Whatsapp Kapanmıyor? :(

Sponsorlu Bağlantılar

seymamirze

seymamirze

Üye
yanı arkadaslar whatsapp ı kurma amacınızı cok merak edıyorum. Whatsapp ı tercıh edılen yapan push mesaj ozellıgıdır yanı aynı telınıze gelen normal mesaj gıbı 1 yenı mesaj sımgesı gorunur telınızde. Ee bunu da ınternetsız yapamıyor program kı ınternet uzerıne calısan bı program bıldgnz gıbı. Kıllme dıye gsterdgnz turu programlarla whatsappı kapatırsanız hıc yuklemeyın daha ıyı. Tabıı bu dedıklerım ınternet paketı olanlar ıcın. Olmayanlar ıcın de uygulamanın sureklı acık kalması sıkıntı olur. Ama net paketınız varsa whatsapp 100 mesaj basına 1 mb yııyo dıye okumustum bır yerde. Emın degılım yanı
ama sızın de suan benım gıbı net paketınız yoksa ve sadece whatsapp ı aksam eve geldgnzde wıfı den kullanıyosanız, ayrıca kendını guncellemek ısteyen hava durumu progrmlrı turu sıkıntı cıkaran programlar yuzunden ınternete otomatık baglanıyosa yapacagınız kucuk ıslemler var. Sonrasında emın olun karsılasmassnz
mesela net paketın yok ama whatsapp baglanmaya calısıo ve ınternete gırıo senden onay almadan. Sende erısım noktalarının oldugu yere gel telınde nerde tam bılmıyorum .s turkcell ınternet, wap ve mms olacak, ıste bunları tek tek duzenlemeyı ac. Sıfre sormayı evet dıye degıstır. Artık sana sormadan baglanamıcak. Sen bı yere gırmek ıstersen sıfre yazmadan gırebılıyosun. Tek gereken tamam a basmak. Whatsapp turu programlar da bunu yapamadıgından sorun ortadan kalkıorrr

ahmet2085

ahmet2085

Üye
Programı kaldırman gerek. veya kırmızı tuş ( Aramaları reddetme tuşu) 'na basılı tutup internet veri aktarımını durudurabilirsin. Ama whatsapp yine bağlanacaktır.En iyisi programı kaldırmak

devil1903

devil1903

Üye
Programı kaldırman gerek. veya kırmızı tuş ( Aramaları reddetme tuşu) 'na basılı tutup internet veri aktarımını durudurabilirsin. Ama whatsapp yine bağlanacaktır.En iyisi programı kaldırmak
Daha öncede bir arkadaşımıza bu konuda yardımcı olmuştum. Kill me programı gayette güzel olarak whatsappı kökünden kapatıyor, ne internet bağlantısı nede aşırı ram tüketimi kalmıyor. Eğerki telefonu kapatıp açtığınızda bağlanma şikayetiniz varsa da netqin antivirüs veya kapsamlı başka bir antivirüs programı yükleyerek açılışta çalışan programlardan kaldırabilirsiniz.

Ben gerektiğinde kullanıyorum ve işim bittiğinde kill me ile kapatıyorum. Telefonun her açılışında programın internete bağlanmasını netqin antivirüsle çözdüm, antivirüs programını kurup programı başlangıç programlarından kaldırıp antivirüs programını kaldırdım ve açılışta bağlanma problemim kalmadı. İnternet paketim var ve evet whatsapp çok fazla veri harcamasında bulunmuyor 30 gün boyunca gece gündüz açık kalsa çok fazla mesajlaşsam bile 20mb ya yer ya yemez ama telefonumun elverişsizliği ram'inin düşük olmasından dolayı mecbur kullanmadığım zaman kapatmak zorundayım.

• Beğen
Tepkiler: ahmet2085

dundarikal

Üye
KillMe programını nereden indirebilirim aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

ozzytaste

ozzytaste

Üye
Netqin mobile guard bence işi hallediyor, hemde kullanışlı birçok extra yönü var. Cepten googledana rat ve indirin..

• Beğen
Tepkiler: zillage

express41

Üye
Netqin mobile guard programının nasıl kullanılacagını biri yazabilirmi?

express41

Üye
Netqin mobile guard programının nasıl kullanılacağını biri yazablirmi?

Braveheart_84

Braveheart_84

Üye
Arkadaşlar ben netquin programını 5800'e ne zaman kurdum ise telefona format atmak zorunda kaldım çünki internete bağlanmıyor bir süre sonra yada programı kaldırınca.
Bence programı kurmadan önce sizde bir düşünün

rana ateş

Üye
ya ben kilkme programını yükleyemedim bana yardımcı olur musunuz ?

Roxx

Üye
ben netqin mobile security programıyla kapatıyorum ram de açık olan uygulamalar onunla kapatılıyo

- - - Eklendi - - -

bu arada bi arkadaş whatsapp i kapama nedenini sormuş ram gerektiren bi işlem yapıyosan ram de açık kalan (whatsapp gibi) uygulamaları kapatarak daha rahat yaparsın

marist

marist

Üye
Ben sırf böyle oldugu icin kurup kurup kaldırıyorum. İster istemez acık kalıyor çok fazla ram yiyor bunu kökten kapatacak birsey yok mu ?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
hocam LeStartStop diye bi uygulama var sadece whatsappı kapatmak için ancak telefonu yeniden başlattığında yeniden kapatman gerek bundantel açık kalsın bii kere kapat tmmdır

marist

marist

Üye
hocam LeStartStop diye bi uygulama var sadece whatsappı kapatmak için ancak telefonu yeniden başlattığında yeniden kapatman gerek bundantel açık kalsın bii kere kapat tmmdır
S60v5 için mi ?

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
Killme en kalıcı çözüm. Ve 39 kb boyutunda

mustafalee

Üye
ayarlar bağlantı yönetim ayarları paket veri yüksek hızlı paket erişimi ni kapalı yap whatsapp dan çıkınca kırmızı tuşa basılı tut interneti kapat tekrar bağlanmaz x6 da denenmiştir

asroma7

asroma7

Üye
Forever ''Killme''

Jus7ice

Jus7ice

Üye
close whatsapp var bende de oluyordu

sairsirin

Üye
kardeşim programın adı lestartstop bunu bul indir kur tek tuşla whatsapp kapanıyor, eskiden bu telefona neler yapmamıştım içi dışına çıkmamıştı iphone falan dönüşecekti zor durdurdular beni :D Sen kullan programı bul hadi eyvallah.

• Beğen
Tepkiler: NextWorld

Üst Alt