Ps 3 un varsa derdinde var

Sponsorlu Bağlantılar

efkoreko

Üye
    Konu Sahibi
Ps 3 un varsa derdinde var
Arkadaslar bende ps 3 slim var data cod:1c surum:4.75 downgrade yapilamiyormus bildigim kadariyla cip taktirmak istiyorum zarari var midir bide cip takan veya bu modele downgrade yapan bir yerin adresini veya iletisim bilgilerini verebilirmisiniz

The-Flash

The-Flash

Üye
Slim modeller kırılabiliyor diye biliyorum ancak bazı data code'ler kırılamıyor. 4.75 sürümü maalesef kırılamıyormuş. Çip taktırabilirsin ancak online oynayamassın diye biliyorum. ancak yinede araştır yanlış biliyor olabilirim. benim model kırılamıyor ama seninki bildiğim kadarıyla kırılabiliyor.

efkoreko

Üye
    Konu Sahibi
Slim modeller kırılabiliyor diye biliyorum ancak bazı data code'ler kırılamıyor. 4.75 sürümü maalesef kırılamıyormuş. Çip taktırabilirsin ancak online oynayamassın diye biliyorum. ancak yinede araştır yanlış biliyor olabilirim. benim model kırılamıyor ama seninki bildiğim kadarıyla kırılabiliyor.
Arastirdim benim modele downgrade yapilamiyomus am cip takilir istanbulda cip takan bir yer biliyormusun

emreexxl

emreexxl

Üye
istanbulda nerede oturuyosun ? Khalkedon Elektronik var Bakırköyde.Orada taktırabilirsin.

Üst Alt