Haber 4.5G ile Yüksek Hızlı İnternet için Ek Ücret Alınmayacak!

Sponsorlu Bağlantılar

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Hızlı Internet için için niye üzülüyoruz?
Zaten 4g geldikten sonra aynı fiyatlara daha yüksek kotalı paketler gelecektir. Kullanıcıyı özendirmek için :)

Bu fark yok sanırım uzun süreler beklemeyecekleri için karamsar bakıyorlar 4g ye :)
Şahsen bir yönden iyi diger taraftan kötü, iyi tarafı hız her zaman iyidir, kötü tarafı genclik internet bagımlısı oluyor ;)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

0MG90

0MG90

Üye
Yeni sim kart mı alıcaz? Offf

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
yanlış bir bilgi var destekleyen telefonlarda sorun yok ancak birde sim kartların 4g ye uyumlu olması gerekiyor turcell tarafında

bu site üzerinden telefonunuzu ve sim kartınızı kontrol edebiliyorsunuz

ikinci resim altınca görüleceği gibi turcell kısmında 4g uyumlu sim kart almak için 19tl ödemeniz gerekiyor

Vodofone'da ise sim kartımın 4.5g uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım? Üzerinde 3G yazan 3G uyumlu (64KB, 128KB, 512KB) Vodafone simkartları aynı zamanda 4.5G uyumludur.

Avea ile ilgili bir bilgi bulamadım

(64KB, 128KB, 512KB) bu sadece rehber kapasitesi diye biliyorum ;)
sim kartaları herkes degiştirecektir 4.5g nin bir bedeli var ve o bedeli kullanıcı sim kartı degiştirerek ödeyecektir ;)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
sim kartaları herkes degiştirecektir 4.5g nin bir bedeli var ve o bedeli kullanıcı sim kartı degiştirerek ödeyecektir ;)

Hat tasiyanlar bedavaya 4g lı sim kart alabilir :D

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
4MaGuS

4MaGuS

Üye

sitesinde yazılan bilgi şöyle

dediğiniz gibi onlar sadece rehber kapasitesi ancak bilemiyorum, banada çok mantıksız geldi vodofone'nun kendi açıklaması böyle daha sonra değişiklik yaparlarsa bilemiyorum

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
sitesinde yazılan bilgi şöyle

dediğiniz gibi onlar sadece rehber kapasitesi ancak bilemiyorum, banada çok mantıksız geldi vodofone'nun kendi açıklaması böyle daha sonra değişiklik yaparlarsa bilemiyorum
Ben rehber kapasitesi olarak biliyordum :hmmm

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
taşımadan sonrada 4g için ayrı bir ücret isterler yani onu düşünürler bence
Avea sitesinde sim kartınızı temin edin diyor bunun icinde 9 tl alırlar
17 milyon kişinin 10 milyonu geciş yapsa alt yapı parası fazlasıyla cıkıyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
o kadar varmıymış kullanıcı sayısı kontrol ettim aynen öyleymiş ya birde turkcelli düşünün 19tl daha çok 9tl olsa yine iyi bence hem turkcell'de daha fazla kullanıcı sayısı var, bunların amacı verilen paraların hepsini geri kazanmak anlaşılan

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Normal sim kartlar ücretli yani 4g olmasa da sim kart değişmek gerekse aynı para odeniyor. Benim bahsettiğim hat taşıdığında yeni simi bedavaya aliyorsun :)

• Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
o kadar varmıymış kullanıcı sayısı kontrol ettim aynen öyleymiş ya birde turkcelli düşünün 19tl daha çok 9tl olsa yine iyi bence hem turkcell'de daha fazla kullanıcı sayısı var, bunların amacı verilen paraların hepsini geri kazanmak anlaşılan
Aynen öyle zaten cıkarı olmasa bu işe girmezler ;) carkların bir şekilde ilerlemesi lazım ;)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
taşımadan sonrada 4g için ayrı bir ücret isterler yani onu düşünürler bence

Öyle bir durum yok operatörler kaliteli hizmet için fazla ücret talep etmiyor. Sadece operatörler arasında kazık tarifeler olabiliyor aradan uygun olanını seçmek önemli :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Öyle bir durum yok operatörler kaliteli hizmet için fazla ücret talep etmiyor. Sadece operatörler arasında kazık tarifeler olabiliyor aradan uygun olanını seçmek önemli :)
inş. böyle olur ne diyelim ama benim gibi geçiş yapmıyacaklar ne yapacak mecburi ödiyeceğiz

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Ücret talep etmiyor fakat seve seve alacaksın diyor ;)
Yoksa 3g ile devam edersiniz, kibarca aradan ücreti alıyorlar :)
Bende fanatik avea lıyım fakat hakikat böyle ;)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Lumia 625 De Var :D Bir Dünya Eksik Cihaz :D Ama Turkcelle Helal Olsun Yine Kendini Kanıtladı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ücret talep etmiyor fakat seve seve alacaksın diyor ;)
Yoksa 3g ile devam edersiniz, kibarca aradan ücreti alıyorlar :)
Bende fanatik avea lıyım fakat hakikat böyle ;)

Bir şey değişeceğini sanmıyorum hatta daha iyi paketler gelecektir. Kullanıcı açısından sorun olacağını sanmam, bu arada yayginlasmasida 1 yılı bulur yani hızlı Internet için biraz daha bekleriz :)
inş. böyle olur ne diyelim ama benim gibi geçiş yapmıyacaklar ne yapacak mecburi ödiyeceğiz

Aynen bende yeni taahhüt verdim 12 ay :) 4g bizim buraya gelsinde 10 tl feda olsun :D zaten sim kartı kestirmistim düzgün bir sim kart istiyordum bahaneyle yenilenmiş olur :D

Üst Alt