hard reset atamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

hilecioglan

Üye
    Konu Sahibi
hard reset atamıyorum
merhaba arkadaşlar telefonum LG G PRO LİTE diğer adıyla LG D682TR telefona hard reset atmak için açılışta girilen o menüye girilmiyor tuş kombinasyonunu doğru yapıyorum fakat reset menü gelmeden telefon direk açılıyor daha önce birkaç kere root attım roottan kaynaklanan bir sorunmu acaba yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

hilecioglan

Üye
    Konu Sahibi
2 ay oldu yokmu yardımcı olan

asgz

asgz

Üye
Recovery menüsünden deneyin

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
Sanırım recovery moduna girmiyor telefonun,ses açma+güç tuşu.Fabrika ayarlarına dön daha kolay? hard format'a ne gerek var?

hilecioglan

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım recovery moduna girmiyor telefonun,ses açma+güç tuşu.Fabrika ayarlarına dön daha kolay? hard format'a ne gerek var?
anlatmak istediğimde o zaten o kombinasyonu yapmama rağmen recovery mor reset modu vs. hiç bir şey gelmeden açılıyor direk

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
anlatmak istediğimde o zaten o kombinasyonu yapmama rağmen recovery mor reset modu vs. hiç bir şey gelmeden açılıyor direk
arkadaşım bende diyorum ki rec. mod'a girme zaten girmiyor dedin.

ayarlardan fabrika ayalarına dön.telefon açıkken ayarlar'a gir,en sonda görürsün.cihazı sıfırla. :)

Misafir - 399206

Slm kardes cihazin modeli lg pro lite 682tr modeli ise önce ses kısma ve açma tuşuna bas lg logosu göründüğünde elini acma tusu ndan çek tekrar bas çek yap ekrana yazı gelince acma tuşuna 2 defa baş
Yada bu olmazsa kamera tusu+ses kısma tusu power tusu yap

Üst Alt