Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

braayn

braayn

Üye
Siyah -beyaz tasarımdan bir kurtulamadı.Arka plan ya siyah ya beyaz olmasın.Alternatif renkler olması şart.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Siyah -beyaz tasarımdan bir kurtulamadı.Arka plan ya siyah ya beyaz olmasın.Alternatif renkler olması şart.
Adamlar 1 yılda kilit ekranı yapamadı ya, iyice ümidi kestim ben zaten Windows 10 dan falan, 2-3 yıla anca yaparlar heralde beklentileri karşılayan bişey.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Adamlar 1 yılda kilit ekranı yapamadı ya, iyice ümidi kestim ben zaten Windows 10 dan falan, 2-3 yıla anca yaparlar heralde beklentileri karşılayan bişey.
hep söyledik zamanında,w10 gelse bile birde mağazanın tam olarak üst seviyeye çıkma sorunu var o da 2 yıl sürer herhalde

ArMaGeDdOn_87

Üye
Sıkıntı yok. Fbyandex var.

Ölelim biz o zaman. 2 yıl nedir abi. Adam ettiler ettiler. Olmadı Güle güle deriz.
bu benim tahminim,öyle yapçaz zaten sistemin düzelmesini beklicek halimiz yok

• Beğen
Tepkiler: ON9
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Microsoft Fotoğraflar güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
düz bir rengi tam ekran resim olarak kaydedip arkaplan resmi yaparız dolaylı olarak da sorunumuz hallolur :)
gerçi o zaman da ana ekran dışındaki yerler yine siyah ya da beyaz kalacak doğru :hmmm

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Microsoft Fotoğraflar güncellendi.
MS nin en stabil olmayan uggulaması Fotoğraflar uygulaması galiba :) .
Ha gayret MS, bi 10 - 15 güncelleme daha verirsen sanırım fotoğraflara adam gibi zoom yapabilicez :haha:

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve ON9
braayn

braayn

Üye
düz bir rengi tam ekran resim olarak kaydedip arkaplan resmi yaparız dolaylı olarak da sorunumuz hallolur :)
gerçi o zaman da ana ekran dışındaki yerler yine siyah ya da beyaz kalacak doğru :hmmm
Bazen neden MS Lumiaları bu kadar renkli kasalarla üretiyor diye kendi kendime sorduğumda
cevap olarak sistem zaten siyah beyaz zemin üzerine renkli karolar döşenerek tasarlanmış kullanıcılar bu telefonları kullanırken siyah-beyaz renklerle çok karşılaşıyorlar ve isyan etmemek için rengi ön plana koyuyorlar.Dikkat edin bütün Lumia reklamlarında havada uçuşan rengareng lumialar :) algıyı farklı bir yere çekmek işinde MS bir numara...Ama 3 yıldır kullanıyorum Yeter da .Ha bu uşaklar sadece siya beyazdan mi anliler.

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, suyunsesi, OnurYurdakul ve 1 kişi daha
sahanemir

sahanemir

Üye
en az enerji harcayan renk siyah.benim de en sevdiğim asil renk.

braayn

braayn

Üye
en az enerji harcayan renk siyah.benim de en sevdiğim asil renk.
Evet siyah az enerji tuketiyor zaten renklerin olmadığı yerde siyah renk oluşuyor (karadelikler gibi) sen koy farklı renkler biz onu düşünürüz.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Evet siyah az enerji tuketiyor zaten renklerin olmadığı yerde siyah renk oluşuyor (karadelikler gibi) sen koy farklı renkler biz onu düşünürüz.
Aslında sorun sadece siyah ve beyaz renk olması değil sistemin bir katman üzerine tasarlanmamış gibi görünmesi (ve sanırım öyle) mesela wi fi bölümüne girin sanki boş bir sayfanın üzerine kodlanışmış gibi (ve sanırım öyle) :) Windows Phone 8.1 ayarlar kısmı da öyleydi sayfada sadece yazı vardı ama Windows 10 da bir altta bir katman var gibi duruyor artık, sanırım anlatabildim :)

sahanemir

sahanemir

Üye
ben tüm android cihazlarımda dahil tek renk kullandım, gözü de yormuyor benim için önemi olmayan bir ayrıntı (şahsi görüşüm)..

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
ON9

ON9

Üye
ben tüm android cihazlarımda dahil tek renk kullandım, gözü de yormuyor benim için önemi olmayan bir ayrıntı (şahsi görüşüm)..
Ben de sadelikten yanayım. Androidde sayfalarda ikonları seçemiyorum bazen uzun sure tableti kullanınca.

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
sahanemir

sahanemir

Üye
windovs bunu bildiği için böyle davranıyor yoksa bu kadar cihaz nasıl satılır.?

sahanemir

sahanemir

Üye
ben kullanım şeklime gore mutluyum şikayetim yok final surumu gelse daha da mutlu olacağım konuşma kaydı olsa harika olacak ama yok işte maalesef .

ON9

ON9

Üye
windovs bunu bildiği için böyle davranıyor yoksa bu kadar cihaz nasıl satılır.?
Valla onu bunu bilmem de w10 ciddi anlamda insanlarda pc açısından iyi bir izlenim bıraktı. Çevremdeki herkes bana telefonumla ilgili sorular soruyor. Ama iş uygulama sormaya ve olanları denemeye gelince (en basitinden Facebook) bu ne lan hesap makinası gibi tepkileri yağmaya başlıyor. Adamlar haklı. W10 mağazasının evrensel uygulama kalitesi muhteşem olursa gelenler çok olacaktır ama olmazsa eğer bu sefer de Microsoft otursun çay koysun.

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
sahanemir

sahanemir

Üye
hak veriyorum facee biraz geride android,e göre yavaş.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Ben 940'ı görünce anladım ki MS bu telefon işinden harbiden anlamıyor..

Bir de bu kilit ekranı konusunda bir fikrim var.Biz şu anda kilit ekranını yukarıya doğru kaydırarak açıyoruz.Başlangıç ekranının solunda da bişey yok.Ben diyorum ki başlangıç ekranını sola kaydırınca uygulamaların geldiği gibi sağa kaydırınca da kilit ekranı gelsin.Belirli bir süre sonra da(0-1-2-3 sn gibi ayarlanabilir) ekran ışığı kapansın.

Çift tıkla açma gibi kilit ekranında yine çift tıkla kapansın.Bu uygulama ile de yapılabilir.Çift tıkla kilit ekranını kapatma olayı bir ekran özelliği değil.

Özetleyecek olursak Çift tıkla kilit ekranı gelsin çift tıkla gitsin.Çift tıkla sola kaydır başlangıç ekranı gelsin.Başlangıç ekranını sağa çekince de kilitlensin.

Sayın yöneticilerimiz @papakudioflu @bulutsuzgece @Sensation @Bay H bu anlattıklarımı gerekli yerlere iletebilirseniz belki bi fikir oluşur.Eminim WP kullanıcılarının da hoşuna gidecektir :)

• Beğen
Tepkiler: Krnl386, mp2934, suyunsesi ve 2 diğerleri

Üst Alt