Öneri LG G2 için stock rom yukleyemiyorum rom önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 için stock rom yukleyemiyorum rom önerisi
Merhabalar çıktığından veri lolipop kulanıyorum lakin gece alarmın çalmaması falan derken kitkat a doneyim dedim daha once bu islemi defalarca yapmis olmama ragmen her seferinde %2 de kaldi bilgisayardaki yukleme ve retry butonu cikti ama hic i sekilde olmadi stock kdz kitkat yukeyemoyorum oneriniz nedir bana slow motion da olan guncel bugsuz bir rom onerirmisiniz birde stock kdz neden yukleyemiyor olabilirim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Lg firemware listesinden v10c yi indirip kur daha sonra kitkata geç
Hangi lollipop sürümü v30a mı c mi?
Ve usb kablosunu çıkar falan diyor ve ne yaparsanız yapın %2 de takılıyor değil mi?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Lg firemware listesinden v10c yi indirip kur daha sonra kitkata geç
Hangi lollipop sürümü v30a mı c mi?
Ve usb kablosunu çıkar falan diyor ve ne yaparsanız yapın %2 de takılıyor değil mi?
Aynen oyle defalarca denedim surekli retry butonu cikiyo bilgisayar %2 se kaliyo sayac isliyo telefon %0 da kaliyo 30c surumu 16gb telefon lg turkiye garantili

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Aynen oyle defalarca denedim surekli retry butonu cikiyo bilgisayar %2 se kaliyo sayac isliyo telefon %0 da kaliyo 30c surumu 16gb telefon lg turkiye garantili
Siz 10c deneyin
Ben 20c yi 30a, b, c hepsini denedim sonuç aynı gitti internette 10 e yakın arama yaklaşımdır bi xda kullanıcısı önce v10c kurmalısın yazmış o aklıma takıldı 2.10 gb boyutundan ki v10 yi indirdim tek seferde kuruldu daha sonra direkt kitkat daha sonra ise lollipop kurup garantiye gönderdim

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Siz 10c deneyin
Ben 20c yi 30a, b, c hepsini denedim sonuç aynı gitti internette 10 e yakın arama yaklaşımdır bi xda kullanıcısı önce v10c kurmalısın yazmış o aklıma takıldı 2.10 gb boyutundan ki v10 yi indirdim tek seferde kuruldu daha sonra direkt kitkat daha sonra ise lollipop kurup garantiye gönderdim
Eve gidiyorum simdi deneyecegim insallah yazarim sonucu

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eve gidiyorum simdi deneyecegim insallah yazarim sonucu
inşallah sende de işe yarar benim başımı baya ağrıtmıştı (telefonu garantiye yollayacağım ve stok rom kuramıyordum)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
cloudy g3 v3.3 de 120fps slowmotion modu var gayet stabil ve hızlı şuanda da kullanıyorum
Hocam dediginiz gibi v10c indirdim 16g olandan ve kur dedim kurdu lakin suanda guncelleme ara dedigim zaman encguzel surumu kullaniyorsunuz diyor :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Hocam dediginiz gibi v10c indirdim 16g olandan ve kur dedim kurdu lakin suanda guncelleme ara dedigim zaman encguzel surumu kullaniyorsunuz diyor :D

G2 OTA üzerinden güncelleme yapılmıyor. LG Support Tools indirip onun üzerinden yapmanız gerekiyor. Aynısı 2 hafta önce başıma geldi. Dayımın oğlunun cihazı bu şekil de güncelledim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Manuel olarak kurmanız lazım
Tavsiyem yine tek tek yüklemek yani
4.2.2 - 4.4.2 - 5.0.2 şeklinde kurun

Üst Alt