Xperia Z2 Kamera Donarak ilerliyor nedense ?

Sponsorlu Bağlantılar

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z2 Kamera Donarak ilerliyor nedense ?
Arkadaşlar süper otomatik ve elle modlarında nedense kamera takılıyor takılıyor dediğim bayağı yavaş geçiyor ama diğer modlarda jet gibi neden böyle birşey var anlamıyorum yardımcı olurmusunuz kız arkadaşımda z1 var hiç böyle kamerası yavaş değil otomatik moddayken ama bende yavaş bu arada retrica indirdim aynı hız resmen hiç takılmıyor arka kamerası ama gelelim kendi uygulamasında nedense otomatik modda takılıyor allah için biri yardım etsin arkadaşlar
Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar :l

0MG90

0MG90

Üye
Yazılımsal sorun olabilir. Pc companion ile cihaz onarma yapabilirsin.

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımsal sorun olabilir. Pc companion ile cihaz onarma yapabilirsin.
Sevgilimde z1 almıştı güncelleme yapmadan kamerası hiç takılmıyordu güncelle yaptı oda bugün benim kamerayla aynı performans oldu retrica da hiç kasma yok nedense ama gelelim normal kameraya deklanşöre basıyorum otomatik ayarlarda takılıyor çözemedim normal sokakta falan takılmıyor böyle aydınlık alanlarda ama karanlık alanlarda ışığın az olduğu yerlerde gerçekten takılıyor.Bu arada o program var nasıl onaracağım ?

0MG90

0MG90

Üye
Sevgilimde z1 almıştı güncelleme yapmadan kamerası hiç takılmıyordu güncelle yaptı oda bugün benim kamerayla aynı performans oldu retrica da hiç kasma yok nedense ama gelelim normal kameraya deklanşöre basıyorum otomatik ayarlarda takılıyor çözemedim normal sokakta falan takılmıyor böyle aydınlık alanlarda ama karanlık alanlarda ışığın az olduğu yerlerde gerçekten takılıyor.Bu arada o program var nasıl onaracağım ?
Telefonunu bilgisayara bağla, PC companion'u aç. Yazılım güncelleme kontrolü kısmı var üst kısımda ona tıkla cihaz onarma çıkması lazım.

Üst Alt