2.000 TL lik alabileceğim en iyi leptop

Sponsorlu Bağlantılar

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
2.000 TL lik alabileceğim en iyi leptop
S.a MaxiCep Ailem 2.000 tl ye peşin alabilecegim en iyi leptop önerisi verirmisiniz , en fazla 2.100 e bütçem yetiyor şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ediyorum

Karavelaa

Üye
S.a MaxiCep Ailem 2.000 tl ye peşin alabilecegim en iyi leptop önerisi verirmisiniz , en fazla 2.100 e bütçem yetiyor şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ediyorum
2157 TL'ye X550JX(12 GB Modeli) aldım paran oldukçada SDD yaparsın tam olur.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sdd yaparsın derken anlamadım açıklarsaniz sevinirim ayrıca belirtiniz leptopu sdd ekleme den önce perform an si falan memnun kaldınız mi hak ediyor mu parasini

Karavelaa

Üye
Hocam sdd yaparsın derken anlamadım açıklarsaniz sevinirim ayrıca belirtiniz leptopu sdd ekleme den önce perform an si falan memnun kaldınız mi hak ediyor mu parasini
Yarın teslim alıcam notebook'u.SDD 240 gb takıcam ben.Normalde sen takarsan garanti dışı ama Servis 70 tl karşılığında bu işlemi yapıyor.Bir tanede boş slot var ben 8 gb taktırdım.12 gb oldu.GTX950 var daha ne olsun.Önceden bunun bi alt modeli olan x550jk ı inceliyordum sonradan bu modeli gördüm.x550jk da 850 var.Ayrıca jx metal kasa.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Casper Nirvana C7D.5200-8T45T-G 2.000 tl ye var o nasıl tavsiye eder misin

Türe

Türe

Üye
2157 TL'ye X550JX(12 GB Modeli) aldım paran oldukçada SDD yaparsın tam olur.
Katılıyorum. Gerçekten çok güzel bir cihaz. Bir dostumdan biliyorum. Bilenler bilir Solidworks oldukça ağır bir programdır. Onu mükemmele yakın seviyede çalıştırıyor.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Anladım hocam tam marka modeli söyler misin bakayım netten

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Hocam baktım da Casper ondan daha iyi değil mi

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler.Şuan kullanmaya başladım çok güzel oluğunu hissettiriyor zaten. :tebessüm:
Hocam aldınız mı oyunlarda ki performansi ısınma sorunu donma falan var mı hocam ona göre bizde alalım

Karavelaa

Üye
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)
Teşekkür ederim.Evet F1 2015 de FULL de oynadım.FPS çok iyi olmussada çok az bi düşme olmuştur.Devamı gelecek. :D
NFS Rivals,Payday 2,Euro Truch Similator 2 hepsini full-medium karışımında sorunsuz bir şekilde oynadım.Şuan tek bir sorun var win10 için intel
4600 driverları yok sanırım o yüzden masaüstü arada donuyor.