Mobil oyun ve uygulama incelemeleri yaptığım Youtube kanalım

Sponsorlu Bağlantılar

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
Mobil oyun ve uygulama incelemeleri yaptığım Youtube kanalım

Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var =) eleştiriye sonuna kadar açığım.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
hadi bi reklamına tıkladım destek olsun ;) :D

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve Android Bey
ByEmre221

ByEmre221

Üye
Ekran videosunu hangi programla kayıt ediyorsun

• Beğen
Tepkiler: Android Bey

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
Ekran videosunu hangi programla kayıt ediyorsun

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mobizen ile hocam burda da anlatımını yaptım sorun olursa özelden de yazabilirsin =)

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi

Yeni video geldi :)

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi

yeni videomuz geldi eğlenceli oyun kategorisindeki ilk videom :)

kralberk13

kralberk13

Üye
bende tıkladım :)

• Beğen

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi

yeni video ve intro karşınızda =)

H0lligan

Üye
intro yu patlamalı 4d bise yaparsan daha guzel olur destek icin abone oldum da istersen recorded by mobizeni kaldirabilirim senin icin at apk yı yapmaya calisirim elimden geldigi kadarini daha once bi arkadasin istegi uzerine yapmisdim guncellemeyle sistemi degistirmedilerse yardimci olurum daha hos durur altta yazi olmadan

• Beğen

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
intro yu patlamalı 4d bise yaparsan daha guzel olur destek icin abone oldum da istersen recorded by mobizeni kaldirabilirim senin icin at apk yı yapmaya calisirim elimden geldigi kadarini daha once bi arkadasin istegi uzerine yapmisdim guncellemeyle sistemi degistirmedilerse yardimci olurum daha hos durur altta yazi olmadan

Aynen intro olayı aklımda çok teşekkür ediyorum :)

Vallahi iyi olurdu aslında da anlamıyorum apk olaylarından uğraştırmayım seni de hocam teşekkür ettim niyetin için :)

H0lligan

Üye
Aynen intro olayı aklımda çok teşekkür ediyorum :)

Vallahi iyi olurdu aslında da anlamıyorum apk olaylarından uğraştırmayım seni de hocam teşekkür ettim niyetin için :)
ne ugrasmasi ya cok kolay benim icin apk yi de atmana gerek yok store dan indiririm ayarlarim atarim apk yi bi yere veririm linki sendekini silip onu kurarsin
samsungmu standartmi sizin kullandiginiz

• Beğen

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
ne ugrasmasi ya cok kolay benim icin apk yi de atmana gerek yok store dan indiririm ayarlarim atarim apk yi bi yere veririm linki sendekini silip onu kurarsin
samsungmu standartmi sizin kullandiginiz
Standart hocam bendeki :)

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
sonucu bekliyorum hocam :)
Apk nasıl kurulur yenı ogrendım daha ahha hocam kurdum ama kayıda basınca Durdu: Ne yazık ki, Remote support service hatası veriyor sonra da this device is not supported diyor sanırım engellemişler bu yazı silme olayını :D teşekkür ediyorum eline saglk

H0lligan

Üye
Apk nasıl kurulur yenı ogrendım daha ahha hocam kurdum ama kayıda basınca Durdu: Ne yazık ki, Remote support service hatası veriyor sonra da this device is not supported diyor sanırım engellemişler bu yazı silme olayını :D teşekkür ediyorum eline saglk
son surummu kullaniyordunuz videolarinizda

H0lligan

Üye
neyse ozaman kolay gelsin olmadi

• Beğen

Üst Alt