Bluestacks acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
Bluestacks acil yardım
arkadaşlar bluestacksla alakalı bi sorun var ve bir türlü çözemedim ne ettim ne yaptım olmadı internetin altını üstüne getirdim çözüm yok

*arkadaşlar bilgisayardan bluestacks'a giriyorum aşağıdaki ekran geliyo bunun ardından contune diyorum hesap şifresini istiyo aşağıdaki gibi ama bir türlü doğrulanmıyo hesap şifreyi giriyorum biraz bekledikten sonra ilk resimdeki ekrana atıyo tekrar şifre sorma ekranına geliyo şifreyi tekrar yazıyorum tekrar soruyo yazıyorum tekrar soruyo bu işe bi çözüm bulmalıyım aci yardımlarınızı bekliyorum

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
continue yerine boş bir alana tıklamayı denedin mi ?

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
yok denemedim bi deneyeyim kaardeşim

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Satın almadıysan internetten crackli sürümü indir.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
denedim şimdi ama olmuyo tepki yok o ekran duruyo öyle ısrarrla contune dememi bekliyo gibi
nasıl yani anlamadım bluestacksın cracklı sürümünü mü indirim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
alakası yok crackle ayrıca bluestacks belli bir süre free sonrasında 1 uygulama vs indirerek süreyi uzatabiliyorsun başka bir hatadan kaynaklı o

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bluestacks 2014 HD 0.9.11.4419 Mod+Root diye arat

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
o sürümün de çıktı bu hata sonra sürümü değiştirdim düzelmedi
birçok sürüm denedim

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
İnternetten google hesabına bağlanabiliyor musun?

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
bluestacks üzerinden denemedim ama normal olarak bilgisayar tarayıcısını kastediyosan evet açabiliyorum rahatlıkla. ha bir de yeni google hesabı açtım aynı sorun bluestacks da devam etti değişmedi yani

cecen8015

Üye
arkadaslar kusra bakmayın yenıyımde . bluestacks march of empires oyununu acmıyor. yardım edecek arkadasımız var mı ?

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bluestacks versiyonunu değiştir çoğu kişi öyle çözüm bulmuş inşaallah sende de düzelir

cecen8015

Üye
hangi versiyonlarını indirmek gerekir . eski bi surumunu ındırdım google play yoktu . bır cok surum denedım resmı sıtesı olsun dıger sıtelerde olsun cogunu denedım . PC oyunu kaldırmam gıbı bı durum olabılır mı ? win 7 ,ram 4gb, nvdia gt9900 2gb .

Üst Alt