Uygulama Game Bot V4.1 Premium

Sponsorlu Bağlantılar

alperen262014

alperen262014

Üye
    Konu Sahibi
Game Bot V4.1 Premium
Arkadaşlar hemen hemen herkes bu botu biliyor 4.0.1 fixlenmiş durumdadır bende size sitelerinden indirdiğim dosyayı sizlerle paylaşmak istedim buyrun
link:

virüs total: :)

sisteminizde oluşabilecek hasarlardan sorumlu değilim sadece dosyayı paylaştım güvenmeyen sitesinden indirsin :bigstar:

Son düzenleme:

skpcmm

Üye
nasıl bi hata oluşabilir ki

skpcmm

Üye
yok kardeşim eyvallah dün gece indirdim kurdum rahat oynuyo sıkıntı yok

• Beğen
Tepkiler: alperen262014

marowak

Üye
nedir bu game hacker gibi bişeymi?

alperen262014

alperen262014

Üye
    Konu Sahibi

marowak

Üye
çalışma sistemi nasıl

alperen262014

alperen262014

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

kaganus-gamebot

Üye
alperen, bizim forumdaki kullanıcı adın nedir acaba

kaganus-gamebot

Üye
türk üyelerimizden hangilerinin bu site gibi forumlarda tanıtımımızı yaptığını bilmek, hem benim için hem de ekip için önemli :)

ancak keşke bizim forumdaki indirme konusunun linkini verseydin, bir de başlıktaki Premium olmamış, Premium versiyonumuz yok, botun komplesi ücretsiz zaten :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bot calisiyor mu indireyimmi?

kaganus-gamebot

Üye
çalışıyor ama gamebot.org dan indirirsen daha garanti olur, hatta türkçe versiyonunu istiyorsan:

kaganus-gamebot

Üye
DDoS saldırısı yapıyordur diğer paralı botlar. müşteri kaybetmek istemiyorlar tabii, arda bir retry a basıp denersen girebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

atraksiyon_show

Üye
Arkadaşlar bu sorunla karşı karşıyayım. Sürekli bu uyarıyı verıyor ve sınır bozucu bir durum. tavsiyeniz öneriniz nedir?

alperen262014

alperen262014

Üye
    Konu Sahibi
türk üyelerimizden hangilerinin bu site gibi forumlarda tanıtımımızı yaptığını bilmek, hem benim için hem de ekip için önemli :)

ancak keşke bizim forumdaki indirme konusunun linkini verseydin, bir de başlıktaki Premium olmamış, Premium versiyonumuz yok, botun komplesi ücretsiz zaten :)
Teşekkürler insanların dikkatini çekmesi için Premium yazdım :) Direk link vermedim pc im de zaten yüklüydü bende başka bir siteye upload ettim

İsmimin alperen2620 veya alperen262014 olmasi lazimdi yanlis hatirlamiyorsam

alperen262014

alperen262014

Üye
    Konu Sahibi
Güncel