En Hızlının En Hızlısı 4.5G Yine Turkcell’den

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Haberde ve hizmette sıkıntı yok benim aklıma sadece sınırsız internet paketleri takılıyor :naughty: :allalla:

Mesela şuan sınırsız 1gb paketine 25tl veriyoruz ve 1gb kota aşımında kadar hızımız 7.2mbps kota aşımından sonra 96kbps adüşüyor 4g ile bu durum nasıl olacak acaba :bilmm yine aynı durum olursa sıkıntılı olur, düşünsenize 1gb kota dolana kadar 300 küsur mbps hızında kullanıyorsun 1gb kota dolunca hızımız 96kbps e düşüyor :aha: :berbat olur bence :bilmm somuru: :İnşallah kota aşımından sonraki düşük hız konusuna bir çözüm bulurlar :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97

foreverthe

foreverthe

Üye
20 TL'ye 500 DK+1GB Turkcell Faturalı kullanıyorum çok memnunum. Her yerde Vodafone veya Avea çekmiyor.

tr1246

Üye
Bir diğer sorun da bu reklamlar,koyuyorlar download linkleri yanlis programlar indirmeye zorluyorlar.Yanlislikla bastin birine tak saniyede 40mb gitti :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
29tl gnctrkcll 500 dk 1000 sms 2 gb internet
ama telefon 5228 olunca bunların 4de1i bile fazla bana :D

savaronajointed

savaronajointed

Üye
39 lira işyerim maksi 2000 2000 6gb.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Avea

fantazi002

Üye
Biz daha edge yi tam olarak kullanamıyoruz 4.5g nasıl kullanacağız 1gb internet aldım diyelim tabi fiyat üst düzeyde 4.5g ya kullanmaya başlamadan biter hız artıyor ama kazık aynı kazık yani 10 g gelsede kazık 100 g gelsede kazık yani milletin cebindeki parayı nasıl sömürürūz hesabı kafa yormaya değmez

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
0MG90

0MG90

Üye
Turkcell'in 3G hızı oldukça hızlı ama paket bitince hız düşmesi insanı çileden çıkarır. Fiyatları da gereğinden pahalı. Sırf hızlı diye dünyanın parasını veremem Turkcell.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
forever . :cool

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
snapdroid

snapdroid

Üye
Mtu ve akk'yi delen varmi?

Mr.ED

Mr.ED

Üye
Arkadaş hızlı mızlı değil silin kafanızdan onu bir kere. Hız başına verilen parada avea olsun vodofone olsun daha iyi. 4.5G gelincede Bunun Turbo modelini yaparlar. O hava attıkları dünyanın en hızlısını sizlere uçuk fiyata verirler. 3g ile vermesi gereken hızı da normal paket ile 4.5g adı altında kakalayacaklar. Burada da Türkcell en hızlı en iyi diyen fanboylar gelecek bunu savunacak. Çekmiyor diyorsan o zaman kullandığın bölge için geçmek mantıklı olur ama gelip de aynı kalitede oldukları yerlerde Türkcell savunmak saçmalık.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Reklamlar :D

cyborg78

cyborg78

Üye
hiçbiri doğru dürüst çalışmıyor "tırıısstt" hava gazı para tuzağa :bleh:

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
phasan

phasan

Üye
Arkadaş hızlı mızlı değil silin kafanızdan onu bir kere. Hız başına verilen parada avea olsun vodofone olsun daha iyi. 4.5G gelincede Bunun Turbo modelini yaparlar. O hava attıkları dünyanın en hızlısını sizlere uçuk fiyata verirler. 3g ile vermesi gereken hızı da normal paket ile 4.5g adı altında kakalayacaklar. Burada da Türkcell en hızlı en iyi diyen fanboylar gelecek bunu savunacak. Çekmiyor diyorsan o zaman kullandığın bölge için geçmek mantıklı olur ama gelip de aynı kalitede oldukları yerlerde Türkcell savunmak saçmalık.
ben sımdı avea ıyı derım kımı kımı turkcell der bulundugunuz yere gore degısır cekım gucu ve hızı

safakk34

safakk34

Üye
Ben şuan 500 Dakika+1000 Sms+6 Gb'a 53 Tl veriyorum. Memnunum güzel oluyor.

Sınırsız konuşma sınırsız SMS 6 GB internet 35 TL AVEA benimkide . müşteri hizmetleri felan hiç sıkıntı yasamadim arıyorum 30 sn bile beklemeden baglaniyorum .

phasan

phasan

Üye
Sınırsız konuşma sınırsız SMS 6 GB internet 35 TL AVEA benimkide . müşteri hizmetleri felan hiç sıkıntı yasamadim arıyorum 30 sn bile beklemeden baglaniyorum .
2 opretor de de cok beklemeye gerek kalmadı zaten musterı hızmetlerını aramada bı vodafonla arayım dedım adamı sınır ettı musterı hızmetlerıne baglanmak ıcın ben avea pttcell kullanıyorum 30 sanıyede baglanıyorum

siepls13

siepls13

Üye
ben 3 4 yıldır kullanıyordum size özel bi şey heralde ben aradığımda çoğu zaman 3 4 dakika gece yoğun saatlerde 15dk yı buluyordu

Üst Alt