3 Aydır Kutu Bağlanmadı?

Sponsorlu Bağlantılar

Locked1

Locked1

Üye
    Konu Sahibi
3 Aydır Kutu Bağlanmadı?
Merhabalar, taşındığımız bina yeni olduğu için telekom kutusu yoktu. 3 ay önce başvuru yaptık hala daha takılmadı. Bu sebeple 3 aydır internet kullanamıyorum.

Bu konuda neler yapmak gerekir bilen varsa yardımları bekliyorum..

Karavelaa

Üye
Merhabalar, taşındığımız bina yeni olduğu için telekom kutusu yoktu. 3 ay önce başvuru yaptık hala daha takılmadı. Bu sebeple 3 aydır internet kullanamıyorum.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geç bakalım. Aslında onlarda çok yardımcı olmuyorlar ama çare tükenmez. ;)

• Beğen
Tepkiler: Locked1
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye

Onlara sürekli mesaj gönder,
Arada bir de telefon et..
Öyle ki, birileri ordan çıksın,illalah desin ve "Bağlayın şu binanın kutusunu da, kurtulalım şu insandan artık"
Ne yapalım bazı insanlarda bundan anlıyor.

• Beğen
Tepkiler: Locked1
Locked1

Locked1

Üye
    Konu Sahibi
Onlara sürekli mesaj gönder,
Arada bir de telefon et..
Öyle ki, birileri ordan çıksın,illalah desin ve "Bağlayın şu binanın kutusunu da, kurtulalım şu insandan artık"
Ne yapalım bazı insanlarda bundan anlıyor.

Maalesef..

Müşteri hizmetleri ile iletişime geç bakalım. Aslında onlarda çok yardımcı olmuyorlar ama çare tükenmez. ;)

Aradım ancak biz bir şey yapamıyoruz bu süreç için dediler. İnternetten şikayet sitelerinden birine yazdım otomatik cevaplarından attılar. Bakalım ne olacak göreceğiz.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Maalesef..
Aradım ancak biz bir şey yapamıyoruz bu süreç için dediler. İnternetten şikayet sitelerinden birine yazdım otomatik cevaplarından attılar. Bakalım ne olacak göreceğiz.
Kutu olmayan binaya satış yapmayı biliyorlar..
Bu kadar ciddiyetsizlik mi olurmuş?

Üst Alt