Yardım Huawei G610 Orjinal Rom Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

zabani14

Üye
    Konu Sahibi
Huawei G610 Orjinal Rom Sorunu
Merhaba arkadaşlar başka bir forumda g610-u30 için rom vardı ve onu uyguladım cwm recovery yükledikten sonra telefon açılmadı sonradan sp flash tool ile orjinal recovery yükledim ve orjinal rom yükledim sd cart upgrade yöntemiyle ama telefon restart atıp duruyo hiç bir şekilde açılmıyo fakat başka rom yükleyince telefon açılıyo bu seferde sim card okumuyo imei numarası olmuyor ne yapabilirim ?

yardımlarınızı bekliyorum..

incimsi01

incimsi01

Üye
Hocam imei backup programları ile imei yedekleseydiniz keske

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Evet imei numaranizi silmis bir yontemle yeni imei giriliyordu sanirim ama emin degilim siz yeni imei yerine telin arkasinda yazani girersiniz olur saniyorum
Not:huawei g610 guzel mi oyunlarda kasma filan oluyo mu

incimsi01

incimsi01

Üye
Evet imei numaranizi silmis bir yontemle yeni imei giriliyordu sanirim ama emin degilim siz yeni imei yerine telin arkasinda yazani girersiniz olur saniyorum
Not:huawei g610 guzel mi oyunlarda kasma filan oluyo mu
ROM ile uğraşmıyorsaniz güzel telefon kasma vb bir sorun yaşamadım.ROM meraklisiyim ben onuda xposed modellerle düzenlemeler yaparak gideriyorum.
NOT: Xposedin her sürümünü destekliyor eski surumleri kurmanız gerekli

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ROM ile uğraşmıyorsaniz güzel telefon kasma vb bir sorun yaşamadım.ROM meraklisiyim ben onuda xposed modellerle düzenlemeler yaparak gideriyorum.
NOT: Xposedin her sürümünü destekliyor eski surumleri kurmanız gerekli
nasıl yani rom kurunca kasmaya mı başlıyor :hmmm pek rom meraklısı değilim ama merak ettim

incimsi01

incimsi01

Üye
hayır piyasada fazla rom yok bir geliştirici tarafından huawei g610-u30 a portlanmasi lazim xdadan vs alamassin bu u30 turkiyeye özel çinde u00 diğer ülkelerde u20 kullanılıyor ve denemiş biri olarak söylüyorum romlar birbirine uymuyor fakat u30 romu u00a oluyor özet olarak kardeşim ya orjinal romünü kullanirsin yada forumun birinde bir adet rom var onu kullanirsin rkmu gayet stabil fakat sikilip her hafta rom değiştirenin alabileceği bir telefon degil

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hayır piyasada fazla rom yok bir geliştirici tarafından huawei g610-u30 a portlanmasi lazim xdadan vs alamassin bu u30 turkiyeye özel çinde u00 diğer ülkelerde u20 kullanılıyor ve denemiş biri olarak söylüyorum romlar birbirine uymuyor fakat u30 romu u00a oluyor özet olarak kardeşim ya orjinal romünü kullanirsin yada forumun birinde bir adet rom var onu kullanirsin rkmu gayet stabil fakat sikilip her hafta rom değiştirenin alabileceği bir telefon degil
Eski bir iphone kullanicisi olarak tam sevdigim gibi durmadan rom atmak bana gore degil ama android surumu en son hangi surum geldi :hmmm

incimsi01

incimsi01

Üye
Eski bir iphone kullanicisi olarak tam sevdigim gibi durmadan rom atmak bana gore degil ama android surumu en son hangi surum geldi :hmmm
henüz guncelleme almadı alacağınıda sanmıyorum hocam sürüm 4.2.1

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

50atakan50

Üye
Merhaba arkadaşlar başka bir forumda g610-u30 için rom vardı ve onu uyguladım cwm recovery yükledikten sonra telefon açılmadı sonradan sp flash tool ile orjinal recovery yükledim ve orjinal rom yükledim sd cart upgrade yöntemiyle ama telefon restart atıp duruyo hiç bir şekilde açılmıyo fakat başka rom yükleyince telefon açılıyo bu seferde sim card okumuyo imei numarası olmuyor ne yapabilirim ?

yardımlarınızı bekliyorum..
ROM SIRASINDA GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN-_- VİDEOYU KENDİM ÇEKTİM ,BANA AİTTİR . ABONE OLURSANIZ SEVİNİRİM :) HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN ÇÖKMÜŞ HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN ROM SIRASINDA GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN YAZI STİLİ DEĞİŞTİRİRKEN GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN ROOTLADIKTAN SONRA KURCALAYIP GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN FLAŞLAMADA HATA YAPARKEN GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIP ABONE OLUNUZ... YAVAŞ YAVAŞ ANLATMAYA ÇALIŞTIM . UMARIM YARDIMCI OLURUZ :) HAYDİN KOLAY GELSİN ben denedim hiçbir sıkıntısı yok ama yinede sorumluluk size aittir. kafanıza silah tutup yaptırmıyoruz :D :D :D

Üst Alt