Öneri İphone 4s 8Gb Kullananlar Bakabilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s 8Gb Kullananlar Bakabilir Mi?
Öncelikle İphone 4s 8 gb almayı düşünüyorum ama kararsızım.

Kullanan arkadaşlar,
•IOS sürümü ve performansını (kasma donma atma yavaşlama durumları)
•Boş hafızasının ne kadar olduğunu
•Kullandığı en ağır programı veya en çok kullandığı programı belirtirse sevinirim.

Cihazı
•Sosyal medya uygulamaları
• Mail takibi
• Pdf görüleme ve arada office belgeleri duzenleme
• Çok nadirde olsa basit oyunlar Subway Surfers gibi işlerde kullanacağım cihaz beni 1 sene her yonuyle idare etsin istiyorum sonra en guncel cihazı alacağım. Şuan Lumia 620 kullanmaktayım.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Bu zamandan sonra 4 serısını ben pek onermıyorum

bargnes

bargnes

Üye
4s yeni aldım iki günlük s6 ya göre bence şuan fiyat ve performans olarak tam kıvamına gelmiş durumda harika

• Beğen
Tepkiler: cloudcomp

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
4s yeni aldım iki günlük s6 ya göre bence şuan fiyat ve performans olarak tam kıvamına gelmiş durumda harika

Hocam sizi bana Allah gönderdi. Cihaz hakkında şöyle hızlıca dip köşe bilgi verir misiniz?

Şuan İOS kaç yüklü kasma donma takılma var mı yada ne bileyim bi sorun yakaladınız mı şarjı ne kadar dayanıyor boş hafızası ne kadar kaldı gibi gibi

Bide zenfone mu yoksa iphone 4s mi sizce yani beni 1 sene yukarıdaki ihtiyaçlarımı en uygun yoldan idare etsin istiyorum sizce hangisi :)

Son düzenleme:

JoGa

Üye
2 hafta önce iPhone 4S 16 GB Aldım gayet memnunum Performans açısından Hafıza açısından bi sıkıntıyla karşılaşmadım sadece IOS 8.4 Şarj ve Isınma sorunu var yakın zamanda güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum ve bir çok insan hala 4s Almakta ve Kullanmakta .. ancak karar senin :)

KimHyuna

KimHyuna

Üye
biz 4s parasına az birşey ekkeleyip 5s aldık ama 4s parasına da 5 de var 2 . el temiz bulabilrsen önerririm

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
2 hafta önce iPhone 4S 16 GB Aldım gayet memnunum Performans açısından Hafıza açısından bi sıkıntıyla karşılaşmadım sadece IOS 8.4 Şarj ve Isınma sorunu var yakın zamanda güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum ve bir çok insan hala 4s Almakta ve Kullanmakta .. ancak karar senin :)

hocam 16 gb ı nerden buldunuz birde fiyatı kaça?
biz 4s parasına az birşey ekkeleyip 5s aldık ama 4s parasına da 5 de var 2 . el temiz bulabilrsen önerririm

4s parasına az bişey derken 2.el alım yaptınız sanırım çunku ikisinin arasında 1200 den fazla fark var :D

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
kardeşim asus zenfone 6yı kesinlikle tavsiye ederim bugün aldım müthiş bi telefon :)

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
4s in güncelleme desteği kesiliyor yavaş yavaş o yüzden mümkünse 5 serisine geçmeni öneririm kendim iphone 4 kullanıyorum ios 7.1.2 de bitti dahada güncelleme yok

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
4s in güncelleme desteği kesiliyor yavaş yavaş o yüzden mümkünse 5 serisine geçmeni öneririm kendim iphone 4 kullanıyorum ios 7.1.2 de bitti dahada güncelleme yok

4s ios 9 alacak sanırım

Yunkaai

Yunkaai

Üye
4s in ios 9 alacagina ben pek inanmıyorum.

Ama şuan 4s e 800 Tl vermeye değermi? Kesinlikle evet. Ben discovery den geçtim 4s e. Gayette memnunum son surum ios 8 yuklu ve hala cok stabil. Telefonu genelde mesaj ve müzik için kullanıyorum. Ekran boyutuda bana yetiyor.

Bence tercih edilecekse 16 gb tercih edilmelidir.

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
4s in ios 9 alacagina ben pek inanmıyorum.

Ama şuan 4s e 800 Tl vermeye değermi? Kesinlikle evet. Ben discovery den geçtim 4s e. Gayette memnunum son surum ios 8 yuklu ve hala cok stabil. Telefonu genelde mesaj ve müzik için kullanıyorum. Ekran boyutuda bana yetiyor.

Bence tercih edilecekse 16 gb tercih edilmelidir.

Hocam yeni mi geçtiniz 4s e boş alan ne kadar kaldı birde 16 gb sıfır yok malesef

byAndroid

byAndroid

Üye
Alınmaz ya. Afedersiniz kaba konuşcam ama benzer konulardan baya açtınız aklınızda sürekli 4s var ama yinede zenfone 2 yi araya sokuyorsunuz. Arada dağlar kadar fark var birisi 5.5 inçlik koca dev diğeri küçük 3.5 inçlik g*t kadar ekranı olan pdf işleri küçük ekranda nasıl yapılacaksa artık birde 8 gb alınmaz tabikide. Zenfone 2 onu 4 le çarpar 2 yle toplar 2 ye böler be

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bence o dediğiniz işleri iPhone 4S ile rahat yapamazsınız. İlla iPhone olacaksa en az 5 olmalı. Onun dışında da bütçenizi söylerseniz yardımcı oluruz seve seve.

Üst Alt