Haber ısınma problemi(yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
ısınma problemi(yardım)
merhaba maxicep ailesi birkaç gündür telefonumu kullanırken ısınma problemi yaşıyorum telefon vodafone smart 858 cm7 romla kullanıyorum şarj olurken daha da fazla ısınıyor önerileriniz neler? şimdiden teşekkürler:)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefonu kullandigin için ısınması normal, şarj olurken cihazı kullandığın için dahada fazla ısınır. Şarjdayken kullanmazsan ısınmadığını görebilirsin.
Sen birde benim cihazı görsen herhalde üzerine su dökersin.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kullandigin için ısınması normal, şarj olurken cihazı kullandığın için dahada fazla ısınır. Şarjdayken kullanmazsan ısınmadığını görebilirsin.
:D :tşk:
şarj olurken zaten kullanmıyorum:)

BurakTura

BurakTura

Üye
İstersen bu konuda fazla iddaa'laşmayalım :D 66 derece rekorum varama benim batarya değil işlemci

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
60 derece üstü tehlikeli:ünlem:

Emrebali05

Emrebali05

Üye
İstersen bu konuda fazla iddaa'laşmayalım :D 66 derece rekorum varama benim batarya değil işlemci
galaxy mini cm7 rom var işlemciyi 600 mhzden 800 mhz cıkarıp sarjda oyun ve internet kullanımı sonrasında 68 dereceyi gördü işlemci telefon hala yaşıyo :) ekrana dokununca el yakıyodu :)

H0lligan

Üye
Ayni durum bende de vardi stock kurdum hala biraz isinma var ama en azindan sarj dayken sarji azalmiyor :D

merhaba maxicep ailesi birkaç gündür telefonumu kullanırken ısınma problemi yaşıyorum telefon vodafone smart 858 cm7 romla kullanıyorum şarj olurken daha da fazla ısınıyor önerileriniz neler? şimdiden teşekkürler:)
Baska rom kur yada stock a geri don :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
BurakTura

BurakTura

Üye
galaxy mini cm7 rom var işlemciyi 600 mhzden 800 mhz cıkarıp sarjda oyun ve internet kullanımı sonrasında 68 dereceyi gördü işlemci telefon hala yaşıyo :) ekrana dokununca el yakıyodu :)
İşte benimkisi hep böyle 5 dakika oyun oynamamla direkt 60'a vuruyor :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
benim kendi kendine düzeldi bir gündür ne kullanırken fazla ısınıyor nede şarja taktığımda sınıyor neden oldu neden düzeldi bilmem:D
cihazın patlaması için kaşınmışsın sen adeta:D

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
Emrebali05

Emrebali05

Üye
benim kendi kendine düzeldi bir gündür ne kullanırken fazla ısınıyor nede şarja taktığımda sınıyor neden oldu neden düzeldi bilmem:D

cihazın patlaması için kaşınmışsın sen adeta:D
O telefon bana guven verdi 2 3 sene kullandim o kadar cok rom kurdumki artik her yola geliyodu bir gun bile brick olcak mi diye kormadim :) ama o dereceyi gorunce actim arka kapagi fani actim yarim saatte anca 50 lere dustu patlarmi acaba diyede dusunmedim degil :)
Cm romlar telefonu cok cabuk isitiyo nedense pilide o derece somuruyo

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende çok rom kurdum cm7 romunda çok bir zararını görmedim cihazı aldığımdan beri -cm7-kullanıyorum sayılır ama senin yaptığın gibi işlemci zorlayıp birde şarjdayken onları yapmam yani:)

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
Emrebali05

Emrebali05

Üye
aynen bende çok rom kurdum cm7 romunda çok bir zararını görmedim cihazı aldığımdan beri -cm7-kullanıyorum sayılır ama senin yaptığın gibi işlemci zorlayıp birde şarjdayken onları yapmam yani:)
Samsungun ne kadar kaliteli diye baktim baya kaliteliymis hic bisey olmadi telefona suan dinlenmeye cekildi kendisi telefon degisikliginden biraktim onu :)
Samsungun ne kadar kaliteli diye baktim baya kaliteliymis hic bisey olmadi telefona suan dinlenmeye cekildi kendisi telefon degisikliginden biraktim onu :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Benim G2 oyunu kapattıp uygulamayı açtığımda 71 di çekene kadar biraz düştü

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Yakicaz az kaldi :)

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Artik 42° olduguna sukrediyorum