İmla Kuralları

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
İmla Kuralları
Çoğu kişinin muzdarip olduğuna inandığım bir konu bu. Düzgün uygulanmayan imla kuralları hem forumdaki bilgi alışverişine hem de sorunların anlaşılması ve de çözümüne karşı zorluklar çıkarabiliyor. Adı lazım değil bazı diğer forumlarda da gördüğüm imla kurallarına uygun girdi girme zorunluluğunun gelmesi taraftarıyım. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? @papakudioflu @ANIL

Karavelaa

Üye
Çoğu kişinin muzdarip olduğuna inandığım bir konu bu. Düzgün uygulanmayan imla kuralları hem forumdaki bilgi alışverişine hem de sorunların anlaşılması ve de çözümüne karşı zorluklar çıkarabiliyor. Adı lazım değil bazı diğer forumlarda da gördüğüm imla kurallarına uygun girdi girme zorunluluğunun gelmesi taraftarıyım. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? @papakudioflu @ANIL
Olması gerekiyor da takibi çok zor olur bence

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve Jus7ice
Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Olması gerekiyor da takibi çok zor olur bence

Çok zor olmalık bir durum yok ki. Benim gibi ya da senin gibi insanlar nasıl buna özen gösteriyorsa yani daha anlaşılır olmaya uğraşıyorsa diğer arkadaşlar da bunu göz önünde bulundurabilirler diye düşünüyorum.

Karavelaa

Üye
Çok zor olmalık bir durum yok ki. Benim gibi ya da senin gibi insanlar nasıl buna özen gösteriyorsa yani daha anlaşılır olmaya uğraşıyorsa diğer arkadaşlar da bunu göz önünde bulundurabilirler diye düşünüyorum.
Tabiki ama yönetim tarafından izlenemez.Herkes kendi kendine yapması gerekiyor.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
herkes sorumluluk bilmeli altı üstü düzgün yazı yazcaklar

• Beğen
Tepkiler: Türe
Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Karavelaa
Invoke

Invoke

Üye
Bence iyi olurdu ama pek uygulanabilir gelmedi bana. Belki çok sıkmaya gerek yok ama en azından nokta koysalar... Çünkü bazı yorumları anlamak için tekrar tekrar okumak gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa ve Jus7ice
Jus7ice

Jus7ice

Üye
Bence iyi olurdu ama pek uygulanabilir gelmedi bana. Belki çok sıkmaya gerek yok ama en azından nokta koysalar... Çünkü bazı yorumları anlamak için tekrar tekrar okumak gerekiyor.

En çok ben muzdaribim galiba bundan :D

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi

İşte ben de bundan muzdarip olduğum için istedim açıkçası. Yoksa kim nasıl yazarsa yazabilir. :good:

hikmet366

hikmet366

Üye
Foruma aslında T9 özelliği gibi birşey gelse veya yanlış yazılan bir kelimenin altı çizilse

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

Üst Alt