Pttcell kullananlar bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Pttcell kullananlar bakabilir mi?
Pttcell sinirsiz internet paketi cikarmis..Sinirsiz 1gb
10 Tl mis. 1gbden sonra hizi 128kbps e dusuomus.
bence iyi fiyat degilmi? Gecmeli miyiz. kullananlar
varmi?
Turkcell fsturazizsa sinirsiz 1gb 25 Tl. ama pttcell de 10 TL ama faturali. sizce biz kullanacak llursak fatura ne kadar gelir. vergsi carti curtu derken?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tamamı büyük harf kullanmak yasaktır, başlığı düzeltin.

technogamer2345

Üye
Hep hikaye onlar.Turkcell hepsinden iyi.Biraz pahali ama sebebinide kalitesine vermek lazim. :)

Sinirsizi falan bosver.Sık sık kullaniyorsan boyutu yuksek paket al.

Ornegin hazirkartta 10 TL ye 2 GB internet var.

Faturaliyi bilmiyorum ama her operatorde faturali hattin pahaliya patladigi gercek.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Hep hikaye onlar.Turkcell hepsinden iyi.Biraz pahali ama sebebinide kalitesine vermek lazim. :)

Faturaliyi bilmiyorum ama her operatorde faturali hattin pahaliya patladigi gercek.
bu dedigin paketin adi nedir

phasan

phasan

Üye

pahalı ama bizim evde çekmiyor

technogamer2345

Üye
Paketin adi "Klasik 2 GB".

Nasil cekmiyor nasil bir konumdasin ?

Musteri hizmetlerine danis.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Paketin adi "Klasik 2 GB".

Nasil cekmiyor nasil bir konumdasin ?

Musteri hizmetlerine danis.
akif faturasizda olgna emin msn bu tafifenin

hocam dedgnd baktm. her yone 500dk paketine uyw olanlar yararlaniyormus bu dedgnden. (25TL)
bi de 2gb yetmez 6gn yeter bana ayda (30tl daha)
55 tl bayaa pahali

technogamer2345

Üye
Faturasiz hatta o.klasik 2 gb . 1 gb olani var 5 tl onda bi paketin ystune ekleme yapiyosun
Dedigimde yok bi tek . .

emre3017

emre3017

Üye
pttcell 14 lük tarife ile başla, 250mb hızlı net bitince 1gb 10tl olan paketi al, 4 gb hızlı kullan 25 tl ye, 200 dk 200 de sms vardı sanırım hepsi dahil. 4 gb den sonra 128 k düşüşü oluyor. Ne zamandır böyle.

phasan

phasan

Üye
suan 3 fatura donemı boyunca 250 mb hedıye ettıler

SHS

SHS

Üye
ben kullanıyorum başka birşey farkettim, mesela 50 mb kaldı mesajı geldi neti kapatmadan 180-200 mb dosya indirdim geçen gün :D 1 saat falan sonra bitti mesajı geldi, hız düştü

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
ben kullanıyorum başka birşey farkettim, mesela 50 mb kaldı mesajı geldi neti kapatmadan 180-200 mb dosya indirdim geçen gün :D 1 saat falan sonra bitti mesajı geldi, hız düştü
sinisiz 1gb paketivde mi buni yaptn

emre3017

emre3017

Üye

3GB olan adil kullanım hakkından yemiştir ama :) Sonrasında alacağın ek 1GB Sınırsız paketini ona göre kullanırsın :) 50 mb kaldı dedikten sonra 1gb lik dosya indirirsen , 2gb yavaş kullanım hakkın kalır,1gb paket eklersen 3gb kullanımın olur.

blastx

blastx

Üye
2 sene ptt kullanan biri olarak tavsiye ederim kullandığım dönemde hiç sıkıntı yaşamadim sadece kuytuda çekmiyor bazen o da olsun artık net hızı cepte 500-600 KB idm ile 500kb 1 MB atasıydı tavsiyemdir peki ama 2 yıldan sonra neden biraktin derseniz eve net adım mobile ihtiyaç kalmadı

cem0014

Üye
2 sene ptt kullanan biri olarak tavsiye ederim kullandığım dönemde hiç sıkıntı yaşamadim sadece kuytuda çekmiyor bazen o da olsun artık net hızı cepte 500-600 KB idm ile 500kb 1 MB atasıydı tavsiyemdir peki ama 2 yıldan sonra neden biraktin derseniz eve net adım mobile ihtiyaç kalmadı
merhaba pttcellde faturalıya geçsem sınırsız 1gb paketi 10tl peki fatura olarak aylık ne kadar bir ücret ödeyeceğim bilgi verirmisiniz ? ben sadece internet için alacağım dakika sms filan ihtiyacım yok.

phasan

phasan

Üye
merhaba pttcellde faturalıya geçsem sınırsız 1gb paketi 10tl peki fatura olarak aylık ne kadar bir ücret ödeyeceğim bilgi verirmisiniz ? ben sadece internet için alacağım dakika sms filan ihtiyacım yok.
malesef oyle bır sey olmuyor mutlaka bır 3 lu paket almalısın en ucuz 12 tl var onla bırlıkte ınternet 24 tl gelıyor 1gb 10 tl

cem0014

Üye

Üst Alt