ve güncelleştirme geldi. Bende uzun süre bekledim yüklenmesini ve sürüm cyan oldu. Uzun zamandır lumia kullanmadım bunda bir yanlışlık varmı ? denimin en son sürülen sürüm olduğunu düşünüyorum çünkü. İşte telefonda bu hale geldi :

windows phone genel isimli bölümde de ilgili başlık içerisinde yazmıştım fakat kimse cevap vermedi. bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa inanın çok sevineceğim.
Cep telefonunuzun AYARLAR bölümünde HAKKINDA veya EKSTRALAR-BILGI menülerini çalıştırdığınızda
Sürüm olarak Windows Phone 8.1 yazması lazım.. veya Windows Phone 8.2 bulunmaktadır(Bu her telefona yüklenmedi)
Bunlar işletim sisteminin son sürümleridir..
Bununu dışında Şu anda geliştiriciler tarafından deneme sürümü kullanılan Windows Phone 10 TP bulunmaktadır.
Bu duruma göre son sürüm yüklenmiş bulunmaktadır.

carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonunuzun AYARLAR bölümünde HAKKINDA veya EKSTRALAR-BILGI menülerini çalıştırdığınızda
Sürüm olarak Windows Phone 8.1 yazması lazım.. veya Windows Phone 8.2 bulunmaktadır(Bu her telefona yüklenmedi)
Bununu dışında Şu anda geliştiriciler tarafından deneme sürümü kullanılan Windows Phone 10 TP bulunmaktadır.
anlatamadım sanırım. 8.1 olup olmadığını sormuyorum. Neden denim yazarken güncellemeden sonra cyan oldu onu merak ediyorum sadece.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
anlatamadım sanırım. 8.1 olup olmadığını sormuyorum. Neden denim yazarken güncellemeden sonra cyan oldu onu merak ediyorum sadece.
Bunlar microsoft un güncellemelere verdiği isimlerdir.
Cyan dan önceki güncellemenin adı denim idi..
Şimdikinin adı da CYAN
Her hangi bir sorun yoktur..
Telefonunuzu güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: carew89
carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
Bunlar microsoft un güncellemelere verdiği isimlerdir.
Cyan dan önceki güncellemenin adı denim idi..
Şimdikinin adı da CYAN
Her hangi bir sorun yoktur..
Telefonunuzu güle güle kullanın.
çok teşekkür ederim hocam. Ancak windows 10 yüklemesi için denim sürüm olması gerekir diye bir makale okudum windows phone internet web sitesinde o yüzden tedirginim açıkçası.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
çok teşekkür ederim hocam. Ancak windows 10 yüklemesi için denim sürüm olması gerekir diye bir makale okudum windows phone internet web sitesinde o yüzden tedirginim açıkçası.
DENIM ya da CYAN kelimelerini dert etmeyin lütfen..
Size söylediğim gibi Benim telefonumda da Windows Phone 8.1 yazıyor idi..
şu an Windows Phone 10 Teknik Preview sürümünü kullanıyorum...
Ayrıca windows işletim sistemini diğer telefon sistemleriyle karıştırmayın..
İstediğiniz zaman sıfırlama da yapabilirsiniz.. İstediğiniz zaman Son Yasal sürüme de dönebilirsiniz..
Bunu bilgisayarlardaki windows gibi düşünün..
Sorun yok..

• Beğen
Tepkiler: carew89
carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Windows Phone 8.2 diye bir sürüm yok ve cyan son sürüm değil denim son sürüm
Cyan=Gdr1
Denim=Gdr2
Eğer Windows 10 tp sürümüne geçilirse ekstralar bilgi cyan olarak gösterir ama denim özellikleri vardır. :)
Sanırım ekstralar bilgi uygulamasında bir sorun olmuş
Şu linkten güncellemeleri kontrol edin
Eğer denim özelliklerini kullanabiliyorsanız çok da önemli bir durum değil:)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Windows Phone 8.2 diye bir sürüm yok ve cyan son sürüm değil denim son sürüm
Cyan=Gdr1
Denim=Gdr2
Eğer Windows 10 tp sürümüne geçilirse ekstralar bilgi cyan olarak gösterir ama denim özellikleri vardır. :)

Sanırım ekstralar bilgi uygulamasında bir sorun olmuş
Şu linkten güncellemeleri kontrol edin
Eğer denim özelliklerini kullanabiliyorsanız çok da önemli bir durum değil:)
Teşekkür ederim önceki ve sonrakinin sırasını(cyan, denim) karıştırmışım..

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

Üst Alt