LG G3 Şarj ve Yüksek Sıcaklık Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
S5 note 3 vsvs

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
açıklama yapmadı vermicek diye . İlk alacak cihazlar arasında isimleri yok sadece
Zaten kıyamet orada kopuyor
Nasıl ilk almaz diye yani ilk verdiği isimler %100 alacak ama s5 için hazırlanıyoruz hazırlanıyoruz diyip Ram yetersizliğinden dolayı iptal ettik diyip paçayı sıyırabilir

byAndroid

byAndroid

Üye
Zaten kıyamet orada kopuyor
Nasıl ilk almaz diye yani ilk verdiği isimler %100 alacak ama s5 için hazırlanıyoruz hazırlanıyoruz diyip Ram yetersizliğinden dolayı iptal ettik diyip paçayı sıyırabilir
öyle yaparsa siz haklısınız :hmmm ama eminim note 3 ve s5 alacaktır. çünkü s4 ile s5 aynı android sürümünde kalamaz.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
csbaz

csbaz

Üye
G3 de ısınma sorunun olduğunu biliyoruz da 90 derece normal değil.Servise doğru depar at sen en iyisi.

H0lligan

Üye
Yaparsa değil denilen cihazlar için yapmasa bile yapmisligi var bunları
öyle yaparsa siz haklısınız :hmmm ama eminim note 3 ve s5 alacaktır. çünkü s4 ile s5 aynı android sürümünde kalamaz.

byAndroid

byAndroid

Üye
Yaparsa değil denilen cihazlar için yapmasa bile yapmisligi var bunları
Hangi cihaz için yaptı s3 için mi? Aralarında 1 yıl olan Xperia sp de almadı 4.3 sonmus onlar için üstelik güncelleme de aldı yani s3. 4.0.3 ile çıktı 4.3 e kadar aldı. Almadı denilemez

H0lligan

Üye
Sen tartismaya yer ariyorsun sanirim ama emin ol seninle tartismicam sadece sunu soyluyorum once bi oku.
Arkadas guncelleme verilecek dedikden sonra bahane bulup vermediklerini soyledi bende onu destekledim s3 lafida gecmedi hani guncelleme vericez diyip cihazin satilmasi icin palavra yapip guncelleme felan vermiyorlar biz sadece bunu diyoruz HİC guncelleme almiyor diyon olmadi olucaginida sanmam.

• Beğen
Tepkiler: tifazcik
byAndroid

byAndroid

Üye
Anlaşamıyoruz neyse

Didem.Didem

Didem.Didem

Üye
ne zaman teli kullansam cok ısınıo en son yine ısındı ve acılmadı anakart yanmıs anakart deişti tel sürekli 35-40 derecede

Metin137

Metin137

Üye
Şuan hangi android sürümünü kullanıyorsun 5.0 mı

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta olmadı telefonu alalı
1. sorun telefon ciddi derecede ısınıyor 90 dereceyi gördüm işlemci kilit tuşuna basılmıyor bile o derece
2. sorun bildiğiniz gibi genellikle telefonu şarjdaykende kullanıyoruz. Bende kullandım fark ettim ki şarj dolması yerine dahada boşalıyor
3. sorun telefonu bugün cebimden çıkardım %20 şarj vardı müzik açtım %18 oldu cebime koydum geri çıkardım baktım %20 olmuş sonra yine %18 yaptım cebime koydum tekrar çıkarttığımda %19 oldu. Telefonun kendi kendini şarj etme özelliği vardıda ben mi bilmiyordum :D

Şimdiden teşekkürler
kesinlikle garantiye yollamalısın:)

elmacıadam

elmacıadam

Üye
Bende de g3 var, şarj ve ısınma sorunu bu kadar çok yok. Bence senin telefon arızalı olabilir garantiye yolla.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1
burhanasık

burhanasık

Üye
bendede g3 32 gb var ne ısınma ne şarj olmama durumu var 1.30 saatte doluyo 5saat ekran süresi veriyo sizin cihaz hatalı olabilir

Didem.Didem

Didem.Didem

Üye
daha önce göndermistim yazılımmı ne degismis yine aynı. yazın sıcaklarda nete hic giremiyom

Üst Alt