Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

ON9

ON9

Üye
Ben de senin gibi 920ciyim. Onun o keskin hatları, arkadaki oval duruşu... Anlayamazsınız :) 1520yi tam olmasa da ona benziyor diye aldım :)
Bende 920'yi N9'u andırıyor diye aldım. Ama geçenlerde bir abide gördüm de 920 çok daha iyiymiş. ;)

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Microsoft boşuna kasa çıkartıyor. Nasılsa hep aynı. Bence tek bir kasa belirleyip sürekli onu çıkarsınlar. Yeni telefonların da sadece içini yapıp sürsünler piyasaya. Telefon yükselteceğimizde sadece içini alır elimizdeki kasaya takarız. Böylece ekstradan kasa parası vermemiş olruz ve telefonlar daha ucuza gelir :)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve ON9
Rygebin

Rygebin

Üye
Windows Mobile 10'la gelse iyi olur :)

bluemai

bluemai

Üye
Gelmezse almayız olur biter

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Dün Turkcell mağazasında T60'ı gördüm adamlar on numara kasa yapmış. Microsoft şu kasa konusunda radikal değişikliklere gitmeli artık.

Emre

Üye
tasarım Nokia'da kalmış öyle görünüyor.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Tom amca IFA fuarında Windows 10lu makineler gelecek yazmış

ON9

ON9

Üye
Microsoft boşuna kasa çıkartıyor. Nasılsa hep aynı. Bence tek bir kasa belirleyip sürekli onu çıkarsınlar. Yeni telefonların da sadece içini yapıp sürsünler piyasaya. Telefon yükselteceğimizde sadece içini alır elimizdeki kasaya takarız. Böylece ekstradan kasa parası vermemiş olruz ve telefonlar daha ucuza gelir :)
Hayır işin garibi project Ara gibi zaten işlemciler aynı devam ediyor. Değiştir değiştir kullan

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
kasa kötü tam olarak ne zaman çıkacak belli değil tarih verildiğinde sözlerinde durup dağıtım olurmu belli olmuyor zaten instagram da çalışmıyor kafasına göre takılıyor bakalım

blackss

Üye
Anket ortada bu herifler balta gibi telefon yapmış lg G2 nin 3 yıl önce yaptığı ince çerçeveli telefona benzer bir tasarım bile yapmadılar. Microsoft bıraksın artık bu işleri Nalbur işine girsin..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaş size de telefon beğendiremedik. Hadi bunu da beğenmeyin :ehe

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, goktas19, suyunsesi ve 6 diğerleri
symbianbelle

symbianbelle

Üye

skynet

Üye
İşte böyle olmalı ama nerdee

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye

On Numara, 10 *

bu telefon çıksın,
Millet motorsikletini satar bunu alır.

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606 ve suyunsesi
Esendağlı

Esendağlı

Üye

Çok güzel de bu cihazın gerçek olma olasılığı varmı acaba. @papakudioflu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Malesef görsel her zamanki gibi konsept ama paylaşan kişi deyim yerindeyse Gabriel Aul'un gözüne sokmuş. :kop:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

Güzel tasarım ama köşeler yuvarlatılmalı yoksa avuç içini çok rahatsız ediyor keskin köşeli kasalar.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Ya hadi telefonun tasarımına önem vermiyorsunuz bari en azından içinde kullandığınız renklere temaya özen gösterin. W10 söylentisi başladığından beri sürekli kullandıkları o mavi resim üzerindeki açık sönük mavi karolar nedir öyle? İnsan daha canlı daha dikkat çekici bir tema kullanmaz mı? Her W10 haberinde bu resim kullanılıyor. Bunu görünce insanda heyecan filan kalmıyor zaten. 8.1'in aynısı yani ekran.

şöyle bişey kullan dimi?

ya da bunun gibi bişey

ya da şöyle bişey

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606 ve pirenuri
symbianbelle

symbianbelle

Üye

Çok güzel 925 devamı gibi

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin