Yeni Forum Yazılımı Hakkında İlk Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye

xml site haritasında sorun var galiba @Ozan :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
@cihanata_1 bildirim için teşekkürler düzeltildi.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
0MG90

0MG90

Üye
@Ozan abi cevap yazma kısmına resim ekleme, video linki ekleme yerine birde Instagram ekleme ve Vine videoları ekleme seçenekleri gelebilir mi?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
profillerde peofili gezenler kısmındaki profil resimlerinin üzerine gelindiğinde xxx bu profili ziyaret etti: tarih yazan kısım ingilizce @Ozan :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
@Ozan abi cevap yazma kısmına resim ekleme, video linki ekleme yerine birde Instagram ekleme ve Vine videoları ekleme seçenekleri gelebilir mi?
Resim ekleme ve video ekleme iconları mevcut editörümüzde, instagram resmi eklenmesiyle ilgili sitelere bir api sağlanmaya başladığında ve yapabileceğimiz zaman entegrasyonunu yaparız.
profillerde peofili gezenler kısmındaki profil resimlerinin üzerine gelindiğinde xxx bu profili ziyaret etti: tarih yazan kısım ingilizce @Ozan :)
Düzeltildi tşk.

0MG90

0MG90

Üye
Resim ekleme ve video ekleme iconları mevcut editörümüzde, instagram resmi eklenmesiyle ilgili sitelere bir api sağlanmaya başladığında ve yapabileceğimiz zaman entegrasyonunu yaparız.

Düzeltildi tşk.
Diğer sitelerde var çünkü Instagram, Vine ekleme. Burada da olsa iyi olur.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Masaüstü sürümde offline gözüken üyeler mobil sürümde online gözüküyor.

Serhan

Serhan

Üye
konunun 1.sayfasının mesaj kısmına yazıp gönderdiğimde mesaj 1.sayfada gözüküyor yenileyince gidiyor.

Serhan

Serhan

Üye
2. sayfanın ilk mesajı oluyordur.
Hayır mesela 13 sayfalık konu ben 1.sayfasını okuyup ordaki metin kutusundan gönderdiğimde 1.sayfanın en altı olarak gözüküp yenileyince 13. sayfa olarak gözüküyor.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Hayır mesela 13 sayfalık konu ben 1.sayfasını okuyup ordaki metin kutusundan gönderdiğimde 1.sayfanın en altı olarak gözüküp yenileyince 13. sayfa olarak gözüküyor.
yazdoğın mesajı görmen için o aslında mesaj son sayfada oluyor:)

mürteza16

mürteza16

Üye
Takip ettiğim konuların çoğunda bildirim gelmiyor. :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
Kilitlenen konu uyarı rengi sarı olmuş, daha iyi olmuş. Daha çok dikkat çekiyor :)

• Beğen
Tepkiler: Ozan
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Mesaj gönderdiğinizde, sizin mesajınız konunun kaçıncı sayfasına ait olacaksa, sistem sayfayı yenilediğinizde 13.sayfada olacaktır normalde ilk sayfadan cevap verir gibi görünmenizin amacı ise hızlı cevap gönderiyor olmanız. Yani birşeye cevap vermek için illa son sayfasında olmanıza gerek yok olsa mantıksız olurdu zaten.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Mesaj gönderdiğinizde, sizin mesajınız konunun kaçıncı sayfasına ait olacaksa, sistem sayfayı yenilediğinizde 13.sayfada olacaktır normalde ilk sayfadan cevap verir gibi görünmenizin amacı ise hızlı cevap gönderiyor olmanız. Yani birşeye cevap vermek için illa son sayfasında olmanıza gerek yok olsa mantıksız olurdu zaten.
aynen :oke: @OMG90
@Ozan sizi etiketleyince oluyor ama om90ı @OMG90 yazınca otomatik etiketlemiyor etiketlemeyi bb koduyla kendim belirtmek zorunda kaldım neden böyle oluyor?

Üst Alt