AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
2 TB HDD getiresim var 2.5" ama güvenemiyorum da :ehe

Jus7ice

Jus7ice

Üye
:hmmm
alacağımız şey satıştan kakdırılmış yav

Serhan

Serhan

Üye
Böyle kulüb mü varmış ben hep düzenli olarak aliexprexx ve ebaydan alışveriş yapıyorum banda sorabiirsiniz :D

Jus7ice

Jus7ice

Üye
75$ kısıtlaması çok kötü yav gideceksin aslında inadına gümrükte bekleyeceksin

ettu

ettu

Üye
Siparişlerimi 9 farklı satıcıdan aldım. Yani aynı satıcıdan çok sık ürün almadığınız taktirde gümrükte sorun çıkmaz. Tabii 75€ limitine de dikkat edilmeli. Işık butonu ile saatin içeriğinin rengi değişebiliyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Siparişlerimi 9 farklı satıcıdan aldım. Yani aynı satıcıdan çok sık ürün almadığınız taktirde gümrükte sorun çıkmaz. Tabii 75€ limitine de dikkat edilmeli. Işık butonu ile saatin içeriğinin rengi değişebiliyor.
Evet bu ayrıntıya dikkat edelim arkadaşlar. Bir de sepetteki ürünlerin hepsini birden almayın. Tek tek hepsini sayfasından alın. Toplu olarak alınca gelmiyor. Arkadaşımın başına 2 kere aynısı gelmiş hiç bir ürün gelmemiş iade almış. O yüzden her ürünü kendi sayfasından şimdi al diyerek alın.

Sarangni

Sarangni

Üye
İki adet gözlük aldım şahane bir şey. Millet bakıp bakıp ne güzel diyor. Porche Design Polarize UV 300. Tanesini 13 dolara aldım. Kuzenime Mercedes Benz güneş gözlüğü aldık kutusu bile ayrı bir kalite.

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Jus7ice

Jus7ice

Üye
İki adet gözlük aldım şahane bir şey. Millet bakıp bakıp ne güzel diyor. Porche Design Polarize UV 300. Tanesini 13 dolara aldım. Kuzenime Mercedes Benz güneş gözlüğü aldık kutusu bile ayrı bir kalite.

Onlara bayılıyorum

Onlara bayılıyorum link var mı?

Karavelaa

Üye
Evet bu ayrıntıya dikkat edelim arkadaşlar. Bir de sepetteki ürünlerin hepsini birden almayın. Tek tek hepsini sayfasından alın. Toplu olarak alınca gelmiyor. Arkadaşımın başına 2 kere aynısı gelmiş hiç bir ürün gelmemiş iade almış. O yüzden her ürünü kendi sayfasından şimdi al diyerek alın.
Aynı anda 6-7 urun aldım.Sıkıntı olmadı yani

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Üst Alt