Haber Türkler Galaxy Note'u Sevmiş

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
İf İt's Not An Samsung , İt's an iPhone.

MaxipmaN

Üye
sende samsung kullanmıyor musun zaten
Evet ama skildm, note2 hadi almadi 5.0 almazsa almasin ama bi alcak bi almiyacak cocuk oyunu oldu sabrim tasti, bi lolipop cikti note 3 e, 6 ayda geldi note2den sonra samsung maceram bitecek

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Evet ama skildm, note2 hadi almadi 5.0 almazsa almasin ama bi alcak bi almiyacak cocuk oyunu oldu sabrim tasti, bi lolipop cikti note 3 e, 6 ayda geldi note2den sonra samsung maceram bitecek
samsung da böyle en son modelide alsan desteği çabuk kesiyorlar :) ama telefonları güzel yinede :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Bende bir ara bu bazı firmaların kullanıcıları tarafından gaza gelip telefondan sogutulmuştum ama sonra geniş çerçeveye ve onlarda olmayıp bende olanlara bakınca aslında onların neden güncelleme istediğini daha iyi anladım.
Tabiki bilerek alanlar var ama büyük bir çoğunluğun bilmeden aldığı da bir gerçek, değil mi?
Bana sorarsan marka adı etkili tabiki ama sonuçta lg ve sony gibi firmalarda özellikle sony Türkiye de uzun zamandır aktif,(Playstation, kamera, televizyon,bilgisayar) insanlar kullanım kolaylığına bakıyor ve ben çoğu iPhone kullanıcısına şu telefonun kamerası daha iyi çekiyor onu al dediğimde "onların kullanımı zor, buna alıştım" gibisinden cevap veriyorlar.

Hasand.

Hasand.

Üye
aslında seneye alırdım da güncelleme işi sıkıntı, o yüzden bulaşmam kolay kolay samsunga

z5 bomba gibi olur inşallah seneye yapıştırabilirim bi tane
samsung pişmanlıktır xperia z1&z3 kulanıyorum en ıyı androıd cıhaz ustelık donma gibı sorun olmadı seneye z5 almayı planlıyorum acıkcası

CsWqIve34

Üye
neden biliyonuzmu turkiyede o kadar satiliyo genellikle halk samsungla iphoneden baska marka bilmiyo

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Note bir devrim serisi . Gerisi hayal perisi

• Beğen
Tepkiler: csbaz ve teknolojibaronu

MaxipmaN

Üye
samsung da böyle en son modelide alsan desteği çabuk kesiyorlar :) ama telefonları güzel yinede :)
Bende bir ara bu bazı firmaların kullanıcıları tarafından gaza gelip telefondan sogutulmuştum ama sonra geniş çerçeveye ve onlarda olmayıp bende olanlara bakınca aslında onların neden güncelleme istediğini daha iyi anladım.

Bana sorarsan marka adı etkili tabiki ama sonuçta lg ve sony gibi firmalarda özellikle sony Türkiye de uzun zamandır aktif,(Playstation, kamera, televizyon,bilgisayar) insanlar kullanım kolaylığına bakıyor ve ben çoğu iPhone kullanıcısına şu telefonun kamerası daha iyi çekiyor onu al dediğimde "onların kullanımı zor, buna alıştım" gibisinden cevap veriyorlar.
samsung pişmanlıktır xperia z1&z3 kulanıyorum en ıyı androıd cıhaz ustelık donma gibı sorun olmadı seneye z5 almayı planlıyorum acıkcası
Su anda tek elestirdigim yonu samsungun guncelleme, onun disinda ekran kalitesi, batarya, root ile sistem uygulamalarini da kaldirdim performans sorunum da yok, adam gibi destek gelse gene samsung alirim arayuz eglenceli geliyor cunku

csbaz

csbaz

Üye
Note 4 ü unuttular ya bu nalet note 5 yüzünden [emoji35]

KAYIP-ADAM

Üye
Bence tasarımı çok hoş olmuş.

Rygebin

Rygebin

Üye
Türkiye lansmanında S6 Edge Plus unutuldu hatta :D

Rygebin

Rygebin

Üye
Tema desteği ve yeni touchwiz verilmeyecek note 4 e.Nasıl varmayayım.
Hangi amiraline verdi ki . Hep verdiyse bile eksik verdi. Firma vir sonra ki telefonu alınsın diye bir öncekine ek özellik eklemez zaten :)

csbaz

csbaz

Üye
Hangi amiraline verdi ki . Hep verdiyse bile eksik verdi. Firma vir sonra ki telefonu alınsın diye bir öncekine ek özellik eklemez zaten :)
2 seneyi aşmadı daha telefon hemen desteği kesiyorlar benim derdim bu.

Rygebin

Rygebin

Üye
Samsung'un her zamanki politikası. İlk touchwizden itibaren böyle yaptı. Ama çoğu firmanın sorunsalı bu şekilde aslında. Belki de bu olayı en güzel yürüten firma Htc 2 sene boyunca eksiksiz sense desteği sunuyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
S3 Türkiye de çoğu kişinin gördüğü telefon ve güncelleme desteğini herkes bilir bunu alırken bunu düşünecektin burada sizin gibilere boşuna diğer firmaları önermiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve kaankulahli

Üst Alt