TURK NET'i Hiç denediniz mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Phytion

Phytion

Üye
    Konu Sahibi
TURK NET'i Hiç denediniz mi ?
8 Yıllık Ttnet Müşterisi*ydim. Neyse ki kurtuldum!
8 yılda bulundugum bölgede 3-6-8 ve hatta 16 mbit i bırak ben 2mbit i bile görmemiştim! Gece çevrede kimseler girmezse net biraz daha iyi oluyor ki buda 1.8mbit i görebiliyordu.
Komik dimi ? içinizden güldügünüzü bile hissedebiliyorum :)

3 aydır internet sorunu mu dersin, 20 den fazla arıza kaydı mı, verilmeyen internetin faturalandırılması mı vs vs..
Aradan 1 ay geçmişti ki TURK.NET igördüm. Aradım arkadaşlarla görüştüm ve kendinden emin, bilgili arkadaşlara sahip ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yer burası.
Sonuc mu 15 gün gibi evrak işlemleri , numara tahsisi ve port aktarma vb sürecin sonunda (kendi adıma söylüyorum)
8 yılda 2 mbit i bile görmeyen internet hızından sonra gün içinde minimum-3.5 mbit ve az önce 6.9 mbit i görünce gözlerime inanamadım!
Yıllarca ne kandırılmışım-z diye düşünüp üzüldüm. Uzatmayayım (nede olsa babamın oglu degiller) TURK.NET i bir denemenizi tavsiye eddiyorum..

Öncesi: Ttnet

Sonrası: Turknet

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gss_adnan

wyruss

Üye
Bence şuan için çok erken hele bi 6 ayı doldurun bariz düşüşü görürsünüz o zaman. Hizmet sıfır kalite sıfır. Kesinlikle denemeyin pişman olursunuz. Şuan turknet kullanıyorum rezil bir internet

Phytion

Phytion

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla yenileme ile hiz arta biliyor..

wyruss

Üye
Babamın yaptığı yanlışla 2. kez yenileme yaptık. Malesef çok pişmanız ve şuan çıkmak istediğimizde ciddi faturalar çıkartıyorlar..

UpOneTR

UpOneTR

Üye
1 yıldır doping kullanıyorum
Memnunum.

TRSweet

TRSweet

Üye
Ttnet kullanirken kac mbit almisti turknetde kac mbit aldin

TRSweet

TRSweet

Üye
Orasi upload ve download hizi verir

TRSweet

TRSweet

Üye
Ben sana onu deil gonderilen mbit hizini soruyorum.

Phytion

Phytion

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet ile 8 mbite kadar sınırsız
Turknet ile 16 mbit e kadar sınırsız.

TRSweet

TRSweet

Üye
Ttnet ile 8 mbite kadar sınırsız
Turknet ile 16 mbit e kadar sınırsız.
Dogrudur ttneti korumuyorum kotu oldugunu biliyorum. Ama 8 mbit ile 16 mbit arasinda hiz olarak baya fark var bende turkcell superonline kullaniyorum baya hizli 1 gb 2 dk indiriyor 25 mbit sinir ama ilk 6 ay 2 ye katlandigi icin 50 mbit.

Phytion

Phytion

Üye
    Konu Sahibi
8 yıl TTNET kullanan biri olarak bende daha iyisini görene karar en iyisi diye biliyordum.
Aynı alt yapı, Aynı hizmet, üstelik turktelekom ttnetin olmasına rağmen 2 mbit i görmedim. Bu 1-2 yılda değil. 8 yıldan bahsediyorum.
Belki turknet te diğerlerine göre kötüdür. Ben kendi kıyaslama mı yapıyorum. Bulunduğum bölgede de turkcell yok. Uydu net yok. Fiber vb hiç yok. Eski sistem kullanmak durumunda yada evi değiştirmek zorundayım. Bunlar mümkün olmadığından elindeki ile yetinme yoluna gitmek zorunluluğumdan TTNET e sayısız arıza kaydı bıraktım. Sonuç mu; 3 ay internet siz ama ödemesi yapılmakta zorunluluk! TTNET sorununu kabul etmiyor vs..
Turk net bağlantıdan 3 gün sonra sorunu çözdü ve o aya ait faturayı sildi! Simidi internet hızım minimum 2.5 ile 4 arası ve bu kota sonrası. Kısaca ben memnunum. Şehir içinde bir yerde olmayı çok isterdim. O zamana senin hızına yetişebilir dim. :)

Son düzenleme:
palpolisi

palpolisi

Üye
Memnun kalınan şirket en iyi şirket. Herkez in fikri farklı bende ayda 15.50 tl ye sınırsız internet kullanıyorum Pttcell :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
konu hort olacak ama bulunduğun bölgede yapılandırma düzgün olursa sorun olmaz ttnet ile 10 megabiti bile gördüm:D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
peki su anda turknet kullanicilari hic varmi

Phytion

Phytion

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanıyorum mesela, çok memnunum :)

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Valla 10 TL fazla veriyorum Superonline a Geçtim Ama Son derece memnunum gerçekten ilgi alaka ve hizmet hız harika

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive
Phytion

Phytion

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi tek keskem acaba Wodafone wiraless mi alsaydim oldu.

hikmet366

hikmet366

Üye
Türk net bende kullanıyorum hemde ortak 4 kişiyiz herkes aynı hızda girebiliyor

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
calypso16

calypso16

Üye
engelli tarifesini almak istiyorum ne kadar öderim ilk faturada normalde 44 tl çıkarken sorun olur mu?