Clash of clans bot

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Clash of clans bot
Merhaba hoxam clash of clans icin bilgisayara bot kursam banlanirmiyim :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Oyunu oynamıyorum, ancak sizin için bir araştırdım da internette şöyle belirtiliyor.

Botu kullanıp Banlanma riskiniz oyunda SIFIR Böyle bir ihtimal çok zor.

Bot oyunu açık bir şekilde siz oynuyormuşunuz gibi oynuyor.Normal ayarlarda

Bot kullanıp banlandım diyen kimsede yok

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu oynamıyorum, ancak sizin için bir araştırdım da internette şöyle belirtiliyor.
anlıyorum hocam cunku saldırıları takip edince biraz kararsız kaldım kullanan arkadaslar varmı bizim forumdan acaba

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok yoğun bir şekilde oynanılan oyun, elbet tecrübeli birisi cevap verecektir.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ediyorum umarim birieri cikar virde bot farki olurmu bilmiyorum ben birtane buldum ama

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
O kadar detaylı bilgi sahibi değilim, yanlış yönlendirmek istemem.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi

Tesekkur ederim ilginiz icin insallah saha cikar kullanan birileri
Guncel

H0lligan

Üye
ben zamaninda kullandim denemek icin bikac bug haric guzel calisiyor fakat bazen gani yi alirken kupayi birakiyor ve asker basmada sikinti vardi bikac ay once 4-5 ay olmus ben kullanali ban felan yemedim 2kere kullandim sadece once ayarlarini yapman gerekiyor ben auto it clash bot kullanmisdim mesela panelde basiyorsun town hall a sonra cikan pencereye tamam diyip koy binana basiyorsun yani bu tarz ayarlamalari var

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ben zamaninda kullandim denemek icin bikac bug haric guzel calisiyor fakat bazen gani yi alirken kupayi birakiyor ve asker basmada sikinti vardi bikac ay once 4-5 ay olmus ben kullanali ban felan yemedim 2kere kullandim sadece once ayarlarini yapman gerekiyor ben auto it clash bot kullanmisdim mesela panelde basiyorsun town hall a sonra cikan pencereye tamam diyip koy binana basiyorsun yani bu tarz ayarlamalari var
benım kullandıgımda boyle ayarlar yok altın mıktarını giriyorsun asker turlerini seciyorsun hepsi bitiyor ama işte guvenemedim :D

H0lligan

Üye
benım kullandıgımda boyle ayarlar yok altın mıktarını giriyorsun asker turlerini seciyorsun hepsi bitiyor ama işte guvenemedim :D
velhasil banlanmiyon isde kullanabilirsin rahatca ama biz okadar emek veriyoz senin yaptigin olmicak simdi :) 1hafta oyuna giremedim hala toparlayamadim koyu saglam bi ugrasmam lazim bak emek veriyoz bu sekilde onu bilerek kullan hani :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bakalım kullanayım bir iki gün o zaman

H0lligan

Üye
kullan elbet ama oyunu o oynamasın demek istediğim o :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

Üst Alt