Çeşitli Sanal Monopoly ! PARAMANYA

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu indirdiyseniz beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

ichbindirencan

Üye
    Konu Sahibi
Sanal Monopoly ! PARAMANYA
Kuşadası geldi nasıl alsak? Bir vine ile hayatımıza giren paramanya yıllardır monopoly oynamaya arkadaş bulamayan
bulsa da kurallar konusunda anlaşamayıp oyunun sonunu göremeyen arkadaşlara ilaç gibi geldi. İster arkadaşlarımızla
istersek hiç tanımadığımız insanlarla şehirleri har vurup haman savuruyorsunuz. Acemi kanallarla başlayıp plantindi
elmastı derken minik çaplı bir ali ağaoğlu olup çıkıyorsunuz. Oyunun bonkörce sunduğu, hediye ettiği kartlar ve
aksesuarlar ile oyunun size sunduğu rekabetten hiç kopamıyorsunuz ve haftalık sıralamalarda en üstlerde yer alarak
arkadaşlarınızı çileden çıkartabiliyorsunuz.
Oyuna aşağıdaki linklerden erişebilirsin.
Android : İOS :

nordpack

Üye
Beyler oyun çok güzel arkadaşlarınla oynayınca daha güzel oluyor denemenizi tavsiye ederim

BayGlaxy

Üye
Oyun cidden çok güzel oynadıkça daha zevkli oluyor denemenizi tavsiye ederim acayip sarıyor en güzel mobil oyun bile diyebilirim

last48

Üye
Çok iyi Bir Oyun Herkesin Oynaması Gerekli

Predatorunuz

Üye
Oyun gerçekten başarılı bir oyun türklerin yaptığı ve geliştirmeye devam ettiği güzel bir oyun tavsiye ederim.

xXDONJUAN128Xx

Üye
Tasarım ve grafikler süper

BayGlaxy

Üye
Oyun cidden çok güzel oynadıkça daha zevkli oluyor denemenizi tavsiye ederim acayip sarıyor en güzel mobil oyun bile diyebilirim

xXDONJUAN128Xx

Üye
Varsa şekliniz oyuna bekleriz 1v1 :D

Predatorunuz

Üye
Arkadaşlar oyun on numara çok eğlenceli bir dakika başından ayrılmayacağınız bir oyun

BayGlaxy

Üye
Beyler kesinlikle deneyin oyun süper bir oyun saglam oynadıkça sarıyor ilerleyince felan daha iyi oluyor arkadaşlarınlada oynadıgın için süper bir oyun

xXDONJUAN128Xx

Üye
Çok güzel bir oyun herkese öneriririm:bangin:

BayGlaxy

Üye

nordpack

Üye
Gonca süreleri kısaltılmalı 30 dk ne abi

yasin213

yasin213

Üye
Grafikler BomBom'u hatırlattı somuru:

nordpack

Üye
Güzel 250 elmas hediye veriyor

BayGlaxy

Üye

xXDONJUAN128Xx

Üye
Oyuna sardım bırakamıyorum :D
Süper bir oyun, arkadaşlarınızla oynayın çok çekişmeli oluyor :D

BayGlaxy

Üye

Predatorunuz

Üye
Oyun gerçekten çok iyi oynamakla oynamamak arasındaysanız oynayın kaybedecek bişeyiniz yok çünkü :D

BayGlaxy

Üye
Beyler cidden çok güzel bir oyun ben oynuyorum çok seviyorum sizinde denemenizi tavsiye ederim sarıyor oyun