ADSL tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
ADSL tavsiyesi
arkadaşlar evime internet bağlatmayı planlıyorum internete önyargılı bakan bi aileye sahibim zorda olsa ikna ettim faka t hangi sağlayıcıdan kullansam karar veremedim.
Önceliğim sabit fatura duyduğuma göre TTNET 45 diyormuş 55 geliyormuş fatura bulunduğum yerde vodafone fiber ve normal internet alt yapısı var Superonline var mı bilmiyorum ama sizin sabit fiyat garantisi konusunda güvendiğiniz benimde güvenebileceğim bi sağlayıcı tavsiye edebilir misiniz? Birde fiyatlar makul olursa sevinirim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Karavelaa

Üye
Uydunet altyapısı varsa kaçırma derim.

ByKatre

ByKatre

Üye
SuperOnline kesinlikle. Fiber varsa Fiber SuperOnline yoksa ADSL SuperOnline. :)

Jus7ice

Jus7ice

Üye
seninkiler yine iyiymiş peder beleş olsa almam diyor

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa
incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
@Jus7ice üstüne birde PC yok bende dayımdan odunc aldim

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
SuperOnline kesinlikle. Fiber varsa Fiber SuperOnline yoksa ADSL SuperOnline. :)
fiyat da dalgalanmalar oluyor mu ? birde tavsiye edebileceğiniz en fazla 1 yıl taahhütlü bir paket var mi ?

Karavelaa

Üye
hocam tavsiye edebileceğin 1 yıl taahhütlü bir paketi var mı? birde 8mbps alsam download da kac i gorurum
Çoğu kampanya 24 ay olduğu için onlar çok daha cazip.
bu tarifeyi inceleyebilirsin. Yalnız bu tarifede modem verilmiyor. Modemide 12 ay boyunca ayda 12 TL ödeyerek alabilirsin. Ayrıca bu tarife + kablo tv ücretsiz veriliyor.

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
@Karavelaa hocam evdeki TV tüplü kablolu TV hakkında hiç bir bilgim yok dsmart Digiturk tarzı bir şey mi ? tüplü TVde kullanabilir miyim ?

Karavelaa

Üye
@Karavelaa hocam evdeki TV tüplü kablolu TV hakkında hiç bir bilgim yok dsmart Digiturk tarzı bir şey mi ? tüplü TVde kullanabilir miyim ?
Aynen kullanabilirsin. Genel kablo hattı var ise binada o hattan kullanıyorsun 60 kanal felan var. Genel hat yoksa direk evine kablo çekiyorlar.

Karavelaa

Üye
Apartman uydu hattı gibi düşün. Ama eger temel paket li bir kampanyaya geçersen onda receiver veriyorlar.Dsmart gibi izliyorsun

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler hocam yardımlarınızı icin

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

Üst Alt