3G Görüntülü arama problemi

Sponsorlu Bağlantılar

fetih_1453

fetih_1453

Üye
    Konu Sahibi
3G Görüntülü arama problemi
Asus zenfone 5 te görüntülü arama problemi var.bir kaç kere mail attım ama geri dönüş olmadı.ilgili bilgili kişilere duyurulur.hele şuna bir el atın lütfen. :)

Karavelaa

Üye
Nasıl bir problem?

byAndroid

byAndroid

Üye
3g görüntülü zenfone serisinde yok

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
Şebeke üzerinden görüntülü arama yok;fakat hangouts ile görüntülü konuşma yapabiliyorum internet üzerinden .Zenfone 6

minoo

minoo

Üye
Asus zenfone 5 te görüntülü arama problemi var.bir kaç kere mail attım ama geri dönüş olmadı.ilgili bilgili kişilere duyurulur.hele şuna bir el atın lütfen. :)
Nasil bi problem?

Arkadaslarin dedigi gibi direkt goruntulu gorusme yok. Tango, skype, wechat gibi programlarla internet üzerinden görüntülü görüşme yapabilirsin.

kadikoy

kadikoy

Üye
Bu konuyu iyice araştıran birisi olarak yazıyorum;
Türkiye'deki akıllı telefonlarda sadece ''Samsung'' da 3G şebeke üstünden Görüntülü arama var.Diğer hiçbir marka'da yok.
Diğer markalarda sadece İnternet üstünden( Tango.Line vs) görüntülü görüşme yapılıyor.
Sonuç; 3G şebekesi üzerinden görüşme patenti akıllı telefonlarda Samsung 'ait.
Diğer markalar kullanabilmesi için her telefon başına Samsung'a ücret ödemesi gerekiyor.
Maliyet vs..:çay:

byAndroid

byAndroid

Üye
Gm dede var 3g

yalnizmm

Üye
Olurmu ya bir-çok modelde var. 3g görüşme

kadikoy

kadikoy

Üye
telefonun 3g li olması,3g hattı üzerinden görüntülü görüşme yapar demek değildir.
telefonun 3g si olacak,ilaveten 3g hattı üzerinden görüntülü görüşmeyi sağlayan yazılımla desteklenmesi lazım.
Androidli telefonlarda Maalesef sadece Samsung da var.Nokia nında eski Symbianlı va javalı telefonlarında var.
Diğer bütün Androidli telefonlar ister 3g,4g,5g li olsun,görüntülü görüşmeyi ancak internette ve internetten telefona indirilen
skype.tango,viber,line vs gibi programlarla yaparlar.zahmetli iş..:konus:

• Beğen
Tepkiler: minoo
fetih_1453

fetih_1453

Üye
    Konu Sahibi
TŞKLER :)

yalnizmm

Üye
telefonun 3g li olması,3g hattı üzerinden görüntülü görüşme yapar demek değildir.
telefonun 3g si olacak,ilaveten 3g hattı üzerinden görüntülü görüşmeyi sağlayan yazılımla desteklenmesi lazım.
Androidli telefonlarda Maalesef sadece Samsung da var.Nokia nında eski Symbianlı va javalı telefonlarında var.
Diğer bütün Androidli telefonlar ister 3g,4g,5g li olsun,görüntülü görüşmeyi ancak internette ve internetten telefona indirilen
skype.tango,viber,line vs gibi programlarla yaparlar.zahmetli iş..:konus:
Gm var ve gsmart telefonda var ikisi de android

Üst Alt