Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

asgz

asgz

Üye
Yeni versiyonu yükledim, ilk yüklemede yine google play kaynak dosya hatası verdi, telefonu kapatıp açtım programı yeniden başlattım dosyaları indirdi, harita yüklememe rağmen yeniden indirdi şu anda sorunsuz kullanıyorum, eski versiyondan sonra arama kısmı biraz bünyede gerginlik yaratsa da sonunda kullandım, elinize emeğinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

metinakrep

Üye
memoli6767 bey s4 cihazıma lolipop güncellemesi geldi yükledim ve vermiş olduğunuz sygic 15 -4-6 yüklemeye çalıştım google play hatası verdi sygic klasörünü indirip yükledim gene aynı olmadı ama daha önce hatırlarsanız 15-2-2 dosyasını paylaşmıştınız yedeğini yüklemiştim onu kurdum sorunsuz çalışıyor mecburen bu kalacak çok şükür işimi görüyor merak ettiğim sygic 15-2-2 ye vermiş olduğunuz son güncel haritayı 2015.6 yı indirip dosyaya yapıştırsam sıkıntı olurmu

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
memoli6767 bey s4 cihazıma lolipop güncellemesi geldi yükledim ve vermiş olduğunuz sygic 15 -4-6 yüklemeye çalıştım google play hatası verdi sygic klasörünü indirip yükledim gene aynı olmadı ama daha önce hatırlarsanız 15-2-2 dosyasını paylaşmıştınız yedeğini yüklemiştim onu kurdum sorunsuz çalışıyor mecburen bu kalacak çok şükür işimi görüyor merak ettiğim sygic 15-2-2 ye vermiş olduğunuz son güncel haritayı 2015.6 yı indirip dosyaya yapıştırsam sıkıntı olurmu
arkadaşım denemedim deneye bilirsin Maps klasörü yaparsın icinede maps vede wvl content info bunları atarsın elindeki normal calısanın adını degişir denersin
yeni olan Sygic 15.4.6 kullana bilmen gerekir gerekli acıklamayı eklemiştim
kısaca elindeki calışan sygic klasörü sd hafıza kartında kullanmak isen Android/data klasörünü kontrol edeceksin çünkü kopyalayıp atması gerekiyor
çalısması için com.aurasygic bu şekilde olan klasörünün icine
kopyalar .Yüklü olan sygici kaldır internetin varsa wi-fi üzerinden
Playstore üzerinden Sygic yükle Siygic klasörü oluştursun normal
çalışsın daha sonra benim ekledigim wcl-conten info ile degitir
yükledigin sygici kaldır indirdigin 15.4.6 sygic apk yüklediginde
çalışması gerekir...

mehmettek41

Üye
2015.6 maps te sorun cikiyor.poi lere giremiyorsun tel kitleniyor ve ekrandan atiyor.elinde varsa 2015.3 u kullan o normal.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar Sygic v15.4.7 Apk eklenmistir 1sayfada
29,26 Mb indirdikten sonra acilir indirmede vede acilmada
problem cikarsa cikis yapin tekrar deneyin veya tlf,u kapatip aciniz..

Son düzenleme:

yeni09

Üye
Teşekkürler

• Beğen
1-kanuni

1-kanuni

Üye
Slm Memoli kardes. Ben suan 14.3.4 versionunun kullaniyorum. Sonraki versiyonlari denedim, hosuma gitmedi. 14.3.4 baya kullanisli. Tabiiki ayni navigasyon ama rota planlamada ve yer aramada baya bi deyisikler var. O yüzden 14.3.4 de geri döndüm. Kullandigim maps 2014.09. Simdi nekadar harita ayarlarina girsemde, bi güncelleme yok sygic tarafindan bu 14.3.4 versiyonuna. Simdi yeni haritalari (2015.03 veya 2015.06) kullana bilmem icin illa Sygic' i yenilemem mi lazim? Bir ara Sygic Harita download PC programi vardi. Acaba böyle haritalari indirsem ve tele atsam eski 14.3.4 versiyonu tanirmi ve kullanabilirmiyim? Sunuda hemen söyleyim, bana bütüm avrupa haritalari gerek. Suanda Alanyadayim, arabamla Türkiyeye geldim. Bütüm haritalar sart bana. Bu konuda aydinlatirsan sevinirim. Ha ayriyeten yola cikmadan öncede sana bir soru sormustum tabletim hakkinda. Tablete ayni versiyonu yükledim 14.3.4 ve sd-karta tasiyinca hep kopyaliyordu ve programdan cikiyordu. birdahada acilmiyordu. Problem internetbaglantisiymis ! Naviyi yükledikten sonra gerekli indirmeleri yapiyor. Sonra olusan sygic klasörünü sd-karta tasimadan önce kesinlikle ve kesinliklen Internet baglantisini kapatmam gerekiyormus. Kapatip tasidim klasörü karta. Sonra sygici acinca kopyalamalari yapti ve acti. Böylece haritalarida sd-karta indirebildim. Bütüm problem Tablatteki internet baglantisiymis. Ama nedense ayni islemi telefonum HTC M9 da problemsiz yapti, internet baglantisi acikkende. Ama genede bu 14.3.4 de kalipta yeni haritalari kullanabilirsek süper olur. Simdiden tesekkürler Memoli kardesim.

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim maps indirme programini vede seyyar radarlarida ekledim bilirsin Sygic14.3.4 hic problemsiz calisir gerekli ayarlari yaptiktan sonra
Maps indirme programiyla indirdiginde göreceksin Maps klasörü hazirliyacak sende Sygic/Maps klasörüyla degiseceksin 2015.03 mapslar
2015.06 mapslar artik calismiyor Sygic 14.3.4 olanlarda degistirdiler
radarlari Import klasörünün icine atacaksin Import klasörünüde Sygic/Maps klasörünün icine atacaksin naviy actiginda yazacak sorusunu ok.le
navi acildiktan sonra Ayarlar/SIK KULLANILAN ILGI Noktalari,na girip ayarla Sesler ve Uyarilar buraya gir POI ayarlarina girip ekledigin radarlari ayarla Harita yazan bölüme giripdede ayarlari kontrol edersen mobil radarlarinda olur daha önceede kullandigin icin bilirsin asanirim
yinede yeni yükleyecek arkadaslarada yardimci olur diye aciklama ekledim buraya...

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Eyvallah tesekkürler kardesim değerli bilgilerin için. Neyse bu senede 14.3.4 de kalirim. Gelecek seneyede kesin bu hizla devam ederse 56.5.8 gibi versiyonu cikar sygicin. Kolay gelsin memoli kardes.

• Beğen
ostsee

ostsee

Üye
Sagolasin memoli6767, 15.4.7,de tts indiriliyor ve hersey ok TESEKÜRLER

• Beğen

musti50

Üye
Memoli kardes 14.3.4 vardi bende z3de sorunsuz calisiyordu bir ara sildim ve tekrar yukledim sygic dosyasi internhafizasinda ve apk yukledim actim google play failed yaziyor neden olabilir

Ve sizin actiginiz konuda 14.3.4 sygic dosyasini bulamadim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli kardes 14.3.4 vardi bende z3de sorunsuz calisiyordu bir ara sildim ve tekrar yukledim sygic dosyasi internhafizasinda ve apk yukledim actim google play failed yaziyor neden olabilir

Ve sizin actiginiz konuda 14.3.4 sygic dosyasini bulamadim

arkadasim Sygic14.3.4 klasörünü haritasiz 1.sayfaya ekledim
senin tlf,nun olsun varsa sd kartini olsun icindeki sygic kalintisi varmi onlari kontrol et
Android/data klasörünün icinide kontrol et

Android/data/com.sygic.aura/files klasörünün icine kopyalar Android 4.4.2 ve üzeri tlf,larin sd hafiza kartinda kullanilmak istendiginde..

musti50

Üye
Baktim ikisindede yokdu sizin yuklediginizi deniyecegim
Sagol kardes simdi calisiyor

• Beğen

metin110

Üye
2015.6 Yeni maps te sorun cikiyor.poi lere giremiyorsun tel kitleniyor ve ekrandan atiyor.elinde varsa 2015.3 u kullan o normal.
2015-6 haritada adres arama genelde hatalı. Sokaklar arama yapılan ilçede değil başka ilçede çıkıyor. Kapı numaraları hatalı. Ters yönler var. 2015-3 haritaya döndüm. Yeni harita sizi yanıltabilir. Adres arama yaptıktan sonra detaylara iyi bakıp emin olmak lazım. Yoksa hiç bilmediğiniz bir noktaya gidebilirsiniz.

asgz

asgz

Üye
Yeni versiyon eski versiyon gibi ilk açılışta otomatik olarak o anki konuma gitmiyor ve yakınlaşmıyor bunu sağlamak için ne yapabiliriz bir ayarı var mı ?

Son düzenleme:
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Yeni versiyon eski versiyon gibi ilk açılışta otomatik olarak o anki konuma gitmiyor ve yakınlaşmıyor bunu sağlamak için ne yapabiliriz bir ayarı var mı ?
arkadasim ayarlardan otomatik yakinlastirma ayarini kapatmadiysan GPS,e baglandiginda otomatikmen yakinlasir.

eemland

Üye
sa
Degerli kardesim,ben en son 15.4.7 yukledim tesekkurler guzel calisiyor.
Ancak turkiye haritasi 2015.06 yukledim adresi giriyorum buluyor tam start veriyorsun bu defa ekrana harita da eksiklik var diyor. Bu problem bulgar maps da da oluyor.Hollanda ve Alman da problem yok.
Bu konuda yardim bekliyorum inşaallah

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
sa
Degerli kardesim,ben en son 15.4.7 yukledim tesekkurler guzel calisiyor.
Ancak turkiye haritasi 2015.06 yukledim adresi giriyorum buluyor tam start veriyorsun bu defa ekrana harita da eksiklik var diyor. Bu problem bulgar maps da da oluyor.Hollanda ve Alman da problem yok.
Bu konuda yardim bekliyorum inşaallah

arkadasim Sygic navi ayarlar/haritalari yönet bölümünden yenile yada 1.sayfaya Maps indirme programini ekledim (15.4.7 bölümünde) yeni onunla indirip
yenilersin mapslarini Android/data klasöründe kullanmaktaysa senin tlf Sygic klasörünü geri tasi sd kartina Sygic klasörü olarak mapslari
ondan sonra atacaksin icine naviyi actiginda tekrar kopyalayacak ondan sonra sd kartta kalan klasörü silersin tabiki senin
tlf,nun Andorid 4.4.2 veya üzeriyse tlf,nun hangisi oldugunu hatirliyamadigim icin bu sekilde yapilmasi gerekeni ekliyorum.

eemland

Üye
Hizli cevap icin tesekkurler.Dediklerinizi yaptim.
Uc telefona denedim ( Samsung s5,s6)
Dedigim gibi bu durum sadece bulgar ve turkiye mapinda oluyor.
saygilar

Üst Alt